Název: |
Okruh JmTS - O pohár hejtmana JMK |
Datum: |
18.-19.08. |
Pořadatel: |
TC-MJ TENIS Líšeň (200) |
Kódové číslo: |
916692 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
40 |
Prezentace v |
So do 08:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Juda Michal |
Bukovinka 152 | |
679 05 Křtiny | |
Tel. (1): |
603 421 212 |
E-mail: |
m.juda@seznam .cz |
Internet: |
judatenis.com |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Veškrna Tomáš | 07.03.2009 | TK Spartak Jihlava | volná karta | 21.03.2018 12:38:42 |
2. |
Dufek Šimon | 18.07.2009 | ŽLTC Brno | volná karta | 26.03.2018 21:06:32 |
3. |
Pařízek Tomáš | 04.06.2010 | HTK Třebíč | volná karta | 13.04.2018 09:12:07 |
4. |
Brtník Josef | 25.12.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 17.04.2018 22:16:03 |
5. |
Brtník Jan | 25.12.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 17.04.2018 22:23:24 |
6. |
Borák Lukáš | 11.03.2010 | ŽLTC Brno | volná karta | 18.04.2018 10:54:02 |
7. |
Sandecky David | 24.07.2009 | TC Brno. | volná karta | 19.04.2018 11:05:11 |
8. |
Brtníček Kuba | 30.06.2010 | SK Tenis Tišnov | volná karta | 19.04.2018 22:00:07 |
9. |
Ferenc Ondřej | 08.05.2009 | ŽLTC Brno | volná karta | 23.04.2018 11:06:53 |
10. |
Laššan Radek | 10.08.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | volná karta | 10.05.2018 22:53:15 |
11. |
Mlčůch Martin | 05.01.2009 | Start Brno | volná karta | 21.05.2018 00:44:59 |
12. |
Chocholatý Tobiáš | 13.05.2009 | SK Tenis Tišnov | volná karta | 13.06.2018 19:37:12 |
13. |
Truska Vojtěch | 25.09.2009 | ŽLTC Brno | volná karta | 15.07.2018 08:10:17 |
14. |
Šnorich Matias | 19.04.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 20.07.2018 14:21:17 |
15. |
LUKŠ PATRIK | 07.10.2009 | HTK Třebíč | volná karta | 27.07.2018 19:24:37 |
16. |
Urbánoš Filip | 12.08.2009 | TREND SPORT, z.s. | volná karta | 01.08.2018 22:19:05 |
17. |
Kollár Markus | 05.08.2009 | SK Zlín-Mladcová | volná karta | 08.08.2018 08:43:58 |
18. |
KOŠŤÁL Jakub | 05.08.2009 | HTK Třebíč | volná karta | 12.08.2018 22:57:54 |
19. |
Průdek Šimon | 23.03.2009 | TC BORS CLUB | volná karta | 13.08.2018 15:12:48 |
20. |
Robenek Štěpán | 18.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 14.08.2018 19:10:04 |
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
|||
33. |
volná karta | volná karta |
|||
34. |
volná karta | volná karta |
|||
35. |
volná karta | volná karta |
|||
36. |
volná karta | volná karta |
|||
37. |
volná karta | volná karta |
|||
38. |
volná karta | volná karta |
|||
39. |
volná karta | volná karta |
|||
40. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Zaťko Melisa | 08.10.2010 | ŽLTC Brno | přijata do turnaje neděle | 16.03.2018 09:11:39 |
2. |
Mrázová Vanesa | 15.07.2009 | LTC Hodonín | přijata do turnaje neděle | 17.03.2018 22:28:31 |
3. |
Filipi Dominika | 25.10.2010 | SK Tenis Tišnov | přijata do turnaje neděle | 19.03.2018 09:37:39 |
4. |
Nešporová Sára | 21.10.2009 | TC-MJ TENIS Líšeň | přijata do turnaje neděle | 21.03.2018 18:29:39 |
5. |
Pěnčíková Tereza | 25.06.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | přijata do turnaje neděle | 23.03.2018 14:32:39 |
6. |
Chladová Ema | 11.07.2010 | ŽLTC Brno | přijata do turnaje neděle | 23.03.2018 17:57:17 |
7. |
