Název: |
Hamerský babytenisový okruh-střední kurt |
Datum: |
19.-19.09. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (200) |
Místo konání: |
Praha Braník |
Kódové číslo: |
916743 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Head |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
ing. Kačín Petr |
Vltavanů 1542 | |
14000 Praha 4 | |
Tel. (1): |
777949275 |
E-mail: |
petrkacin@volny.cz |
Internet: |
www.hamrsport.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Blaščík Matyáš Dominik | 26.09.2013 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 22.04.2020 17:30:16 |
2. |
Kurylová Nicole | 04.07.2013 | TK Sparta Praha | volná karta | 24.04.2020 15:55:12 |
3. |
Jezberová Emma | 11.02.2012 | TK Slavia Plzeň | volná karta | 03.08.2020 07:48:01 |
4. |
Hasilík Vítek | 10.06.2014 | I.ČLTK Praha | volná karta | 23.08.2020 22:16:54 |
5. |
Kohan Ondřej | 17.05.2012 | SK Újezd Praha 4, z.s. | volná karta | 03.09.2020 08:08:55 |
6. |
Khan Samir | 24.04.2012 | Slavoj Český Brod | volná karta | 05.09.2020 19:31:21 |
7. |
Kunzmannová Natálie | 19.10.2012 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 08.09.2020 22:40:24 |
8. |
Burešová Ella | 06.02.2014 | TK Sparta Praha | volná karta | 09.09.2020 18:48:03 |
9. |
Forejtková Esmira | 05.04.2013 | SK Aritma Praha | volná karta | 09.09.2020 19:36:45 |
10. |
Michálková Daniela | 04.03.2012 | Tenis Dobříš | volná karta | 13.09.2020 21:17:49 |
11. |
Slobodová Markéta | 22.04.2014 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 13.09.2020 22:11:40 |
12. |
Slobodová Gabriela | 04.08.2012 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 13.09.2020 22:18:10 |
13. |
Hrdina Šimon | 05.06.2012 | TK Neridé | volná karta | 14.09.2020 18:16:52 |
14. |
Koulová Anna | 31.01.2013 | TK Olymp Praha | volná karta | 14.09.2020 21:27:09 |
15. |
Pucci Rosarie | 06.12.2012 | TK Sparta Praha | volná karta | 18.09.2020 12:23:30 |
16. |
Doubek Jan | 19.02.2013 | - | volná karta | 18.09.2020 16:16:25 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Zídková Veronika | 12.10.2011 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 19.06.2020 22:39:23 |
2. |
Dvořák Jan | 16.10.2013 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 28.06.2020 20:50:27 |
3. |
Markvart Vilém | 04.08.2011 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno hráčem | 01.08.2020 22:30:27 |
4. |
Sirový Šimon | 28.11.2011 | TJ Solidarita Praha 10 | odhlášeno hráčem | 16.08.2020 19:37:16 |
5. |
Haramule David | 31.03.2012 | Sokol Čimice | odhlášeno hráčem | 10.09.2020 22:28:28 |
6. |
Števová Elena | 03.06.2012 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 11.09.2020 12:30:43 |
7. |
Švejnoch Marek | 09.02.2012 | LTC Domažlice | odhlášeno hráčem | 14.09.2020 09:50:20 |
8. |
Kabrhelová Nela | 05.07.2013 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 17.09.2020 19:16:42 |
9. |
Roček Vilém | 04.11.2013 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno pořadatelem | 17.09.2020 19:17:29 |
10. |
Doležal Sebastian | 22.08.2011 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno pořadatelem | 18.09.2020 08:27:12 |
11. |
Tomanová Eliška | 29.05.2011 | TK Hovorčovice | odhlášeno pořadatelem | 18.09.2020 08:27:19 |