Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dospělí

11. 3.třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Radotín A
Tisknout
3
0
20:7
42:15
284:178
6
2
SK Meteor Praha B
Tisknout
2
1
16:11
34:27
272:248
5
3
SK HAMR, z.s. E
Tisknout
2
1
14:13
35:31
296:285
5
4
SK Satalice B
Tisknout
2
1
14:13
30:31
245:250
5
5
TK Ruzyně Praha C
Tisknout
1
2
12:15
28:31
243:244
4
6
Tenis & Padel klub Písečná, z.s. B
Tisknout
1
2
11:16
24:33
234:245
4
7
TK Hanspaulka B
Tisknout
1
2
11:16
24:33
216:254
4
8
TK Sokol Horní Počernice,p.s. B
Tisknout
0
3
10:17
22:38
210:296
3

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.5.2021
3
SK HAMR, z.s. E TK Sokol Horní Počernice,p.s. B
5:4
13:10
111:93
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Strnad Jan
1
Rieb Tomáš
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
2.
Kotmel Tomáš
1
Koděra Lukáš
1
6:7
2:6
 
8
13
0
2
0
1
3.
Zemanová Kristýna
3
Dolanská Andrea
1
1:6
6:3
5:7
12
16
1
2
0
1
4.
Suková Petra
1
Lásková Lucie
1
7:6
6:7
7:6
20
19
2
1
1
0
5.
Strnad Michal
1
Radil Milan
1
5:7
6:0
6:1
17
8
2
1
1
0
6.
Strnad Jakub
1
Trávníček Jiří
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
7.
Suková Petra
Capoušková Zuzana
1
1
Dolanská Andrea
Lásková Lucie
1
1
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
8.
Strnad Jakub
Capoušek Petr
1
1
Trávníček Jiří
Mucha Radek
1
1
2:6
6:4
0:1
8
11
1
2
0
1
9.
Kotmel Tomáš
Strnad Michal
1
1
Radil Milan
Koděra Lukáš
1
1
3:6
6:4
0:1
9
11
1
2
0
1
               
111
93
13
10
5
4

Soupiska SK HAMR, z.s. E

jméno
nar.
BH
1
Rozehnal Michal
31.01.2005
813
1
2
Žoldák Patrik
02.06.2006
813
1
3
Strnad Jan
08.10.1997
813
1
4
Kocan Radek
07.12.1988
813
1
5
Kotmel Tomáš
26.02.1986
813
1
6
Strnad Michal
21.08.1988
813
1
7
Markovič Igor
16.05.1990
813
1
8
Edgerley Daniel (EU)
10.07.1982
813
1
9
Strnad Jakub
24.05.1969
813
1
10
Capoušek Petr
25.10.1959
813
1
11
Capoušek Kryštof
13.07.2003
813
1
12
Dvořák Lukáš
16.07.2006
813
1
21
Zemanová Kristýna
05.03.1994
643
3
22
Šťovíčková Veronika
02.05.1988
723
1
23
Šťovíčková Michaela
21.09.1984
723
1
24
Holubová Petra
31.01.1987
723
1
25
Suková Petra
18.09.1990
723
1
26
Hruba Kristyna
16.12.1984
723
1
27
Koryčánková Jana
14.01.1984
723
1
28
Capoušková Zuzana
06.07.1962
723
1

Soupiska TK Sokol Horní Počernice,p.s. B

jméno
nar.
BH
1
Gregor Jiří
04.06.1967
813
1
2
Rieb Tomáš
15.06.1985
813
1
3
Mucha Radek
30.01.1970
813
1
4
Koděra Lukáš
15.02.1994
813
1
5
Hořejš Daniel
14.09.1969
813
1
6
Radil Milan
25.02.1969
813
1
7
Trávníček Jiří
27.04.1954
813
1
21
Schiestlová Nataša (H)
24.03.2004
723
1
22
Dolanská Andrea
25.06.1975
723
1
23
Lásková Lucie
01.05.2000
723
1
24
Koubová Kateřina
09.09.2008
723
1