Název: |
CHOMUTOVSKÝ POHÁR |
Datum: |
14.-14.09. |
Pořadatel: |
TK Chomutov (300) |
Místo konání: |
Chomutov, Bezručova 4880 |
Kódové číslo: |
916783 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 10:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Rychtecká Andrea |
Cihlářská 4031 | |
43004 Chomutov | |
Tel. (1): |
776034091 |
E-mail: |
andrearychtecka@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Svobodová Adéla | 11.06.2010 | TO Meziboří | volná karta | 17.03.2019 06:26:33 |
2. |
Koubek Tomáš | 31.07.2010 | TK Litvínov z.s. | volná karta | 20.03.2019 07:03:39 |
3. |
Macháčková Kateřina | 07.07.2010 | TK Litvínov z.s. | volná karta | 29.03.2019 09:27:34 |
4. |
Bejček Simon | 17.04.2010 | TK Most | volná karta | 20.05.2019 22:24:22 |
5. |
Šulcová Gabriela | 02.01.2011 | I.ČLTK Praha | volná karta | 16.06.2019 12:05:47 |
6. |
Elsnic Petr | 17.06.2010 | TK Most | volná karta | 05.08.2019 17:56:38 |
7. |
Kutnerová Alice | 06.10.2010 | Tenisová akademie Březno u Loun | volná karta | 05.08.2019 17:59:13 |
8. |
Král Petr | 05.12.2011 | Tenisová akademie Březno u Loun | volná karta | 05.08.2019 18:01:48 |
9. |
Kučera Daniel | 09.02.2010 | Tenisová akademie Březno u Loun | volná karta | 05.08.2019 18:04:31 |
10. |
Malimánková Zora | 24.10.2010 | MTenis sport z.s. | volná karta | 01.09.2019 08:52:17 |
11. |
Sás Ondřej | 24.03.2010 | TK Kadaň | volná karta | 08.09.2019 21:36:07 |
12. |
Procházková Adriana | 08.04.2010 | TK Chomutov | volná karta | 09.09.2019 19:18:33 |
13. |
Šebesta Daniel | 18.03.2011 | TK Chomutov | volná karta | 09.09.2019 19:19:16 |
14. |
Kasperova Tereza | 29.07.2010 | Lokomotiva Praha | volná karta | 10.09.2019 19:28:17 |
15. |
Valtrová Kamilla | 19.06.2010 | TK Chomutov | volná karta | 12.09.2019 18:51:45 |
16. |
Žigová Karolína | 16.01.2011 | TK Chomutov | volná karta | 12.09.2019 18:52:16 |
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Vohryzková Laura | 17.04.2010 | TCG Karlovy Vary | odhlášeno hráčem | 27.08.2019 01:01:47 |
2. |
Komínek Matyáš | 16.07.2010 | LTK TEPLICE o.s. | odhlášeno hráčem | 08.09.2019 15:53:10 |
3. |
Ryč Ondřej | 09.05.2010 | LTC Panorama Teplice | odhlášeno hráčem | 11.09.2019 20:24:09 |
4. |
Skořepa Adam | 11.06.2010 | TK Most | odhlášeno pořadatelem | 12.09.2019 18:53:16 |
5. |
Archmannová Emma | 01.12.2010 | TK Most | odhlášeno pořadatelem | 13.09.2019 12:16:32 |
6. |
Fiala Štěpán | 26.05.2011 | TK Sokolov | odhlášeno pořadatelem | 13.09.2019 12:17:50 |