Název: |
Babolat cup babytenis |
Datum: |
14.-16.09. |
Pořadatel: |
Sokol Horní Počernice (200) |
Kódové číslo: |
916704 |
Dvorců + povrch: |
5 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Krtek Arnošt |
Otovická 109/2865 | |
193 00 Praha 9 | |
Tel. (1): |
602491194 |
Tel. (2): |
602491194 |
E-mail: |
tenisovaskola@tenishornipocernice.eu |
Internet: |
www.tenishornipocernice.eu |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kolaříková Martina | 21.03.2005 | T.J. Sokol Lety | 15.03.2013 01:19:42 |
|
2. |
Klír Lukáš | 05.07.2004 | TCG Karlovy Vary | 15.03.2013 06:35:34 |
|
3. |
Jílková Denisa | 02.04.2004 | TK Slavia Plzeň | 15.03.2013 09:31:52 |
|
4. |
Panáček Petr | 10.04.2005 | TJ Sokol Vysočany | 15.03.2013 10:47:08 |
|
5. |
Šalková Dominika | 28.06.2004 | TK Sparta Praha | 15.03.2013 21:21:59 |
|
6. |
Říha Adam | 12.04.2004 | TK Neridé | 15.03.2013 22:58:59 |
|
7. |
Ferfecki Štěpán | 01.10.2004 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 15.03.2013 23:38:37 |
|
8. |
Kněžková Laura | 07.06.2005 | I.ČLTK Praha | 16.03.2013 15:45:46 |
|
9. |
Zámečníková Kristina | 15.10.2005 | TJ Sokol Vysočany | 16.03.2013 16:27:43 |
|
10. |
Sýkora Tadeáš | 10.03.2004 | TK SK Kladno, z.s. | 16.03.2013 17:30:19 |
|
11. |
Kopáč Ondřej | 03.01.2004 | TK Neridé | 17.03.2013 02:35:23 |
|
12. |
Palicová Barbora | 11.03.2004 | TK Sparta Praha | 17.03.2013 10:16:31 |
|
13. |
Krejzová Andrea | 02.01.2004 | TK Most | 17.03.2013 10:57:16 |
|
14. |
Bencová Kateřina | 22.03.2004 | TK FZŠ Trávníčkova | 20.03.2013 00:13:14 |
|
15. |
Štogl David | 15.07.2004 | TJ Sokol Vysočany | 20.03.2013 15:21:43 |
|
16. |
Bernas Daniel | 11.11.2004 | SK OAZA Praha | 20.03.2013 18:57:08 |
|
17. |
Klíma Adam | 13.01.2005 | TJ LTC Poděbrady | 23.03.2013 18:58:14 |
|
18. |
Kubík Ondřej | 20.02.2004 | TCM Dubeč, z.s. | 24.03.2013 21:41:23 |
|
19. |
Lišková Sabina | 14.04.2004 | SK Satalice | 30.03.2013 19:50:01 |
|
20. |
Vít František | 10.07.2004 | TO SK Mělník | 03.04.2013 11:40:36 |
|
21. |
Šolc Matěj | 24.09.2004 | Sportclub Řevnice, z.s. | 03.04.2013 12:10:09 |
|
22. |
Vojta Martin | 09.10.2004 | TJ Spoje Praha | 08.04.2013 10:10:40 |
|
23. |
Weston William Roy | 01.07.2004 | Wilson tenis centrum z.s. | 14.04.2013 13:32:20 |
|
24. |
Sadil Matyáš | 16.06.2004 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 14.04.2013 15:55:35 |
|
25. |
Procházková Anna | 24.00.1956 | - | 28.05.2013 21:41:07 |
|
26. |
Charvátová Veronika | 00.00.0000 | - | 30.05.2013 16:05:25 |
|
27. |
Koubová Karolína | 01.01.2006 | TK Škoda Plzeň z.s. | 02.06.2013 18:18:01 |
|
28. |
Halgaš Martin | 01.06.2004 | TJ Radlice z.s. | 07.07.2013 17:50:05 |
|
29. |
Židů Petr | 21.01.2005 | TJ LTC Poděbrady | 14.07.2013 15:15:27 |
|
30. |
Pospíšil Jiří | 11.07.2005 | TK Sparta Praha | 01.08.2013 21:37:34 |
|
31. |
Klíma Ondřej | 09.06.2005 | TJ LTC Poděbrady | 14.08.2013 13:41:50 |
|
32. |
Šťastný Jakub | 05.05.2004 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 16.08.2013 19:41:03 |
|
33. |
Kratochvíl Ondřej | 20.05.2004 | LTC Pardubice | 27.08.2013 08:44:52 |
|
34. |
Hanl Tadeáš | 10.08.2004 | TCEN Hrádek nad Nisou | 30.08.2013 11:53:03 |
|
35. |
Vašíř Adam | 09.01.2004 | I.ČLTK Praha | 31.08.2013 22:20:05 |
|
36. |
Bien Daniel | 05.05.2006 | TK Sparta Praha | 01.09.2013 15:52:46 |
|
37. |
Žák Šimon | 06.04.2006 | TK Olymp Praha | 02.09.2013 09:25:00 |
|
38. |
Bouček František | 17.07.2005 | Slavoj Český Brod | 04.09.2013 09:10:38 |
|
39. |
Moravcová Viktorie | 09.09.2005 | TK Písnice | 04.09.2013 22:36:16 |
|
40. |
Ovčarov Maxim | 05.03.2004 | - | 08.09.2013 16:45:33 |
|
41. |
