Název: |
Uničovský tenisák |
Datum: |
16.-16.09. |
Pořadatel: |
TK Gymnázium Uničov (200) |
Kódové číslo: |
916769 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
20 |
Prezentace v |
Ne do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Pluskal Patrik |
Slatinky 65 | |
783 42 Slatinice | |
Tel. (1): |
605756964 |
E-mail: |
slatinky@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Móler Petr | 22.01.2009 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | volná karta | 16.03.2018 21:59:17 |
2. |
Hrdličková Adéla | 01.03.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 20.03.2018 10:17:40 |
3. |
Pluskal Dominik | 02.01.2010 | TK Gymnázium Uničov | volná karta | 25.03.2018 12:39:07 |
4. |
Hrdlička Miroslav | 23.02.2009 | TK Gymnázium Uničov | volná karta | 25.03.2018 12:39:34 |
5. |
Konečný Lukáš | 22.08.2009 | TK Gymnázium Uničov | volná karta | 25.03.2018 12:39:59 |
6. |
Suchomelová Amálie | 03.12.2009 | Pašťa tenis, z.s. | volná karta | 25.03.2018 12:40:56 |
7. |
Brada Matyáš | 26.09.2009 | TK Gymnázium Uničov | volná karta | 25.03.2018 12:42:55 |
8. |
Hönschová Josefína | 25.03.2010 | TK Gymnázium Uničov | volná karta | 25.03.2018 12:46:03 |
9. |
Naňák Daniel | 19.09.2009 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | volná karta | 07.05.2018 11:30:16 |
10. |
Rousek Jonáš | 16.01.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 09.05.2018 12:46:46 |
11. |
Nantlová Ella | 09.03.2010 | TK Milo Olomouc | volná karta | 11.05.2018 21:18:52 |
12. |
Mazal Jiří | 18.01.2010 | TK Gymnázium Uničov | volná karta | 15.05.2018 11:50:34 |
13. |
Nevrlá Eliška | 01.02.2010 | T.J. Sokol Šumperk | volná karta | 27.05.2018 16:00:50 |
14. |
Peabody Nella | 25.09.2009 | TK Praga-Vysočany | volná karta | 31.05.2018 09:17:17 |
15. |
Hořavová Zuzana | 07.11.2009 | TK Milo Olomouc | volná karta | 11.06.2018 09:29:39 |
16. |
Smékalová Barbora | 14.01.2010 | TK Milo Olomouc | volná karta | 03.07.2018 00:15:06 |
17. |
Šnorich Matias | 19.04.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 20.07.2018 15:01:33 |
18. |
Grohmann Šimon | 22.02.2010 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | volná karta | 02.09.2018 08:58:22 |
19. |
Skálová Veronika | 15.07.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 08.09.2018 17:40:11 |
20. |
Chocholová Sára | 25.01.2010 | TK Pelhřimov | volná karta | 12.09.2018 08:11:57 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Vojáček Martin | 16.03.2010 | TK Gymnázium Uničov | 25.03.2018 12:42:33 |
|
2. |
Kapsová Barbora | 30.01.2009 | Sokol Zábřeh | 17.05.2018 22:13:44 |
|
3. |
Compelová Veronika | 22.01.2010 | Sokol Zábřeh | 02.08.2018 13:45:44 |
|
4. |
Vilímková Denisa | 25.10.2010 | T.J. Sokol Šumperk | 10.08.2018 14:30:44 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Mišák Jakub | 11.09.2009 | TK Gymnázium Uničov | odhlášeno pořadatelem | 15.06.2018 12:11:07 |
2. |
Pfeifferová Leona | 31.07.2009 | TK EZE Olomouc z.s. | odhlášeno hráčem | 22.06.2018 19:26:11 |
3. |
Geprt Matyáš | 09.10.2010 | Sokol Zábřeh | odhlášeno hráčem | 10.09.2018 16:30:41 |
4. |
Zemanová Zuzana | 02.02.2010 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | odhlášeno hráčem | 10.09.2018 18:32:10 |
5. |
Horský Tobiáš | 22.12.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 12.09.2018 10:33:57 |
6. |
Syrůček Dominik | 13.10.2009 | TK Gymnázium Uničov | odhlášeno pořadatelem | 13.09.2018 14:25:28 |
7. |
Skopal Kristián | 12.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno pořadatelem | 14.09.2018 15:27:54 |