Název: |
DEZA CUP |
Datum: |
10.-10.09. |
Pořadatel: |
TK DEZA Valašské Meziříčí (200) |
Kódové číslo: |
916731 |
Dvorců+povrch: |
10 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v So do 09:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Holík Martin |
: |
Kouty 26 |
: |
757 01 Val. Meziříčí |
Tel. (1): |
571612533 |
Tel. (2): |
606073159 |
E-mail: |
m.holik@tenisdeza.cz |
Poznámka pořadatele: POZOR !
PREZENTACE DO TURNAJE PROBĚHNE V PÁTEK 9. 9. 2016 DO 16:00 HOD. OSOBNĚ, NEBO TELEFONICKY /SMS NA ČÍSLE 606 073 159 p. Holík.
Po prezentaci proběhne losování do skupin a příprava rozpisu jednotlivých zápasů ve skupině, tak aby se mohlo v sobotu v 09:15 již hrát.
Všichni hráči se dostaví do 09:00 hod., složí vklady a v 09:15 začátek utkání.
POZOR ! |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Piteráková Natálie |
27.08.2007 |
TK Na Dolině o.s. |
|
|
|
prezentovaná |
17.03.2016 10:36:57 |
2. |
Sýkorová Anežka |
26.03.2007 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
|
|
|
prezentovaná |
21.03.2016 22:16:21 |
3. |
Růžičková Tereza |
23.01.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
prezentovaná |
22.03.2016 10:47:53 |
4. |
Galnorová Adéla |
23.09.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
prezentovaná |
27.03.2016 23:28:18 |
5. |
Ostravská Adéla |
19.08.2008 |
TK Zlín |
|
|
|
prezentovaná |
02.04.2016 21:11:41 |
6. |
cahlíková Veronika |
05.09.2007 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
|
|
|
prezentovaná |
11.05.2016 07:16:22 |
7. |
Janošková Amálie |
04.04.2007 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
|
|
|
prezentovaná |
29.05.2016 21:45:39 |
8. |
Gaždová Nikol |
31.05.2007 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
|
|
|
prezentovaná |
30.05.2016 21:07:39 |
9. |
Polčáková Valerie |
27.09.2008 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
|
|
|
prezentovaná |
03.06.2016 08:48:26 |
10. |
Schönová Markéta |
05.09.2007 |
TJ Sokol Huslenky, z.s. |
|
|
|
prezentovaná |
24.06.2016 21:51:07 |
11. |
Harajda Ema |
07.06.2007 |
TK Spytihněv |
|
|
|
prezentovaná |
28.07.2016 21:39:57 |
12. |
Hanáková Amálie |
26.03.2008 |
TK Zlín |
|
|
|
prezentovaná |
08.08.2016 10:14:37 |
13. |
Černochová Terezie |
01.07.2008 |
Rožnovský tenisový klub |
|
|
|
prezentovaná |
26.08.2016 08:24:36 |
14. |
Pospíšilová Nikola |
09.04.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
prezentovaná |
02.09.2016 10:37:36 |
15. |
Felux Charlotte |
05.10.2007 |
SKT Frýdlant n.O. |
|
|
|
prezentovaná |
05.09.2016 16:56:46 |
16. |
Piteráková Dominika |
08.12.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
|
|
|
prezentovaná |
06.09.2016 20:31:09 |
17. |
Chytilová Agatha |
04.06.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
prezentovaná |
09.09.2016 15:18:31 |
18. |
Krejčí Valentina |
13.03.2007 |
- |
|
|
|
prezentovaná |
09.09.2016 15:23:09 |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Pospíšil Matěj |
11.03.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
prezentovaný |
16.03.2016 16:44:29 |
2. |
Michálek Stanislav |
11.07.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
prezentovaný |
17.03.2016 10:05:25 |
3. |
Mück Filip |
05.02.2007 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
|
|
|
prezentovaný |
17.03.2016 18:53:39 |
4. |
Hanák Ondřej |
21.06.2007 |
TK Na Dolině o.s. |
|
|
|
prezentovaný |
19.03.2016 20:39:04 |
5. |
Pokorný Lukáš |
15.08.2007 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
|
|
|
prezentovaný |
20.03.2016 08:19:37 |
6. |
Bodlák Dominik |
14.06.2008 |
TK 2000 Luhačovice |
|
|
|
prezentovaný |
21.03.2016 18:03:08 |
7. |
Orság Denis |
09.10.2007 |
T.T.C.Rožnov |
|
|
|
prezentovaný |
28.03.2016 11:53:21 |
8. |
Švidrnoch Alexej |
21.01.2008 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
prezentovaný |