Poláková Tereza | 15.06.2004 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 09.09.2013 11:24:25 |
|
42. |
Charvátová Kateřina | 21.06.2005 | SK HAMR, z.s. | 11.09.2013 10:49:13 |
|
43. |
Černá Agáta | 25.03.2004 | I.ČLTK Praha | 11.09.2013 11:38:22 |
|
44. |
Apltauer Filip | 21.03.2004 | TK Sparta Praha | 11.09.2013 13:10:07 |
|
45. |
Křepinská Simona | 27.07.2004 | Lokomotiva Trutnov | 12.09.2013 12:50:38 |
|
46. |
Vašut Šimon | 01.04.2004 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 12.09.2013 22:43:42 |
|
47. |
Havrland Lukáš | 21.01.2005 | TopTennis Xaverov s.r.o. | 12.09.2013 23:17:51 |
|
48. |
Vejšický Oldřich | 26.02.2004 | TJ Sokol Vysočany | 13.09.2013 10:03:53 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Bořová Nikola | 20.08.2004 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 25.07.2013 20:49:46 |
2. |
Bražina Michael | 12.03.2004 | TK Písnice | odhlášeno hráčem | 20.08.2013 12:45:07 |
3. |
Štruplová Julie | 16.11.2004 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 22.08.2013 22:29:43 |
4. |
Šlosar David | 21.01.2005 | Sokol Říčany | odhlášeno hráčem | 23.08.2013 16:31:47 |
5. |
Šlosar Filip | 21.01.2005 | Sokol Říčany | odhlášeno hráčem | 23.08.2013 16:32:43 |
6. |
Vejvoda Adam | 10.08.2004 | TJ Radlice z.s. | odhlášeno hráčem | 02.09.2013 09:56:54 |
7. |
Rousek Jan | 28.02.2005 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 04.09.2013 18:51:03 |
8. |
Jilg Albert | 10.11.2004 | - | odhlášeno hráčem | 04.09.2013 20:11:38 |
9. |
Arnold Dominik | 21.02.2005 | - | odhlášeno hráčem | 04.09.2013 20:29:02 |
10. |
Matyáš Matěj | 09.02.2005 | - | odhlášeno hráčem | 05.09.2013 22:06:42 |
11. |
Fiala Michael | 15.06.2005 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 06.09.2013 19:20:12 |
12. |
Křížek David | 09.09.2004 | LTC Tábor 1903 | odhlášeno hráčem | 08.09.2013 20:31:41 |
13. |
Dufková Lucie | 03.08.2004 | Severočeská tenisová o.s. | odhlášeno hráčem | 10.09.2013 08:18:30 |
14. |
Kravařík Adam | 27.01.2004 | LTC Pardubice | odhlášeno hráčem | 10.09.2013 17:30:47 |
15. |
Křepinský Adam | 19.05.2005 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | odhlášeno hráčem | 11.09.2013 17:20:08 |
16. |
Polata Michael | 04.04.2005 | Sokol Říčany | odhlášeno hráčem | 12.09.2013 11:56:45 |
17. |
Neumann Jakub Jiří | 23.02.2005 | TK Neumann | odhlášeno hráčem | 12.09.2013 15:04:31 |
18. |
Balcar David | 25.08.2004 | 1.TK Pacov | odhlášeno hráčem | 12.09.2013 16:52:45 |
19. |
Pavelková Petra | 23.02.2004 | Slavoj Český Brod | odhlášeno hráčem | 12.09.2013 18:40:21 |
20. |
Rais Lukáš | 16.05.2005 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | odhlášeno hráčem | 12.09.2013 20:04:02 |
21. |
Babka Jakub | 22.04.2004 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 12.09.2013 20:30:06 |
22. |
Švejcar Václav | 12.03.2004 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | odhlášeno hráčem | 13.09.2013 10:29:52 |
23. |
Bezdičková Kateřina | 11.07.2004 | LTC Tábor 1903 | odhlášeno hráčem | 13.09.2013 14:02:56 |
24. |
Žák Kryštof | 14.04.2004 | SK Satalice | odhlášeno hráčem | 13.09.2013 16:36:58 |
25. |
Štolfová Aneta | 13.05.2004 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | odhlášeno hráčem | 13.09.2013 16:47:02 |
26. |
Šťastná Karolína | 14.02.2004 | Slavoj Český Brod | odhlášeno hráčem | 13.09.2013 16:57:17 |
27. |
Pádrová Nelly | 15.07.2004 | TK Sokolov | odhlášeno hráčem | 13.09.2013 17:34:08 |
28. |
Fantová Jana | 07.11.2004 | TK Neridé | odhlášeno hráčem | 13.09.2013 20:59:16 |
29. |
Adamcová Jessica | 21.08.2006 | LTC Humpolec | odhlášeno hráčem | 13.09.2013 21:43:51 |
30. |
Kadleček Tomáš | 29.11.2005 | - | odhlášeno hráčem | 13.09.2013 22:01:23 |