Název: |
Wilson Cup |
Datum: |
28.-28.09. |
Pořadatel: |
WILSON Tenis Centrum (200) |
Kódové číslo: |
916812 |
Dvorců + povrch: |
10 koberec s pískem |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 08:45 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Šimek Roman |
Modletice 108 | |
251 70 Praha-východ | |
Tel. (1): |
603797269 |
E-mail: |
recepce@wilsoncentrum.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Koňařík Ivo | 15.03.2010 | TCEN Hrádek nad Nisou | volná karta | 16.03.2019 17:42:06 |
2. |
Čižinská Emma | 18.02.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 16.03.2019 21:29:22 |
3. |
Čižinská Mia | 29.02.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 16.03.2019 21:45:15 |
4. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 17.03.2019 22:44:27 |
5. |
Čepková Karolína | 18.02.2010 | Slavoj Český Brod | volná karta | 18.03.2019 16:22:25 |
6. |
Čepková Kristýna | 18.02.2010 | Slavoj Český Brod | volná karta | 18.03.2019 16:23:22 |
7. |
Stáňová Šárka | 01.01.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | volná karta | 22.03.2019 15:09:34 |
8. |
Dvořáková Denisa | 09.01.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | volná karta | 27.03.2019 12:07:17 |
9. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 30.03.2019 13:45:48 |
10. |
Fiala Vojtěch | 20.09.2010 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 02.04.2019 09:48:22 |
11. |
Skořepa Adam | 11.06.2010 | TK Most | volná karta | 06.04.2019 18:37:15 |
12. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | volná karta | 18.04.2019 01:12:03 |
13. |
Zapletal Jindřich | 16.05.2011 | TK SK Dobrá Voda u Č.B. | volná karta | 28.04.2019 21:35:30 |
14. |
Chrastilová Diana | 01.04.2010 | Wilson tenis centrum z.s. | volná karta | 27.05.2019 19:11:43 |
15. |
Hendrych Alex | 07.03.2010 | TK Čelákovice | volná karta | 27.05.2019 19:18:14 |
16. |
Fuková Viktorie | 14.04.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | volná karta | 02.06.2019 17:54:48 |
17. |
Krisman Vojtěch | 01.05.2010 | TK Slavia Plzeň | volná karta | 30.07.2019 21:55:32 |
18. |
Michna Gabriel | 06.07.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 19.08.2019 09:19:42 |
19. |
Zapský Tobiáš | 12.01.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 27.08.2019 12:29:59 |
20. |
Prášková Kristýna | 09.12.2010 | LTC Mladá Boleslav z.s. | volná karta | 30.08.2019 18:27:21 |
21. |
Pažoutová Ema | 31.12.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 01.09.2019 23:14:16 |
22. |
Homola Matyáš | 21.09.2010 | Slavoj Český Brod | volná karta | 03.09.2019 21:22:45 |
23. |
Haltuf Daniel | 08.01.2010 | TJ Spoje Praha | volná karta | 05.09.2019 07:10:41 |
24. |
Pravda Jan | 13.09.2010 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 17.09.2019 21:45:33 |
25. |
Pelda Martin | 26.03.2010 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 21.09.2019 08:01:27 |
26. |
Manhart Jakub | 18.08.2010 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 22.09.2019 21:09:08 |
27. |
Šebek Filip | 08.07.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 23.09.2019 08:50:16 |
28. |
Jakoubkova Anna | 04.04.2011 | - | volná karta | 23.09.2019 15:17:29 |
29. |
Krejčíková Viktorie | 03.01.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 24.09.2019 19:38:42 |
30. |
Latislavová Tereza | 08.09.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | volná karta | 24.09.2019 19:56:06 |
31. |
Šulc Nikolas | 24.09.2010 | Wilson tenis centrum z.s. | volná karta | 26.09.2019 21:21:26 |
