Název: |
Turnaj Baby-tenis |
Datum: |
17.-17.08. |
Pořadatel: |
TJ Nové Město na Moravě (200) |
Kódové číslo: |
916697 |
Dvorců + povrch: |
3 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Rychtář Jan |
Karníkova 1157 | |
59231 Nové Město na M | |
Tel. (1): |
737771905 |
E-mail: |
j.uhu.rychtar@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Grecová Gabriela | 08.11.2011 | TJ Žďár nad Sázavou | volná karta | 15.03.2019 15:39:52 |
2. |
Petrásek Ella Martina | 18.08.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 22.03.2019 14:44:14 |
3. |
Rychtářová Hana | 28.09.2010 | SK Tenis Tišnov | volná karta | 03.04.2019 19:38:39 |
4. |
Kulková Nela | 01.09.2011 | TJ Nové Město na Moravě | volná karta | 03.04.2019 22:38:30 |
5. |
Apolínová Stella | 04.06.2010 | HTK Třebíč | volná karta | 14.04.2019 10:28:09 |
6. |
Srnský Tobiáš | 04.06.2011 | TJ Žďár nad Sázavou | volná karta | 27.05.2019 21:37:46 |
7. |
Deml Martin | 30.12.2010 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 08.06.2019 21:01:47 |
8. |
Kočíková Bára | 22.09.2010 | SK Tenis Tišnov | volná karta | 08.06.2019 21:02:01 |
9. |
Tomíšek Zdeněk | 27.09.2010 | TJ Nové Město na Moravě | volná karta | 08.06.2019 21:02:47 |
10. |
Piechulová Aneta | 14.10.2011 | TJ Žďár nad Sázavou | volná karta | 18.07.2019 16:31:51 |
11. |
Dusbabová Kateřina | 14.05.2012 | TK Kvasiny | volná karta | 28.07.2019 10:47:34 |
12. |
Holík Daniel | 17.01.2011 | LTC Velen Boskovice | volná karta | 05.08.2019 22:24:50 |
13. |
Chalupník Martin | 21.04.2010 | Spartak Polička | volná karta | 06.08.2019 21:01:59 |
14. |
Škorpíková Natálie | 05.01.2011 | TO TJ Svitavy | volná karta | 08.08.2019 14:45:43 |
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Krňávek Daniel | 02.03.2011 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 16.07.2019 08:06:08 |
2. |
Staněk Dominik | 01.07.2010 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 07.08.2019 08:42:21 |
3. |
Koc Rafael | 31.10.2011 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 10.08.2019 19:37:16 |
4. |
Bizoň Milan | 18.05.2010 | TJ Nové Město na Moravě | odhlášeno pořadatelem | 12.08.2019 19:51:23 |
5. |
Mullerová Kateřina | 02.03.2011 | TJ Nové Město na Moravě | odhlášeno pořadatelem | 12.08.2019 19:52:02 |
6. |
Pohanková Adina | 08.02.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | odhlášeno hráčem | 14.08.2019 20:16:34 |