Název: |
Babolat Tour 2018 |
Datum: |
08.-09.09. |
Pořadatel: |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (200) |
Kódové číslo: |
916745 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
neuvedeno |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Hollý Martin |
1.Čs.arm. sboru 1555/11 | |
708 00 Ostrava - Poruba | |
Tel. (1): |
777329931 |
Tel. (2): |
596960926 |
E-mail: |
holly@start-ostrava.cz |
Internet: |
www.start-ostrava.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Švidrnoch Viktor | 05.07.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | volná karta | 18.03.2018 11:26:24 |
2. |
Kliment Matúš | 03.01.2009 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | volná karta | 25.03.2018 17:57:02 |
3. |
Palacký Jakub | 06.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 28.03.2018 13:05:38 |
4. |
Ploskuňáková Lucie | 19.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 30.03.2018 22:16:18 |
5. |
Holmanová Karolína | 03.12.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | volná karta | 04.04.2018 09:07:28 |
6. |
Nantlová Ella | 09.03.2010 | TK Milo Olomouc | volná karta | 11.05.2018 21:00:17 |
7. |
Varinský Tibor | 10.04.2009 | TREND SPORT, z.s. | volná karta | 15.06.2018 09:50:19 |
8. |
Tykva David | 17.01.2009 | DTJ Tenis Vřesina | volná karta | 01.07.2018 19:27:55 |
9. |
Furmánková Natalie | 15.03.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | volná karta | 02.07.2018 21:11:13 |
10. |
Baránek Denis | 20.01.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | volná karta | 08.07.2018 18:59:07 |
11. |
Němec Adam | 28.07.2009 | TJ Zbrojovka Vsetín | volná karta | 07.08.2018 18:52:19 |
12. |
Peroutková Eliška | 20.05.2009 | TK Na Dolině o.s. | volná karta | 10.08.2018 11:00:55 |
13. |
Vrajíková Rozálie | 07.04.2009 | Tennis Hill Havířov o.s. | volná karta | 12.08.2018 19:24:41 |
14. |
Holeňa Jakub | 29.10.2009 | TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek | volná karta | 20.08.2018 19:34:44 |
15. |
Frič Martin | 17.05.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 24.08.2018 07:44:15 |
16. |
Žídková Nella | 22.06.2009 | Tenisový klub Minerva Opava,z.s. | volná karta | 28.08.2018 10:44:15 |
17. |
Gebauerová Agáta | 06.04.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | volná karta | 28.08.2018 14:43:01 |
18. |
Robenek Štěpán | 18.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 28.08.2018 23:16:44 |
19. |
Slováček Martin | 02.03.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | volná karta | 30.08.2018 02:49:19 |
20. |
Holoubek Ondřej | 23.01.2010 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | 01.09.2018 09:51:14 |
|
21. |
Spiller David | 07.06.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | 01.09.2018 15:15:42 |
|
22. |
Stanovská Kristýna | 28.01.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 01.09.2018 17:05:00 |
|
23. |
Čech Jakub | 13.07.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 01.09.2018 19:55:04 |
|
24. |
Koukolová Tereza | 27.04.2010 | TK Opava | 01.09.2018 20:21:24 |
|
25. |
Chromec Adam | 20.07.2010 | TK TENNISPOINT FM | 02.09.2018 19:44:32 |
|
26. |
Cieslarová Barbara | 09.06.2009 | SK Vitality Slezsko o.s. | 02.09.2018 21:01:36 |
|
27. |
Syryčanský Adam | 23.07.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 02.09.2018 21:02:19 |
|
28. |
Mičulka Šimon | 19.07.2009 | TK Na Dolině o.s. | 02.09.2018 21:13:52 |
|
29. |
Drozdová Ella | 17.05.2009 | TC Ostrava Nová Ves | 03.09.2018 00:13:10 |
|
30. |
Šipula David | 21.05.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 03.09.2018 10:48:46 |
|
31. |
Hanzal Šimon | 08.03.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | 03.09.2018 10:50:30 |
|
32. |
Levinsky Gloria | 09.02.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 03.09.2018 13:53:20 |
|
33. |
Pončík Jan | 27.04.2009 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | 03.09.2018 19:42:10 |
|
34. |
Smékalová Barbora | 14.01.2010 | TK Milo Olomouc | 03.09.2018 21:17:00 |
|
35. |
Vrba Jan | 20.03.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 03.09.2018 21:30:00 |
|
36. |
VAŠÍČEK TEODOR | 01.02.2009 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 03.09.2018 22:31:34 |
|
37. |
Jányš Albert | 04.03.2009 | TK TENNISPOINT FM | 04.09.2018 09:21:20 |
|
38. |
Tichý Filip | 08.02.2009 | SK LAMA o.s. | 04.09.2018 09:39:49 |
|
39. |
Výtisk Antonín | 15.02.2010 | TJ Sokol Dolní Lhota | 05.09.2018 09:59:25 |
|
40. |
Janoviaková Renata | 29.11.2010 | TK TENNISPOINT FM | 05.09.2018 14:50:38 |
|
41. |
Višňovská Vanessa | 28.01.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 06.09.2018 12:59:10 |
|
42. |
Dufková Viktorie | 09.07.2010 | SK Vitality Slezsko o.s. | 07.09.2018 09:14:32 |
|
43. |
Sýkora Ondřej | 26.04.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 07.09.2018 09:48:09 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hartingerová Sára | 02.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 15.07.2018 13:05:57 |
2. |
Schwarz Dominik | 09.08.2009 | TC Ostrava Nová Ves | odhlášeno hráčem | 04.08.2018 11:06:35 |
3. |
Přikrylová Kristýna | 10.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 12.08.2018 20:30:16 |
4. |
Fedor Jakub | 15.03.2009 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 26.08.2018 20:22:50 |
5. |
Novotná Sára Anna | 22.05.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | odhlášeno hráčem | 29.08.2018 18:02:41 |
6. |
Zemanová Zuzana | 02.02.2010 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | odhlášeno hráčem | 01.09.2018 12:58:52 |
7. |
Havel Tomáš | 14.03.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 04.09.2018 09:31:08 |
8. |
Franc Jakub | 26.06.2009 | TK SC OSTRAVA | odhlášeno hráčem | 04.09.2018 14:18:23 |
9. |
Bučan Ammar | 23.07.2009 | SK LAMA o.s. | odhlášeno hráčem | 04.09.2018 21:27:06 |
10. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 05.09.2018 09:46:24 |
11. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | odhlášeno pořadatelem | 06.09.2018 07:42:59 |
12. |
Samek Jakub | 12.03.2009 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | odhlášeno pořadatelem | 06.09.2018 12:58:22 |
13. |
Jagodzinska Olimpia | 13.08.2011 | - | odhlášeno pořadatelem | 07.09.2018 11:49:02 |