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Jelínková Adéla | 10.01.2011 | TK Olymp Praha | Přijata | 07.09.2019 16:18:13 |
2. |
Havlásek Vojtěch | 29.11.2011 | TC Dvůr Králové, z.s. | Přijat | 08.09.2019 21:29:30 |
3. |
Kafka Michal | 22.05.2011 | Lokomotiva Zdice | Přijat | 15.09.2019 21:55:29 |
4. |
Štefaník Antonín | 02.04.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | Přijat | 16.09.2019 13:56:18 |
5. |
Michel Maxim | 25.07.2010 | I.ČLTK Praha | Přijat | 17.09.2019 18:39:42 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Drábová Sára | 21.09.2011 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 24.03.2019 20:08:28 |
2. |
Mousa Sarah | 12.05.2010 | TO Bohemians Praha | odhlášeno hráčem | 10.05.2019 13:09:53 |
3. |
Šturma Sebastian | 23.08.2010 | TENIS Klánovice | odhlášeno hráčem | 24.05.2019 13:28:29 |
4. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 06.08.2019 07:01:44 |
5. |
Žáčková Marcela | 26.11.2010 | TJ Spoje Praha | odhlášeno hráčem | 07.08.2019 09:08:35 |
6. |
Marešová Beata | 12.07.2012 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 10.08.2019 15:40:02 |
7. |
Baštýř Jakub | 05.04.2010 | TK Pelhřimov | odhlášeno hráčem | 12.08.2019 08:11:55 |
8. |
Zeman Patrik | 04.01.2010 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno hráčem | 14.08.2019 08:00:57 |
9. |
Foldová Kateřina | 02.09.2010 | TK Ústí n.Labem | odhlášeno hráčem | 15.08.2019 06:22:09 |
10. |
Krajíčková Nela | 22.09.2010 | Tenisový klub Rokycany | odhlášeno hráčem | 19.08.2019 09:17:49 |
11. |
Farajpourova Aináz | 17.07.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | odhlášeno hráčem | 25.08.2019 19:21:12 |
12. |
Klika Adam | 02.08.2010 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 30.08.2019 12:49:20 |
13. |
Kočí Jakub | 05.06.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 31.08.2019 20:35:10 |
14. |
Elsnic Petr | 17.06.2010 | TK Most | odhlášeno hráčem | 03.09.2019 19:17:46 |
15. |
Polášek Oliver | 10.08.2011 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | odhlášeno hráčem | 05.09.2019 20:58:38 |
16. |
Settle Andrew Michael | 04.02.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 22.09.2019 19:12:07 |
17. |
Padrnosová Nela | 07.08.2010 | HTK Třebíč | odhlášeno hráčem | 22.09.2019 20:43:59 |
18. |
Navarra Tomáš | 26.01.2011 | TJ Sokol Vysočany | odhlášeno hráčem | 22.09.2019 22:39:08 |
19. |
Veberová Nikola | 23.08.2010 | LTC Beroun, z.s. | odhlášeno hráčem | 23.09.2019 08:54:00 |
20. |
Mikeš Marek | 07.07.2010 | TK SB Světlá n.Sáz. | odhlášeno hráčem | 23.09.2019 16:54:42 |
21. |
Mikeš David | 06.07.2012 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 23.09.2019 16:55:07 |
22. |
Turek Ondřej | 08.07.2010 | TK Olymp Praha | odhlášeno hráčem | 23.09.2019 17:34:35 |
23. |
Rosolová Rozálie | 15.03.2010 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 25.09.2019 20:25:18 |
24. |
Šedivcová Liliana | 15.09.2011 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 25.09.2019 20:54:06 |
25. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 25.09.2019 22:42:20 |
26. |
Baier Lukáš | 28.05.2010 | SK Matchball Česká Lípa | odhlášeno pořadatelem | 26.09.2019 15:23:36 |
27. |
Vejsada David | 06.07.2010 | TGC Kunratice | odhlášeno pořadatelem | 27.09.2019 10:24:58 |
28. |
Petrásek Ella Martina | 18.08.2011 | TK Sparta Praha | odhlášeno pořadatelem | 27.09.2019 10:49:51 |
29. |
Vacková Vanessa | 13.08.2010 | TGC Kunratice | odhlášeno pořadatelem | 27.09.2019 14:54:32 |