Název: |
AKUNA Tecnifibre VII |
Datum: |
09.-09.09. |
Pořadatel: |
TK Havířov (200) |
Kódové číslo: |
916757 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Špok Petr |
Opletalova 1218/8b | |
736 01 Havířov-Šumbark | |
Tel. (1): |
777 034 027 |
Tel. (2): |
777 034 009 |
E-mail: |
petrspok@centrum.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Mrázek Vojtěch | 18.06.2009 | TK Havířov, z.s. | volná karta-neděle 8.30 hod. | 01.09.2018 16:46:34 |
2. |
Buba Alexej | 28.05.2010 | TK Havířov, z.s. | volná karta-neděle 8.30 hod. | 01.09.2018 16:46:44 |
3. |
Bolek Radek | 06.10.2009 | TK Havířov, z.s. | volná karta-neděle 8.30 hod. | 01.09.2018 16:46:56 |
4. |
volná karta | volná karta |
|||
5. |
volná karta | volná karta |
|||
6. |
volná karta | volná karta |
|||
7. |
volná karta | volná karta |
|||
8. |
volná karta | volná karta |
|||
9. |
volná karta | volná karta |
|||
10. |
volná karta | volná karta |
|||
11. |
volná karta | volná karta |
|||
12. |
volná karta | volná karta |
|||
13. |
volná karta | volná karta |
|||
14. |
volná karta | volná karta |
|||
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Myslivcová Lucie | 14.01.2009 | TK Havířov, z.s. | neděle 9.30 hod. | 29.03.2018 15:29:34 |
2. |
Rezdovičová Julie | 04.04.2009 | Slavoj Český Těšín | neděle 9.30 hod. | 15.05.2018 08:12:55 |
3. |
Holubčíková Anna | 15.10.2009 | TC Třinec | neděle 9.30 hod. | 08.08.2018 19:30:42 |
4. |
Pulcerová Klaudie | 04.08.2010 | TK Slavia Orlová | neděle 9.30 hod. | 16.08.2018 16:30:42 |
5. |
Lipinová Barbora | 04.11.2009 | Slavoj Český Těšín | neděle 9.30 hod. | 29.08.2018 10:06:42 |
6. |
Novotná Sára Anna | 22.05.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | neděle 9.30 hod. | 29.08.2018 18:03:49 |
7. |
Dihlová Nela | 05.06.2009 | TK SC OSTRAVA | neděle 9.30 hod. | 31.08.2018 07:13:38 |
8. |
Bečičková Laura | 25.08.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | neděle 9.30 hod. | 31.08.2018 12:02:52 |
9. |
Zemanová Zuzana | 02.02.2010 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | neděle 9.30 hod. | 01.09.2018 12:59:19 |
10. |
Kokešová Kateřina | 19.04.2011 | TJ SOKOL HRABŮVKA | neděle 9.30 hod. | 02.09.2018 00:06:48 |
11. |
Pavelcová Ema | 02.02.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | neděle 9.30 hod. | 02.09.2018 00:07:57 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Peroutková Eliška | 20.05.2009 | TK Na Dolině o.s. | odhlášeno hráčem | 10.08.2018 10:58:44 |
2. |
Martinovič Lukáš | 12.06.2009 | TO VOKD Ostrava-Poruba | odhlášeno hráčem | 29.08.2018 07:15:41 |