Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dospělí

06. 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Ruzyně Praha B
Tisknout
3
0
17:10
36:23
295:243
6
2
TK Hanspaulka A
Tisknout
2
1
17:10
36:21
292:215
5
3
SK Meteor Praha A
Tisknout
2
1
16:11
33:23
244:207
5
4
VŠTJ Ekonom Praha
Tisknout
1
2
13:14
28:30
236:264
4
5
TC Spořilov Praha
Tisknout
1
1
9:9
19:18
156:149
3
6
TopTennis Xaverov s.r.o. A
Tisknout
1
1
8:10
18:21
154:180
3
7
TJ Tatran Střešovice B
Tisknout
0
2
5:13
11:27
151:194
2
8
TK Sokol Horní Počernice,p.s. A
Tisknout
0
2
5:13
10:28
118:194
2

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.5.2021
1
TK Hanspaulka A TK Sokol Horní Počernice,p.s. A
8:1
17:2
111:45
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Šimůnek David (H)
1
Koutek Jakub
1
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
2.
Sestini Fabrizio (EU)
1
Veselý Jan
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
3.
Koulová Kristina
4
Voráčková Pavla
4
4:6
7:5
3:6
14
17
1
2
0
1
4.
Loudová Jana
3
Schiestlová Nataša (H)
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
5.
Stejskal František
1
Koutek Petr
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Wollner Marek
1
Gregor Jiří
1
6:3
7:5
 
13
8
2
0
1
0
7.
Koulová Kristina
Loudová Jana
4
3
Voráčková Pavla
Schiestlová Nataša (H)
4
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
8.
Sestini Fabrizio (EU)
Stejskal František
1
1
Koutek Jakub
Koutek Petr
1
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
9.
Šimůnek David (H)
Wollner Marek
1
1
Veselý Jan
Gregor Jiří
1
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
               
111
45
17
2
8
1

Soupiska TK Hanspaulka A

jméno
nar.
BH
1
Šimůnek David (H)
09.07.1993
813
1
2
Sestini Fabrizio (EU)
05.08.1981
813
1
3
Kučera Václav (H)
25.06.1987
813
1
4
Stejskal František
14.07.1979
813
1
5
Wollner Marek
21.01.1967
813
1
6
Zahrádka Lukáš
25.02.1987
813
1
7
Bořek-Dohalský Václav
29.06.1972
813
1
8
Kocián Jiří
11.08.1972
813
1
9
Drapák David
30.06.1970
813
1
10
Lenk Jan (H)
24.09.1982
813
1
21
Koulová Kristina
07.02.1982
482
4
22
Loudová Jana
01.08.1984
520
3
23
Salingerová Denisa
19.05.1974
723
1
24
Pelikánová Jana
23.01.1980
723
1
25
Janusová Karolína
07.03.1971
723
1

Soupiska TK Sokol Horní Počernice,p.s. A

jméno
nar.
BH
1
Luxa Petr
03.03.1972
813
1
2
Koutek Jakub
04.06.1991
813
1
3
Veselý Jan
19.04.1982
813
1
4
Koutek Petr
21.01.2005
813
1
5
Gregor Jiří
04.06.1967
813
1
6
Trávníček Jiří
27.04.1954
813
1
7
Radil Milan
25.02.1969
813
1
8
Koděra Lukáš
15.02.1994
813
1
9
Hořejš Daniel
14.09.1969
813
1
10
Kohoutek Radim
21.02.1973
813
1
21
Voráčková Pavla
09.11.1999
415
4
22
Lackovičová Katarína (EU)
03.10.1993
723
1
23
Schiestlová Nataša (H)
24.03.2004
723
1
24
Dolanská Andrea
25.06.1975
723
1
25
Koubová Kateřina
09.09.2008
723
1