Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: starší žactvo

30 MONETA - O putovní pohár Prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
19.6.2021 NT 26.6.
10
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Tenis Dobříš
6:3
12:9
84:78
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Zachař Jan
20
Fojtů Lukas (H)
12
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
2.
Volšička Michal
12
Krejčí Tomáš
9
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Kolesár Matyáš
9
Kleibl Samuel
4
6:1
4:6
6:0
16
7
2
1
1
0
4.
Hrabánek Michal
9
Pšeničnyj Dmitrij (Z)
1
6:1
7:6
 
13
7
2
0
1
0
5.
Tikalová Žaneta (H)
12
Procházková Eliška
12
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Pažoutová Nela
4
Michlová Lucie
12
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
7.
Zachař Jan
Kolesár Matyáš
20
9
Krejčí Tomáš
Fojtů Lukas (H)
9
12
4:6
7:6
1:0
12
12
2
1
1
0
8.
Volšička Michal
Hrabánek Michal
12
9
Kleibl Samuel
Pšeničnyj Dmitrij (Z)
4
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
9.
Tikalová Žaneta (H)
Pažoutová Nela
12
4
Procházková Eliška
Michlová Lucie
12
12
6:2
2:6
1:0
9
8
2
1
1
0
               
84
78
12
9
6
3

Soupiska TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav

jméno
nar.
BH
1
Zachař Jan
16.01.2007
85
20
2
Gadzalinski Antoni Tadeusz (EU)
27.03.2007
360
6
3
Volšička Michal
12.08.2007
210
12
4
Kolesár Matyáš
19.06.2008
255
9
5
Hrabánek Michal
03.12.2007
293
9
6
Koucký Jakub
08.11.2007
439
4
7
Mataczynski Franciszek Milosz (EU)
13.08.2008
910
1
8
Fejfar Eduard
25.09.2008
910
1
9
Pankowski Ignacy Przemyslaw (EU)
21.06.2010
910
1
10
Tarič Tobiáš
11.06.2010
910
1
11
Kočí Jakub
05.06.2010
910
1
12
Guzinski Marcel (EU)
05.08.2008
910
1
21
Tikalová Žaneta (H)
01.10.2007
137
12
22
Drábková Denisa (H)
06.04.2007
252
6
23
Pažoutová Nela
20.05.2008
382
4
24
Benedova Lea
01.08.2008
594
3
25
Pichová Karolína
08.07.2009
756
1
26
Říhová Tereza
20.11.2009
756
1

Soupiska Tenis Dobříš

jméno
nar.
BH
1
Fojtů Lukas (H)
19.01.2008
212
12
2
Krejčí Tomáš
25.03.2009
235
9
3
Kleibl Samuel
25.05.2008
499
4
4
Pšeničnyj Dmitrij (Z)
23.04.2010
910
1
5
Skřivánek Max
29.08.2009
910
1
6
Jedlička David (H)
28.03.2010
910
1
7
Šantora Filip
07.10.2009
910
1
8
Romba Dominik
15.06.2010
910
1
9
trojan max
06.10.2011
910
1
10
Hainz Adam
08.10.2008
910
1
21
Procházková Eliška
04.08.2007
144
12
22
Michlová Lucie
08.04.2007
122
12
23
Audy Sofie
20.11.2009
756
1
24
Dragounová Rozálie
23.11.2009
756
1
25
Siers Tiana
19.03.2009
756
1