Název: |
TK RAPID Cup |
Datum: |
22.-22.09. |
Pořadatel: |
TK RAPID LIBEREC (300) |
Kódové číslo: |
916807 |
Dvorců + povrch: |
5 antuka |
Míče: |
Prince |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
25 |
Prezentace v |
So do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Horáček Tomáš |
Letná 247 | |
46008 Liberec | |
Tel. (1): |
602404396 |
E-mail: |
tomas@tkrapid.cz |
Internet: |
www.tkrapid.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Čižinský David | 05.02.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 28.04.2019 13:13:55 |
2. |
Baier Lukáš | 28.05.2010 | SK Matchball Česká Lípa | volná karta | 04.05.2019 07:36:21 |
3. |
Vítová Eva Julie | 01.02.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 29.08.2019 21:07:47 |
4. |
Skramuská Ema | 16.11.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 07.09.2019 21:31:30 |
5. |
Střídová Aneta | 28.02.2010 | Tenisový klub Progress z.s. | volná karta | 09.09.2019 14:00:47 |
6. |
Havlík Jan | 12.04.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 13.09.2019 10:41:45 |
7. |
Dlabola Petr | 09.12.2011 | Tenis Nová Paka | volná karta | 13.09.2019 21:12:07 |
8. |
Kyselová Monika | 04.04.2010 | Tenis Nová Paka | volná karta | 14.09.2019 18:44:20 |
9. |
Kolesár Jaroslav | 04.04.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 14.09.2019 20:52:15 |
10. |
Hofmanová Kristýna | 02.04.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 15.09.2019 16:42:44 |
11. |
Šturma Sebastian | 23.08.2010 | TENIS Klánovice | volná karta | 15.09.2019 18:45:19 |
12. |
Haltuf Daniel | 08.01.2010 | TJ Spoje Praha | volná karta | 15.09.2019 19:04:55 |
13. |
Štěpánek Adam | 26.04.2011 | LTK Liberec | volná karta | 16.09.2019 07:23:19 |
14. |
Slobodová Kamila | 16.08.2010 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 17.09.2019 11:23:40 |
15. |
Pažoutová Ema | 31.12.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 17.09.2019 22:54:19 |
16. |
Bejček Simon | 17.04.2010 | TK Most | volná karta | 18.09.2019 09:24:32 |
17. |
Manhart Jakub | 18.08.2010 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 18.09.2019 11:46:01 |
18. |
Novotná Anna Marie | 07.01.2011 | Sokol Čimice | volná karta | 18.09.2019 17:16:26 |
19. |
Hlas Robin | 29.06.2011 | Tenis Akademie Bálek, z.s. | volná karta | 19.09.2019 11:13:06 |
20. |
Sedlatý Mikuláš | 18.05.2010 | TENIS Klánovice | volná karta | 19.09.2019 20:07:28 |
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Zbořil JAKUB | 14.08.2011 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | odhlášeno hráčem | 27.08.2019 20:50:08 |
2. |
Kočí Jakub | 05.06.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 31.08.2019 20:35:28 |
3. |
Settle Andrew Michael | 04.02.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 06.09.2019 11:19:07 |
4. |
Kubíček Martin | 11.07.2010 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | odhlášeno hráčem | 17.09.2019 23:23:14 |