Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: starší žactvo

33. 2.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Sokol Horní Počernice,p.s.
Tisknout
3
0
22:5
45:13
318:182
6
2
TJ Spoje Praha B
Tisknout
2
1
15:12
33:27
270:256
5
3
SK Aritma Praha B
Tisknout
2
1
14:13
28:28
229:221
5
4
TCD Donovalská A
Tisknout
2
1
13:14
31:29
285:266
5
5
TK Písnice A
Tisknout
1
2
12:15
30:32
246:262
4
6
TK Hovorčovice
Tisknout
1
2
11:16
24:36
216:277
4
7
Tenis Újezd nad Lesy, z.s.
Tisknout
1
2
10:17
20:38
195:282
4
8
TJ Sokol Vysočany B
Tisknout
0
3
11:16
27:35
239:252
3

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.5.2021
1
TK Hovorčovice TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1:8
3:17
55:113
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Sikora Vojtěch
3
Hejnar Richard (H)
3
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Petrla Adam
1
Prokůpek Tomáš
1
6:3
2:6
4:6
12
15
1
2
0
1
3.
Palečková Tereza (H)
3
Koubová Kateřina
9
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
4.
Meszárošová Elly
3
Zajíčková Kateřina (H)
1
4:6
6:3
7:5
17
14
2
1
1
0
5.
Cmunt Ondřej
1
Luxa Tommy
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Holinka Vilém
1
Polášek Oliver (H)
1
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Palečková Tereza (H)
Meszárošová Elly
3
3
Koubová Kateřina
Zajíčková Kateřina (H)
9
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Sikora Vojtěch
Petrla Adam
3
1
Luxa Tommy
Polášek Oliver (H)
1
1
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
9.
Holinka Vilém
Cmunt Ondřej
1
1
Prokůpek Tomáš
Švec Daniel
1
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
               
55
113
3
17
1
8

Soupiska TK Hovorčovice

jméno
nar.
BH
1
Sikora Vojtěch
09.01.2008
897
3
2
Petrla Adam
24.07.2008
910
1
3
Klemt David
29.04.2008
910
1
4
Cmunt Ondřej
13.12.2010
910
1
5
Vokatý Martin
15.10.2008
910
1
6
Holinka Vilém
18.03.2008
910
1
7
Holinka Oscar
10.05.2010
910
1
21
Palečková Tereza (H)
03.04.2009
571
3
22
Meszárošová Elly
10.12.2009
548
3
23
Kmeťová Barbora (EU)
01.01.2007
343
6
24
Žáčková Marcela
26.11.2010
756
1

Soupiska TK Sokol Horní Počernice,p.s.

jméno
nar.
BH
1
Hejnar Richard (H)
13.07.2008
810
3
2
Prokůpek Tomáš
03.10.2007
910
1
3
Luxa Tommy
13.06.2010
910
1
4
Dočekal Jakub
20.09.2010
910
1
5
Švec Daniel
26.01.2010
910
1
6
Polášek Oliver (H)
10.08.2011
910
1
21
Koubová Kateřina
09.09.2008
200
9
22
Zajíčková Kateřina (H)
07.02.2010
756
1
23
Nováková Neli
27.04.2007
756
1
24
Hochmanová Mariana
16.06.2008
756
1