Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2022

Věková kategorie: dospělí

14.4.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK EMA o.s. A
Tisknout
5
0
29:16
61:37
498:388
10
2
TK Montáže, z.s.
Tisknout
4
1
23:22
48:47
409:367
9
3
TCM Dubeč, z.s.
Tisknout
3
2
24:21
50:45
393:416
8
4
TK Horní Měcholupy B
Tisknout
2
3
28:17
62:38
473:374
7
5
Tempo Praha C
Tisknout
2
3
24:21
51:42
398:376
7
6
TopTennis Xaverov s.r.o. B
Tisknout
2
3
21:24
47:54
406:451
7
7
Sokol Královice B
Tisknout
2
3
19:26
40:54
358:419
7
8
TJ Sokol Stodůlky
Tisknout
0
5
12:33
27:69
342:486
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
30.04.2022
1
TK Horní Měcholupy B TJ Sokol Stodůlky
7:2
16:5
113:77
Zápis o utkání - oficiální
2
Sokol Královice B TK EMA o.s. A
3:6
6:12
61:86
Zápis o utkání - oficiální
3
Tempo Praha C TCM Dubeč, z.s.
4:5
8:10
69:81
Zápis o utkání - oficiální
4
TopTennis Xaverov s.r.o. B TK Montáže, z.s.
4:5
10:11
85:99
Zápis o utkání - oficiální
2
07.05.2022
5
TJ Sokol Stodůlky TopTennis Xaverov s.r.o. B
3:6
7:13
70:94
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Montáže, z.s. Tempo Praha C
5:4
10:9
86:71
Zápis o utkání - oficiální
7
TCM Dubeč, z.s. Sokol Královice B
3:6
6:12
60:90
Zápis o utkání - oficiální
8
TK EMA o.s. A TK Horní Měcholupy B
5:4
12:10
116:94
Zápis o utkání - oficiální
3
14.05.2022
9
TK EMA o.s. A TJ Sokol Stodůlky
5:4
10:9
86:87
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Horní Měcholupy B TCM Dubeč, z.s.
4:5
10:10
90:75
Zápis o utkání - oficiální
11
Sokol Královice B TK Montáže, z.s.
4:5
8:11
52:74
Zápis o utkání - oficiální
12
Tempo Praha C TopTennis Xaverov s.r.o. B
6:3
14:6
99:69
Zápis o utkání - oficiální
4
28.05.2022
13
TJ Sokol Stodůlky Tempo Praha C
3:6
6:12
55:83
Zápis o utkání - oficiální
14
TopTennis Xaverov s.r.o. B Sokol Královice B
8:1
17:4
123:70
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Montáže, z.s. TK Horní Měcholupy B
5:4
10:8
71:63
Zápis o utkání - oficiální
16
TCM Dubeč, z.s. TK EMA o.s. A
2:7
6:15
67:114
Zápis o utkání - oficiální
5
04.06.2022
17
TCM Dubeč, z.s. TJ Sokol Stodůlky
9:0
18:0
110:53
Zápis o utkání - oficiální
18
TK EMA o.s. A TK Montáže, z.s.
6:3
12:6
96:79
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Horní Měcholupy B TopTennis Xaverov s.r.o. B
9:0
18:1
113:35
Zápis o utkání - oficiální
20
Sokol Královice B Tempo Praha C
5:4
10:8
85:76
Zápis o utkání - oficiální
6
18.06.2022
21
TJ Sokol Stodůlky Sokol Královice B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
22
Tempo Praha C TK Horní Měcholupy B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
23
TopTennis Xaverov s.r.o. B TK EMA o.s. A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
24
TK Montáže, z.s. TCM Dubeč, z.s.
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
7
25.06.2022
25
TK Montáže, z.s. TJ Sokol Stodůlky
0:0
 
 
 
26
TCM Dubeč, z.s. TopTennis Xaverov s.r.o. B
0:0
 
 
 
27
TK EMA o.s. A Tempo Praha C
0:0
 
 
 
28
TK Horní Měcholupy B Sokol Královice B
0:0