Název: |
Wilson Cup |
Datum: |
07.-07.09. |
Pořadatel: |
WILSON Tenis Centrum (200) |
Kódové číslo: |
916760 |
Dvorců + povrch: |
10 koberec s pískem |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 08:45 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Šimek Roman |
Modletice 108 | |
251 70 Praha-východ | |
Tel. (1): |
603797269 |
E-mail: |
recepce@wilsoncentrum.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 17.03.2019 22:39:05 |
2. |
Baštýř Jakub | 05.04.2010 | TK Pelhřimov | volná karta | 18.03.2019 06:17:06 |
3. |
Čepková Karolína | 18.02.2010 | Slavoj Český Brod | volná karta | 18.03.2019 16:08:39 |
4. |
Čepková Kristýna | 18.02.2010 | Slavoj Český Brod | volná karta | 18.03.2019 16:10:55 |
5. |
Farajpourova Aináz | 17.07.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 19.03.2019 11:39:44 |
6. |
Settle Andrew Michael | 04.02.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 21.03.2019 10:05:11 |
7. |
Krisman Vojtěch | 01.05.2010 | TK Slavia Plzeň | volná karta | 23.03.2019 18:16:07 |
8. |
Dvořáková Denisa | 09.01.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | volná karta | 27.03.2019 12:09:24 |
9. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 30.03.2019 13:42:54 |
10. |
Padrnosová Nela | 07.08.2010 | HTK Třebíč | volná karta | 31.03.2019 22:35:02 |
11. |
Polášek Oliver | 10.08.2011 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | volná karta | 04.05.2019 23:26:28 |
12. |
Hendrych Alex | 07.03.2010 | TK Čelákovice | volná karta | 14.05.2019 09:10:06 |
13. |
Manhart Jakub | 18.08.2010 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 01.06.2019 22:37:05 |
14. |
Tomanová Eliška | 29.05.2011 | TK Hovorčovice | volná karta | 09.07.2019 22:54:05 |
15. |
Matoušková Tereza | 14.01.2010 | TK Kročehlavy | volná karta | 29.07.2019 12:32:02 |
16. |
Šulcová Gabriela | 02.01.2011 | I.ČLTK Praha | volná karta | 13.08.2019 13:16:12 |
17. |
Homola Matyáš | 21.09.2010 | Slavoj Český Brod | volná karta | 14.08.2019 19:51:53 |
18. |
Michna Gabriel | 06.07.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 19.08.2019 09:14:00 |
19. |
Kovařík Dominik | 04.02.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 19.08.2019 09:59:00 |
20. |
Fuková Viktorie | 14.04.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | volná karta | 26.08.2019 19:50:54 |
21. |
Střídová Aneta | 28.02.2010 | Tenisový klub Progress z.s. | volná karta | 30.08.2019 10:00:00 |
22. |
Šlais Dominik | 21.08.2010 | TK Konstruktiva, z.s. | volná karta | 30.08.2019 20:38:53 |
23. |
Michel Maxim | 25.07.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 30.08.2019 23:40:36 |
24. |
Kolesár Jaroslav | 04.04.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 31.08.2019 11:10:47 |
25. |
Štefaník Antonín | 02.04.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 31.08.2019 12:39:53 |
26. |
Haltuf Daniel | 08.01.2010 | TJ Spoje Praha | volná karta | 02.09.2019 09:31:52 |
27. |
Navarra Tomáš | 26.01.2011 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 02.09.2019 13:09:42 |
28. |
Vejsada David | 06.07.2010 | TGC Kunratice | volná karta | 02.09.2019 14:30:27 |
29. |
Šulc Nikolas | 24.09.2010 | Wilson tenis centrum z.s. | volná karta | 04.09.2019 08:50:50 |
30. |
Jelínková Adéla | 10.01.2011 | TK Olymp Praha | volná karta | 06.09.2019 16:22:44 |
31. |
Jaroš Vojta | 26.02.2011 | LTK Liberec | volná karta | 06.09.2019 16:45:59 |
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Staněk Miroslav | 15.07.2011 | TK Radošovice | odhlášeno hráčem | 26.03.2019 09:55:21 |
2. |
Vogel Robin | 05.01.2011 | TC VŠ Praha | odhlášeno hráčem | 26.06.2019 14:43:26 |
3. |
Treutnerová Viktorie | 30.04.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 04.07.2019 09:47:12 |
4. |
Foldová Kateřina | 02.09.2010 | TK Ústí n.Labem | odhlášeno hráčem | 30.07.2019 07:02:05 |
5. |
Veberová Nikola | 23.08.2010 | LTC Beroun, z.s. | odhlášeno hráčem | 01.09.2019 20:15:14 |
6. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 01.09.2019 21:07:13 |
7. |
Tvrzská Amélie | 21.03.2011 | Tenis Dobříš | odhlášeno hráčem | 03.09.2019 00:22:14 |
8. |
Šedivcová Liliana | 15.09.2011 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 04.09.2019 10:06:10 |
9. |
Dušková Darina | 14.10.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 04.09.2019 19:06:04 |
10. |
Mousa Sarah | 12.05.2010 | TO Bohemians Praha | odhlášeno hráčem | 04.09.2019 21:21:30 |
11. |
Skořepa Adam | 11.06.2010 | TK Most | odhlášeno pořadatelem | 05.09.2019 09:39:20 |
12. |
Štěpánek Adam | 26.04.2011 | LTK Liberec | odhlášeno pořadatelem | 06.09.2019 16:45:05 |