Datum: |
05.-05.09. |
Pořadatel: |
Slavoj Český Brod (200) |
Kódové číslo: |
916711 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Kratochvíl Martin |
nám. A. z Pardubic 31 | |
282 01 Český Brod | |
Tel. (1): |
739627235 |
E-mail: |
tenismk@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Zbořil JAKUB | 14.08.2011 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | volná karta | 04.04.2020 20:16:59 |
2. |
Jougl Matyáš | 21.04.2011 | Slavoj Český Brod | volná karta | 06.05.2020 08:13:06 |
3. |
Čižinský Filip | 06.09.2013 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 16.05.2020 09:31:17 |
4. |
Čižinský David | 05.02.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 16.05.2020 09:41:19 |
5. |
Doležal Ondřej | 05.05.2011 | Slavoj Český Brod | volná karta | 07.06.2020 20:05:40 |
6. |
Doležal Albert | 19.04.2013 | Slavoj Český Brod | volná karta | 07.06.2020 20:08:10 |
7. |
Jaša Dominik | 30.03.2011 | Slavoj Žiželice | volná karta | 11.06.2020 12:39:44 |
8. |
Dvořák Jan | 16.10.2013 | TK Sparta Praha | volná karta | 28.06.2020 20:27:53 |
9. |
Vlasáková Karla | 16.01.2011 | Slavoj Český Brod | volná karta | 09.07.2020 09:18:29 |
10. |
Janouch Josef | 04.05.2011 | Slavoj Český Brod | volná karta | 10.07.2020 13:08:25 |
11. |
Khan Samir | 24.04.2012 | Slavoj Český Brod | volná karta | 13.07.2020 12:00:31 |
12. |
Takáčová Karolína | 23.05.2012 | Slavoj Český Brod | volná karta | 17.07.2020 08:17:28 |
13. |
Plichta Tomáš | 05.12.2011 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | volná karta | 27.07.2020 20:16:16 |
14. |
Železný Alan | 01.04.2011 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 20.08.2020 16:50:54 |
15. |
Tichy Jan | 06.06.2011 | TK Sport Kolovraty | volná karta | 23.08.2020 08:08:18 |
16. |
Janoušek Petr | 02.09.2012 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. | volná karta | 23.08.2020 20:05:34 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Zmátlová Eliška | 02.08.2011 | Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. | přijata | 24.08.2020 17:31:12 |
2. |
Mariánek Hynek | 24.10.2011 | Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. | přijat | 24.08.2020 17:32:09 |
3. |
Slobodová Gabriela | 04.08.2012 | SK HAMR, z.s. | přijata | 28.08.2020 09:55:48 |
4. |
Navarra Tomáš | 26.01.2011 | TJ Sokol Vysočany | přijat | 28.08.2020 16:55:04 |
5. |
Vlček Štěpán | 01.03.2011 | SK HAMR, z.s. | přijat | 31.08.2020 13:17:18 |
6. |
Hofmanová Eliška | 15.09.2011 | LTC Modřany 2005 | přijata | 31.08.2020 15:32:08 |
7. |
Chrastný Adam | 13.04.2013 | LTC Rakovník | přijat | 01.09.2020 22:43:39 |
8. |
Svoboda Filip | 16.10.2011 | TK Neridé | přijat | 02.09.2020 09:26:28 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Toman Bruno | 01.08.2013 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 14.06.2020 19:58:29 |
2. |
Mikeš David | 06.07.2012 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 15.08.2020 18:29:59 |
3. |
Svačinová Rebecca | 04.09.2011 | Pála Vízner Tennis z.s. | odhlášeno pořadatelem | 26.08.2020 10:10:52 |
4. |
Staněk Miroslav | 15.07.2011 | TK Radošovice | odhlášeno hráčem | 27.08.2020 22:36:58 |
5. |
Šedivcová Liliana | 15.09.2011 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 02.09.2020 08:04:52 |
6. |
Drábová Sára | 21.09.2011 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 03.09.2020 18:43:18 |