Semotánová Nelli | 03.06.2009 | SK Tenis Tišnov | přijata do turnaje neděle | 26.03.2018 07:46:26 |
8. |
Dostálová Christina | 16.04.2009 | TK AGROFERT Prostějov | přijata do turnaje neděle | 02.04.2018 21:12:26 |
9. |
Hrdličková Terezie | 28.02.2010 | SK Tenis Tišnov | přijata do turnaje neděle | 05.04.2018 16:01:25 |
10. |
Skořepová Isabela | 17.02.2009 | TK Znojmo | přijata do turnaje neděle | 07.04.2018 14:55:50 |
11. |
Hudranová Nina Silvie | 03.09.2010 | TK Drnovice | přijata do turnaje neděle | 23.04.2018 11:58:40 |
12. |
Miklišová Barbora | 16.02.2009 | Start Brno | přijata do turnaje neděle | 19.05.2018 15:54:30 |
13. |
Pospíšilová Nikola | 09.04.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | přijata do turnaje neděle | 06.06.2018 11:05:11 |
14. |
Čoupková Aneta | 15.06.2010 | TC Brno. | přijata do turnaje neděle | 13.06.2018 19:46:12 |
15. |
Bartonkova Dora | 12.03.2010 | Mosilana Brno | přijata do turnaje neděle | 13.06.2018 20:50:33 |
16. |
Šperková Anna | 07.04.2009 | TK Kunštát | přijata do turnaje neděle | 19.06.2018 09:08:39 |
17. |
Otiepková Viola | 04.07.2009 | SK Tenis Tišnov | přijata do turnaje neděle | 22.06.2018 22:24:09 |
18. |
Prosová Adéla | 07.02.2010 | TK Bystřice n.Pernštejnem | přijata do turnaje neděle | 28.06.2018 09:22:19 |
19. |
Barháčová Sofia | 20.07.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | přijata do turnaje neděle | 13.07.2018 20:28:45 |
20. |
Čejková Anita | 04.03.2010 | TC Brno. | přijata do turnaje neděle | 16.07.2018 08:47:35 |
21. |
Crhová Gabriela | 14.07.2010 | TO TJ Svitavy | přijata do turnaje neděle | 18.07.2018 16:07:10 |
22. |
Bukalová Adriana | 30.11.2010 | SK Tenis Tišnov | přijata do turnaje neděle | 19.07.2018 17:38:35 |
23. |
Musilová Amélie | 17.06.2010 | SK Tenis Tišnov | přijata do turnaje neděle | 22.07.2018 21:53:18 |
24. |
Klieštencová Klára | 16.01.2009 | - | přijata do turnaje neděle | 23.07.2018 07:34:19 |
25. |
Škorpíková Natálie | 05.01.2011 | TO TJ Svitavy | přijata do turnaje neděle | 30.07.2018 12:46:11 |
26. |
Kašparovský Nikola | 16.09.2009 | BLTC Brno | přijata do turnaje neděle | 31.07.2018 09:23:16 |
27. |
Šmídová Karolína | 27.07.2010 | TK Zlín | přijata do turnaje neděle | 05.08.2018 19:46:03 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Žák Filip | 08.02.2009 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 10.05.2018 15:37:30 |
2. |
Něnička Dominik | 24.03.2009 | TK Kyjov | odhlášeno hráčem | 04.08.2018 08:52:12 |
3. |
Majerová Tereza | 27.05.2009 | Start Brno | odhlášeno hráčem | 05.08.2018 22:39:00 |
4. |
Padrnosová Nela | 07.08.2010 | HTK Třebíč | odhlášeno hráčem | 08.08.2018 23:47:47 |
5. |
Světlík Tobiáš | 20.08.2009 | TK Moravský Krumlov z.s. | odhlášeno hráčem | 09.08.2018 21:03:07 |
6. |
Merta Jakub | 11.11.2009 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 10.08.2018 16:36:36 |
7. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 13.08.2018 08:03:54 |
8. |
Jastrábek Vít | 14.06.2011 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 13.08.2018 21:58:26 |
9. |
Dřevojanová Anežka | 14.11.2010 | HTK Třebíč | odhlášeno hráčem | 14.08.2018 07:28:40 |
10. |
Dřevojanová Eliška | 25.03.2009 | HTK Třebíč | odhlášeno hráčem | 14.08.2018 07:29:45 |
11. |
Staněk Dominik | 01.07.2010 | TC Brno. | odhlášeno pořadatelem | 16.08.2018 16:53:36 |