Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Horák Adam |
14.05.2008 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 16/9 do 08,30 |
16.03.2017 01:45:48 |
2. |
Rojíček Daniel |
30.01.2008 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 16/9 do 08,30 |
17.03.2017 11:11:41 |
3. |
Fedor Jakub |
15.03.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 16/9 do 08,30 |
17.03.2017 20:32:24 |
4. |
Katz Joshua |
25.07.2008 |
TK Zašová |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 16/9 do 08,30 |
18.03.2017 21:12:11 |
5. |
Jányš Albert |
04.03.2009 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 16/9 do 08,30 |
19.03.2017 14:57:31 |
6. |
Lošák Petr |
23.09.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 16/9 do 08,30 |
26.03.2017 11:12:44 |
7. |
Dohnal Matyáš |
29.06.2008 |
TK Dolní Benešov |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 16/9 do 08,30 |
08.06.2017 23:07:59 |
8. |
Kuch Kristián |
16.08.2008 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 16/9 do 08,30 |
11.07.2017 20:28:38 |
9. |
Zerai Rayen |
17.03.2008 |
TC Brno. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 16/9 do 08,30 |
25.07.2017 13:06:06 |
10. |
Vykoupil Patrik |
18.03.2008 |
Beskydský tenisový klub-klub zrušen |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 16/9 do 08,30 |
03.08.2017 22:14:34 |
11. |
Frič Martin |
17.05.2009 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 16/9 do 08,30 |
19.08.2017 08:09:09 |
12. |
Hradečný Lukáš |
26.06.2008 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 16/9 do 08,30 |
20.08.2017 22:19:21 |
13. |
Kašpárek Tomáš |
06.07.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 16/9 do 08,30 |
01.09.2017 08:02:36 |
14. |
Grassegger Martin |
19.06.2008 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 16/9 do 08,30 |
02.09.2017 19:55:03 |
15. |
Pešat Frantisek |
27.03.2009 |
SKT Frýdlant n.O. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 16/9 do 08,30 |
03.09.2017 10:52:14 |
16. |
Hrbáč Jan |
02.11.2008 |
TK Havířov, z.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 16/9 do 08,30 |
04.09.2017 15:28:03 |
17. |
Polášek Petr |
02.07.2009 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 16/9 do 08,30 |
06.09.2017 09:59:08 |
18. |
Franc Jakub |
26.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 16/9 do 08,30 |
08.09.2017 18:45:29 |
19. |
Tégl Tomáš |
16.06.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 16/9 do 08,30 |
10.09.2017 21:52:43 |
20. |
Bednář Samuel |
31.07.2008 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 16/9 do 08,30 |
12.09.2017 19:50:10 |
21. |
Cielecký Lukáš |
27.01.2008 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 16/9 do 08,30 |
14.09.2017 11:03:09 |
22. |
Šima Patrik |
16.03.2008 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 16/9 do 08,30 |
15.09.2017 09:24:25 |
23. |
Smolík David |
22.10.2010 |
SKT Frýdlant n.O. |
|
|
|
přijat do soutěže chlapců, prezence SO 16/9 do 08,30 |
15.09.2017 10:42:31 |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
33. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
34. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
35. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
36. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
37. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
38. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
39. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
40. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
41. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
42. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
43. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
44. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
45. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
46. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
47. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
48. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Cháňová Laura |
02.06.2008 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 16/9 do 09,00 |
19.03.2017 22:15:03 |
2. |
Eliášová Veronika |
03.11.2008 |
TK SC OSTRAVA |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 16/9 do 09,00 |
27.05.2017 18:32:02 |
3. |
Hartingerová Sára |
02.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 16/9 do 09,00 |
05.07.2017 16:44:03 |
4. |
Ludvová Anna |
16.05.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 16/9 do 09,00 |
09.08.2017 12:26:52 |
5. |
Peterková Adina |
29.02.2008 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 16/9 do 09,00 |
15.08.2017 09:15:58 |
6. |
Martináková Adéla |
01.09.2008 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 16/9 do 09,00 |
06.09.2017 08:32:35 |
7. |
Minarovičová Nina |
31.05.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
přijatá do soutěže dívek, prezence SO 16/9 do 09,00 |
06.09.2017 10:59:29 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
GAJDZICOVÁ Bára |
06.09.2008 |
TC Třinec |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
03.08.2017 08:25:33 |
2. |
Papavasiliu Nikolaos |
11.08.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
05.09.2017 09:07:43 |
3. |
Indraková Marie |
29.06.2008 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
06.09.2017 21:09:26 |
4. |
Varinský Tibor |
10.04.2009 |
TREND SPORT, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
11.09.2017 22:03:50 |
5. |
Šebestová Lucie |
18.11.2008 |
TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2017 07:21:02 |
6. |
Mainušová Tereza |
30.04.2008 |
SK LAMA o.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2017 10:32:48 |
7. |
Střílka Sven |
20.10.2008 |
SK LAMA o.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2017 13:31:10 |
8. |
Taxová Victoria |
10.08.2008 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2017 21:23:59 |
9. |
Václavík Miroslav |
23.05.2008 |
TK Na Dolině o.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2017 17:31:55 |
10. |
Běhal Daniel |
26.10.2008 |
Start Brno |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
15.09.2017 11:05:57 |
11. |
Piteráková Dominika |
08.12.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
15.09.2017 11:17:56 |
12. |
Drlík David |
25.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
15.09.2017 14:36:41 |
|