Název: |
PRINCE SUMMER BABY TOUR MASTERS |
Datum: |
28.-28.09. |
Pořadatel: |
TK TENNISPOINT FM (200) |
Místo konání: |
FRÝDEK-MÍSTEK |
Kódové číslo: |
916789 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Čt do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Vykoukal Jiří |
Na Drahách 196 | |
739 25 Sviadnov | |
Tel. (1): |
602718364 |
E-mail: |
jiri.vykoukal@seznam.cz |
Internet: |
www.tennispoint.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Fedor Jakub | 15.03.2009 | TK AGROFERT Prostějov | přijat do soutěže chlapců, prezence ČT 28/9 do 08,30 hodin | 17.03.2017 20:30:59 |
2. |
Hradečný Lukáš | 26.06.2008 | Tenisový klub Studénka z.s. | přijat do soutěže chlapců, prezence ČT 28/9 do 08,30 hodin | 21.03.2017 21:20:27 |
3. |
Dohnal Matyáš | 29.06.2008 | TK Dolní Benešov | přijat do soutěže chlapců, prezence ČT 28/9 do 08,30 hodin | 08.06.2017 23:11:14 |
4. |
Vykoupil Patrik | 18.03.2008 | Beskydský tenisový klub-klub zrušen | přijat do soutěže chlapců, prezence ČT 28/9 do 08,30 hodin | 03.08.2017 22:17:16 |
5. |
Grassegger Martin | 19.06.2008 | Tenisový klub Studénka z.s. | přijat do soutěže chlapců, prezence ČT 28/9 do 08,30 hodin | 02.09.2017 20:10:17 |
6. |
Kuch Kristián | 16.08.2008 | TK TENNISPOINT FM | přijat do soutěže chlapců, prezence ČT 28/9 do 08,30 hodin | 04.09.2017 07:36:22 |
7. |
Hrbáč Jan | 02.11.2008 | TK Havířov, z.s. | přijat do soutěže chlapců, prezence ČT 28/9 do 08,30 hodin | 04.09.2017 15:29:18 |
8. |
Šima Patrik | 16.03.2008 | Tenisový klub Studénka z.s. | přijat do soutěže chlapců, prezence ČT 28/9 do 08,30 hodin | 05.09.2017 15:23:14 |
9. |
Franc Jakub | 26.06.2009 | TK SC OSTRAVA | přijat do soutěže chlapců, prezence ČT 28/9 do 08,30 hodin | 08.09.2017 18:48:34 |
10. |
Jányš Albert | 04.03.2009 | TK TENNISPOINT FM | přijat do soutěže chlapců, prezence ČT 28/9 do 08,30 hodin | 10.09.2017 21:45:56 |
11. |
Tégl Tomáš | 16.06.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | přijat do soutěže chlapců, prezence ČT 28/9 do 08,30 hodin | 11.09.2017 09:15:52 |
12. |
Graňák Dominik | 05.03.2008 | - | přijat do soutěže chlapců, prezence ČT 28/9 do 08,30 hodin | 14.09.2017 12:46:05 |
13. |
Kašpárek Tomáš | 06.07.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | přijat do soutěže chlapců, prezence ČT 28/9 do 08,30 hodin | 16.09.2017 18:39:55 |
14. |
Robenek Štěpán | 18.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | přijat do soutěže chlapců, prezence ČT 28/9 do 08,30 hodin | 22.09.2017 13:12:28 |
15. |
Šopek Filip | 26.10.2008 | TK TENNISPOINT FM | přijat do soutěže chlapců, prezence ČT 28/9 do 08,30 hodin | 23.09.2017 11:46:41 |
16. |
Běhal Daniel | 26.10.2008 | Start Brno | přijat do soutěže chlapců, prezence ČT 28/9 do 08,30 hodin | 25.09.2017 08:32:31 |
17. |
Rybka David | 16.07.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | přijat do soutěže chlapců, prezence ČT 28/9 do 08,30 hodin | 25.09.2017 09:54:34 |
18. |
Rybka Jan | 16.07.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | přijat do soutěže chlapců, prezence ČT 28/9 do 08,30 hodin | 25.09.2017 09:54:46 |
19. |
Smolík David | 22.10.2010 | SKT Frýdlant n.O. | přijat do soutěže chlapců, prezence ČT 28/9 do 08,30 hodin | 25.09.2017 21:24:55 |
20. |
Chromec Adam | 20.07.2010 | TK TENNISPOINT FM | přijat do soutěže chlapců, prezence ČT 28/9 do 08,30 hodin | 26.09.2017 12:51:40 |
21. |
Vykoukal Albert | 05.10.2009 | TK TENNISPOINT FM | přijat do soutěže chlapců, prezence ČT 28/9 do 08,30 hodin | 26.09.2017 13:06:08 |
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
|||
33. |
volná karta | volná karta |
|||
34. |
volná karta | volná karta |
|||
35. |
volná karta | volná karta |
|||
36. |
volná karta | volná karta |
|||
37. |
volná karta | volná karta |
|||
38. |
volná karta | volná karta |
|||
39. |
volná karta | volná karta |
|||
40. |
volná karta | volná karta |
|||
41. |
volná karta | volná karta |
|||
42. |
volná karta | volná karta |
|||
43. |
volná karta | volná karta |
|||
44. |
volná karta | volná karta |
|||
45. |
volná karta | volná karta |
|||
46. |
volná karta | volná karta |
|||
47. |
volná karta | volná karta |
|||
48. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Eliášová Veronika | 03.11.2008 | TK SC OSTRAVA | přijatá do soutěže dívek, prezence ČT 28/9 do 09,00 hodin | 09.08.2017 21:01:48 |
2. |
Ondrášková Karolína | 28.10.2008 | TK Slavia Orlová | přijatá do soutěže dívek, prezence ČT 28/9 do 09,00 hodin | 21.09.2017 14:47:02 |
3. |
Roiková Natalie | 06.02.2009 | SK Vitality Slezsko o.s. | přijatá do soutěže dívek, prezence ČT 28/9 do 09,00 hodin | 25.09.2017 16:54:08 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Václavík Miroslav | 23.05.2008 | TK Na Dolině o.s. | odhlášeno hráčem | 25.05.2017 20:21:39 |
2. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | odhlášeno hráčem | 20.07.2017 14:36:29 |
3. |
Rojíček Daniel | 30.01.2008 | TK TENNISPOINT FM | účast MČR | 05.09.2017 09:49:32 |
4. |
Střílka Sven | 20.10.2008 | SK LAMA o.s. | odhlášeno hráčem | 05.09.2017 15:12:31 |
5. |
Rezdovičová Julie | 04.04.2009 | Slavoj Český Těšín | odhlášeno hráčem | 07.09.2017 10:10:33 |
6. |
Doleží Tomáš | 16.07.2009 | SK JC Sport Opava | odhlášeno hráčem | 19.09.2017 20:24:44 |
7. |
Šebestová Lucie | 18.11.2008 | TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE | odhlášeno hráčem | 25.09.2017 07:33:12 |
8. |
Mainušová Tereza | 30.04.2008 | SK LAMA o.s. | odhlášeno pořadatelem | 26.09.2017 09:45:51 |