Název: |
SAPE CUP |
Datum: |
06.-06.09. |
Pořadatel: |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (250) |
Místo konání: |
Ml.Boleslav-Bezděčín |
Kódové číslo: |
916713 |
Dvorců + povrch: |
3 antuka |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
15 |
Prezentace v |
Ne do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Pecák Pavel |
Pražská brána 108 | |
29301 Mladá Boleslav | |
Tel. (1): |
723 651 348 |
E-mail: |
pecak.pavel@seznam.cz |
Internet: |
www.sportcentrum-mb.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Čižinská Mia | 29.02.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 01.04.2020 00:36:59 |
2. |
Vítová Eva Julie | 01.02.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 03.04.2020 08:33:23 |
3. |
Havlík Jan | 12.04.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 04.04.2020 20:53:28 |
4. |
Plešková Eliška | 14.02.2011 | LTC Mladá Boleslav z.s. | volná karta | 08.04.2020 17:08:48 |
5. |
Jakimczuk Maxim | 17.05.2011 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | volná karta | 20.06.2020 16:10:48 |
6. |
Skramuská Ema | 16.11.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 08.07.2020 19:15:03 |
7. |
Černý Jakub | 15.12.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 13.07.2020 14:35:57 |
8. |
Rychtera Štěpán | 11.02.2013 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 25.07.2020 22:54:43 |
9. |
Říha Marek | 17.09.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 21.08.2020 06:19:02 |
10. |
Moutelík Jakub | 18.12.2011 | SK Satalice | volná karta | 26.08.2020 21:24:17 |
11. |
Prostředníková Adéla | 23.05.2011 | Pála Vízner Tennis z.s. | volná karta | 30.08.2020 20:29:24 |
12. |
Hájek Petr | 09.03.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 30.08.2020 20:54:13 |
13. |
Přikrylová Valentýna | 13.09.2013 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 31.08.2020 00:29:13 |
14. |
Iliev Christian | 21.07.2011 | LTC Houštka | volná karta | 01.09.2020 17:36:27 |
15. |
Ihnaťuková Karina | 30.04.2011 | SK Aritma Praha | volná karta | 02.09.2020 12:50:53 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Dušek Lukáš | 30.10.2011 | TK Neridé | 03.09.2020 21:01:53 |
|
2. |
Listopad Laura | 06.01.2011 | SK Aritma Praha | 03.09.2020 21:04:35 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Faltysová Gabriela | 30.06.2011 | Lokomotiva Praha | odhlášeno hráčem | 14.06.2020 11:29:38 |
2. |
Settle Andrew Michael | 04.02.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 12.08.2020 19:06:34 |
3. |
Žahour Antonín | 27.12.2011 | LTC Houštka | odhlášeno hráčem | 31.08.2020 18:19:37 |
4. |
Vlasta Přemysl | 17.01.2011 | LTC Mladá Boleslav z.s. | odhlášeno hráčem | 01.09.2020 17:33:37 |
5. |
Petrásek Ella Martina | 18.08.2011 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 02.09.2020 12:24:45 |