Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2021

Věková kategorie: dorost

22. 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Modřany 2005 B
Tisknout
3
0
18:9
41:20
298:217
6
2
Lokomotiva Praha B
Tisknout
2
1
22:5
44:16
299:166
5
3
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
2
1
18:9
35:21
254:208
5
4
SK Aritma Praha B
Tisknout
2
1
14:13
31:29
272:240
5
5
SK Meteor Praha A
Tisknout
1
2
16:11
37:24
288:226
4
6
TK Sokol Horní Počernice,p.s.
Tisknout
1
2
9:18
21:39
199:301
4
7
SK OAZA Praha A
Tisknout
1
2
5:22
13:46
149:299
4
8
TK Hovorčovice
Tisknout
0
3
6:21
18:45
216:318
3

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
30.5.2021
2
SK Meteor Praha A TK Sokol Horní Počernice,p.s.
9:0
18:0
108:34
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Klofáč Tobiáš
6
Novák Vincent
3
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
2.
Rieser Frederik William (H)
4
Koutek Petr
4
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
3.
Janíčkovičová Nikol (H)
6
Koubová Karolína
6
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
4.
Sekerková Veronika (H)
1
Schiestlová Nataša (H)
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
5.
Velek Matěj
4
Hnatek Michael
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
6.
Karel Michal
1
Ambrož Bruno (H)
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
7.
Janíčkovičová Nikol (H)
Sekerková Veronika (H)
6
1
Koubová Karolína
Schiestlová Nataša (H)
6
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
8.
Klofáč Tobiáš
Karel Michal
6
1
Novák Vincent
Koutek Petr
3
4
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
9.
Velek Matěj
Drbal Filip
4
1
Hnatek Michael
Ambrož Bruno (H)
1
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
               
108
34
18
0
9
0

Soupiska SK Meteor Praha A

jméno
nar.
BH
1
Burda Oliver Petr
24.12.2006
367
6
2
Klofáč Tobiáš
10.03.2007
320
6
3
Rieser Frederik William (H)
31.12.2006
423
4
4
Velek Matěj
17.06.2005
489
4
5
Zedek Jakub
20.11.2007
782
3
6
Drbal Filip
17.06.2005
948
1
7
Karel Michal
15.09.2004
948
1
8
Andr Marek
11.04.2008
948
1
9
Dejmek Adam Jan
15.09.2008
948
1
10
Florián Benjamin
14.10.2005
948
1
11
Matoušek Václav
28.06.2005
948
1
12
Kovář Josef
21.10.2010
948
1
21
Janíčkovičová Nikol (H)
06.07.2007
218
6
22
Sekerková Veronika (H)
03.09.2009
699
1
23
Drbalová Linda
30.06.2009
699
1
24
Teiralová Adéla
16.02.2009
699
1
25
Petrásek Anna Marie
03.12.2009
699
1
26
Páleníková Anna
30.03.2005
699
1
27
Floriánová Inka
11.06.2004
699
1
28
Dererová Dominika
05.01.2007
699
1

Soupiska TK Sokol Horní Počernice,p.s.

jméno
nar.
BH
1
Novák Vincent
15.11.2004
844
3
2
Koutek Petr
21.01.2005
440
4
3
Hnatek Michael
07.05.2005
948
1
4
Ambrož Bruno (H)
25.12.2008
948
1
5
Kořenský Filip
18.06.2008
948
1
6
Luxa Tommy
13.06.2010
948
1
7
Dočekal Jakub
20.09.2010
948
1
8
Prokůpek Tomáš
03.10.2007
948
1
9
Švec Daniel
26.01.2010
948
1
21
Koubová Karolína
01.01.2006
299
6
22
Schiestlová Nataša (H)
24.03.2004
699
1
23
Čížková Adéla
20.03.2004
699
1
24
Nováková Neli
27.04.2007
699
1
25
Falusová Agáta
11.12.2007
699
1