Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dorost

24 - II. třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
20.6.2021 NT 27.6.
9
Tenisový klub Benátky nad Jizerou TJ LTC Poděbrady A
9:0
18:1
115:37
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Burián Marek
9
Klíma Štěpán
9
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
2.
Svoboda Tomáš
4
Klíma Adam
6
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
3.
Malý Ondřej
3
Šandor David
3
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
4.
Kuba Luboš
1
Kříž Martin
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
5.
Drábková Diana
6
Koutská Adéla Eva
6
7:6
6:7
6:4
19
17
2
1
1
0
6.
Slivková Barbora (H)
6
Šebestová Eliška
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
7.
Burián Marek
Svoboda Tomáš
9
4
Klíma Štěpán
Klíma Adam
9
6
1:0
 
 
12
0
2
0
1
0
8.
Malý Ondřej
Kuba Luboš
3
1
Kříž Martin
Šandor David
1
3
1:0
 
 
12
0
2
0
1
0
9.
Drábková Diana
Slivková Barbora (H)
6
6
Koutská Adéla Eva
Šebestová Eliška
6
1
1:0
 
 
12
0
2
0
1
0
               
115
37
18
1
9
0

Soupiska Tenisový klub Benátky nad Jizerou

jméno
nar.
BH
1
Burián Marek
19.10.2006
271
9
2
Kurka Tomáš
05.06.2004
406
6
3
Svoboda Tomáš
28.07.2005
532
4
4
Malý Ondřej
21.12.2004
773
3
5
Burian Adam
11.04.2003
948
1
6
Kuba Luboš
10.10.2007
948
1
7
Malý Vítek
19.08.2007
948
1
8
Vortel Štěpán
25.10.2008
948
1
9
Kresta Šimon
11.02.2004
948
1
10
Drábek Jan
21.02.2005
948
1
11
Krčmář Matouš
03.03.2008
948
1
12
Pavelka Maxmilián
18.10.2008
948
1
21
Kadlecová Hana
02.06.2004
236
6
22
Drábková Diana
30.09.2005
233
6
23
Slivková Barbora (H)
25.01.2005
303
6
24
Drábková Denisa
06.04.2007
313
4
25
Podráská Magdaléna
24.11.2007
699
1
26
Vimrová Andrea
11.03.2008
699
1
27
Piroutková Eliška
05.02.2008
699
1
28
Podráská Kateřina
31.10.2003
699
1

Soupiska TJ LTC Poděbrady A

jméno
nar.
BH
1
Klíma Štěpán
16.03.2003
230
9
2
Klíma Adam
13.01.2005
345
6
3
Šandor David
23.07.2005
844
3
4
Kříž Martin
14.06.2005
948
1
5
Ambrož Tomáš
05.03.2008
948
1
21
Koutská Adéla Eva
03.02.2004
205
6
22
Šebestová Eliška
28.05.2005
699
1
23
Žohová Kateřina
09.11.2006
699
1
24
Bečvářová Kamila
02.10.2007
699
1
25
Kolovecká Aneta
17.10.2008
699
1