Název: |
O pohár Lucie Hradecké |
Datum: |
01.-01.09. |
Pořadatel: |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (200) |
Místo konání: |
Praha Jahodnice |
Kódové číslo: |
916749 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Douděrová Petra |
U trati 468/21 | |
100 00 Praha | |
Tel. (1): |
603 332 519 |
E-mail: |
skola@tshradecka.cz |
Internet: |
www.tshradecka.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Chrastilová Diana | 01.04.2010 | Wilson tenis centrum z.s. | volná karta | 27.05.2019 19:10:45 |
2. |
Dočekal Jakub | 20.09.2010 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 17.06.2019 11:11:01 |
3. |
Pravda Jan | 13.09.2010 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 21.06.2019 13:32:05 |
4. |
Šmejkal Denis | 13.06.2010 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | volná karta | 19.07.2019 15:35:16 |
5. |
Andrlová Katka | 07.08.2011 | TJ Spoje Praha | volná karta | 25.07.2019 14:34:13 |
6. |
Švejcar Antonín | 09.11.2010 | Tenis Semice a.s. | volná karta | 09.08.2019 15:28:17 |
7. |
Hron Lukáš | 13.03.2011 | I.ČLTK Praha | volná karta | 23.08.2019 06:57:00 |
8. |
Rybák Jakub | 14.01.2010 | TK Vyškov | volná karta | 24.08.2019 12:00:00 |
9. |
Rybák Alex | 14.01.2010 | TK Vyškov | volná karta | 24.08.2019 12:01:30 |
10. |
Koňařík Ivo | 15.03.2010 | TCEN Hrádek nad Nisou | volná karta | 24.08.2019 16:23:32 |
11. |
Netrdová Barbora | 26.01.2010 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 25.08.2019 08:38:10 |
12. |
Netrdová Adéla | 16.03.2012 | TJ Horní Měcholupy | volná karta | 25.08.2019 08:47:20 |
13. |
Farajpourova Aináz | 17.07.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 25.08.2019 19:33:07 |
14. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 26.08.2019 19:34:31 |
15. |
Urbánek Lukáš | 23.08.2011 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 27.08.2019 07:15:12 |
16. |
Fuková Viktorie | 14.04.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | volná karta | 28.08.2019 08:14:28 |
17. |
Dvořáková Denisa | 09.01.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | volná karta | 28.08.2019 15:35:28 |
18. |
Hendrych Alex | 07.03.2010 | TK Čelákovice | volná karta | 29.08.2019 03:38:23 |
19. |
Ježek Vojtěch | 13.05.2010 | LTK Liberec | volná karta | 29.08.2019 10:22:07 |
20. |
Haltuf Daniel | 08.01.2010 | TJ Spoje Praha | volná karta | 29.08.2019 14:30:48 |
21. |
Mousa Sarah | 12.05.2010 | TO Bohemians Praha | volná karta | 29.08.2019 15:01:01 |
22. |
Krisman Vojtěch | 01.05.2010 | TK Slavia Plzeň | volná karta | 29.08.2019 15:09:42 |
23. |
Miškovský Petr | 27.02.2010 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 29.08.2019 17:46:04 |
24. |
Buschtová Klaudie | 15.01.2010 | TK Břízky Jablonec n.Nis. | volná karta | 30.08.2019 09:37:36 |
25. |
Dušek Lukáš | 30.10.2011 | TK Neridé | volná karta | 30.08.2019 20:32:01 |
26. |
Pažoutová Ema | 31.12.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 30.08.2019 20:33:14 |
27. |
Polášek Oliver | 10.08.2011 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | volná karta | 31.08.2019 13:08:14 |
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Petrásek Ella Martina | 18.08.2011 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 24.04.2019 18:45:32 |
2. |
Phillipová Denisa | 28.02.2011 | SK Štětí | odhlášeno hráčem | 01.06.2019 20:50:16 |
3. |
Žáčková Marcela | 26.11.2010 | TJ Spoje Praha | odhlášeno hráčem | 27.08.2019 18:45:59 |
4. |
Dušková Darina | 14.10.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno pořadatelem | 30.08.2019 08:56:52 |