12.07.2016 21:36:19 |
9. |
Abrman Matěj |
14.06.2007 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
|
|
|
prezentovaný |
17.07.2016 21:17:20 |
10. |
Vičan Jan |
03.06.2007 |
Rožnovský tenisový klub |
|
|
|
prezentovaný |
13.08.2016 10:36:07 |
11. |
Srba František |
11.09.2008 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
|
|
|
prezentovaný |
28.08.2016 12:21:17 |
12. |
Machovský Benjamin |
09.04.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
prezentovaný |
30.08.2016 21:55:23 |
13. |
Církva Lukáš |
19.07.2008 |
- |
|
|
|
prezentovaný |
04.09.2016 22:53:39 |
14. |
Doskočil Martin |
01.03.2007 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
prezentovaný |
04.09.2016 23:33:04 |
15. |
Křesala Matyáš |
23.04.2007 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
|
|
|
prezentovaný |
05.09.2016 09:53:52 |
16. |
Konečný Viktor |
02.07.2008 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
|
|
|
prezentovaný |
06.09.2016 12:51:50 |
17. |
Martinovič Filip |
27.06.2007 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
prezentovaný |
06.09.2016 14:38:11 |
18. |
Hanák Ondřej |
03.04.2009 |
TK Zlín |
|
|
|
prezentovaný |
07.09.2016 21:09:21 |
19. |
Svozil Václav |
18.09.2008 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
|
|
|
prezentovaný |
08.09.2016 09:36:59 |
20. |
Václavík Miroslav |
23.05.2008 |
TK Na Dolině o.s. |
|
|
|
prezentovaný |
09.09.2016 15:23:55 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Hanačík Antonín |
05.02.2007 |
TK Zlín |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
01.08.2016 20:04:35 |
2. |
Machačová Zuzana |
20.10.2007 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
24.08.2016 16:14:48 |
3. |
Kocourková Patricie |
20.06.2008 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
30.08.2016 12:19:40 |
4. |
Klimánková Stella |
06.06.2007 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
31.08.2016 11:21:56 |
5. |
Holešovská Josefína |
14.11.2007 |
TK Zašová |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
31.08.2016 14:28:27 |
6. |
Žingorová Adéla |
01.06.2007 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
31.08.2016 20:18:13 |
7. |
Tégl Tomáš |
16.06.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
03.09.2016 14:47:53 |
8. |
Kašpar Bořek |
06.02.2007 |
TJ Sokol Huslenky, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
04.09.2016 19:56:17 |
9. |
Pešat Oliver |
19.02.2007 |
TK Na Dolině o.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
05.09.2016 10:09:24 |
10. |
Majerová Silvia |
12.02.2007 |
- |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
06.09.2016 06:38:17 |
11. |
Čech Marek |
31.08.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
06.09.2016 14:45:28 |
12. |
Vítek Matěj |
23.02.2007 |
TK Zlín |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
06.09.2016 21:54:12 |
13. |
Veselá Barbora |
11.07.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
07.09.2016 06:51:24 |
14. |
Zamazal Daniel |
02.11.2007 |
TK Natali |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
07.09.2016 20:22:04 |
15. |
Kalousek Šimon |
30.04.2007 |
TC Ostrava Nová Ves |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
09.09.2016 14:48:37 |
16. |
Šima Patrik |
16.03.2008 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
09.09.2016 14:48:47 |
17. |
Katz Joshua |
25.07.2008 |
TK Zašová |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
09.09.2016 16:15:15 |
18. |
Ludvová Anna |
16.05.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
09.09.2016 16:22:52 |
19. |
Ftorková Ella |
09.10.2007 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
09.09.2016 16:23:13 |
20. |
Beniš Ondřej |
28.03.2007 |
Beskydský tenisový klub-klub zrušen |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
09.09.2016 16:25:05 |
|