Název: |
Sparta Head Babytenis Tour IV - L16 |
Datum: |
21.-21.08. |
Pořadatel: |
TK Sparta Praha (200) |
Kódové číslo: |
916687 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Head |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
80 |
Prezentace v |
Ne do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Lásková Leona |
Za Císařským mlýnem 2/1115 | |
17000 Praha 7 | |
Tel. (1): |
724074000 |
E-mail: |
l.laskova@tkspartapraha.cz |
Internet: |
www.spartababytenis.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
FALTA OLIVER | 08.07.2007 | LTK Liberec | 16.03.2016 09:17:38 |
|
2. |
Dobiášová Vanessa | 09.01.2008 | TK Sparta Praha | 16.03.2016 10:32:13 |
|
3. |
Lebrušková Anna | 25.04.2007 | TK Spartak Jihlava | 16.03.2016 10:33:21 |
|
4. |
Kultová Ellen | 14.05.2007 | TK Olymp Praha | 16.03.2016 12:41:59 |
|
5. |
Jiráková Julie | 09.04.2008 | I.ČLTK Praha | 16.03.2016 13:36:45 |
|
6. |
Klofáč Tobiáš | 10.03.2007 | SK Meteor Praha | 16.03.2016 17:46:00 |
|
7. |
Zíta Tomáš | 26.06.2008 | LTC Houštka | 16.03.2016 19:16:50 |
|
8. |
Sekerková Veronika | 03.09.2009 | I.ČLTK Praha | 16.03.2016 21:50:31 |
|
9. |
Kalle Nicholas | 27.04.2007 | Slavoj Český Brod | 16.03.2016 21:55:06 |
|
10. |
Krejčová Tereza | 30.08.2008 | TK Slavia Plzeň | 16.03.2016 21:55:10 |
|
11. |
Janoštík Lukáš | 02.02.2008 | TC ESO Praha z.s. | 16.03.2016 22:06:29 |
|
12. |
šulc Jakub | 16.01.2007 | Slavoj Český Brod | 16.03.2016 22:59:04 |
|
13. |
Štrupl Alfréd | 08.02.2008 | TC Tachlovice | 17.03.2016 09:54:07 |
|
14. |
Sniegoň David | 03.01.2007 | TJ Sokol Vysočany | 17.03.2016 12:42:03 |
|
15. |
Petrofský David | 07.06.2007 | TJ Sokol Vysočany | 17.03.2016 19:14:46 |
|
16. |
Kloub Milan | 01.05.2007 | TK Most | 18.03.2016 10:21:21 |
|
17. |
Škrlík Mathias | 19.02.2008 | I.ČLTK Praha | 18.03.2016 12:35:52 |
|
18. |
Fröhlich Jan | 09.07.2007 | TK Horní Měcholupy | 18.03.2016 12:42:28 |
|
19. |
Fröhlich Max | 09.07.2007 | I.ČLTK Praha | 18.03.2016 12:42:29 |
|
20. |
Kalina Tobiáš | 16.10.2007 | TCEN Hrádek nad Nisou | 18.03.2016 14:24:20 |
|
21. |
Komínek Kryštof | 08.05.2008 | TK Sparta Praha | 18.03.2016 16:40:18 |
|
22. |
Divilová Sára | 30.01.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 19.03.2016 00:02:53 |
|
23. |
Ladman Filip | 01.01.2009 | I.ČLTK Praha | 19.03.2016 13:54:41 |
|
24. |
Čepelík Matouš | 08.03.2008 | LTK Liberec | 19.03.2016 14:27:38 |
|
25. |
Žabková Kiara | 16.05.2007 | LTK Liberec | 19.03.2016 15:29:14 |
|
26. |
Kusý Jakub | 06.05.2009 | TK Sparta Praha | 19.03.2016 20:08:05 |
|
27. |
Stejskal Adam | 01.06.2007 | TK Milo Olomouc | 19.03.2016 20:33:44 |
|
28. |
Klemšová Simona | 13.02.2007 | TK Bohutín, z.s. | 19.03.2016 21:51:23 |
|
29. |
Badová Dominika | 26.05.2007 | TK Neridé | 19.03.2016 22:40:10 |
|
30. |
Sklenička Štěpán | 25.07.2007 | TK Sparta Praha | 22.03.2016 12:55:33 |
|
31. |
Horáček Josef | 16.02.2007 | TK AGROFERT Prostějov | 22.03.2016 15:34:40 |
|
32. |
Klíma Max | 24.01.2008 | SK Meteor Praha | 23.03.2016 08:23:55 |
|
33. |
Sysel Lukáš | 05.05.2007 | TK Ústí n.Labem | 24.03.2016 12:33:31 |
|
34. |
Svobodová Jana | 01.08.2008 | I.ČLTK Praha | 24.03.2016 16:08:29 |
|
35. |
Kovačková Alena | 13.06.2008 | TK Sparta Praha | 29.03.2016 17:27:28 |
|
36. |
Michlová Lucie | 08.04.2007 | Tenis Dobříš | 29.03.2016 18:54:25 |
|
37. |
Janíčkovičová Nikol | 06.07.2007 | I.ČLTK Praha | 30.03.2016 13:33:14 |
|
38. |
Oktiabreva Alisa | 26.07.2008 | TK Sparta Praha | 02.04.2016 16:39:32 |
|
39. |
Šafrata David | 10.08.2007 | I.ČLTK Praha | 09.04.2016 12:04:05 |
|
40. |
Bláhová Ema | 04.11.2007 | TC VŠ Praha | 11.04.2016 17:30:44 |
|
41. |
Nováková Laura | 24.10.2008 | TK Slavia Plzeň | 12.04.2016 14:24:32 |
|
42. |
Valentová Tereza | 20.02.2007 | TK Sparta Praha | 18.04.2016 08:39:52 |
|
43. |
Stoklas Stela | 10.09.2008 | SK Kometa Praha | 19.04.2016 17:13:39 |
|
44. |
Ječmínková Karolína | 16.03.2009 | TK Sparta Praha | 24.04.2016 19:22:34 |
|
45. |
Veselá Michaela | 14.07.2007 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 24.05.2016 22:52:41 |
|
46. |
Drbalová Linda | 30.06.2009 | SK Meteor Praha | 30.05.2016 22:10:27 |
|
47. |
Bursa Tomáš | 01.02.2007 | LTK Liberec | 12.06.2016 15:48:15 |
|
48. |
Sedlatý Matěj | 18.04.2007 | TENIS Klánovice | 28.06.2016 10:02:04 |
|
49. |
Bratršovská Barbora | 14.03.2008 | TK Lomnice n.Pop. | 02.07.2016 07:22:38 |
|
50. |
Nováková Erika | 11.01.2007 | TK Sparta Praha | 03.07.2016 23:43:27 |
|
51. |
Zourková Lucie | 01.04.2007 | TK AGROFERT Prostějov | 11.07.2016 20:47:27 |
|
52. |
Chodura Sebastian | 31.01.2007 | I.ČLTK Praha | 14.07.2016 07:46:42 |
|
53. |
Přáda Jaroslav | 01.07.2009 | TJ Spoje Praha | 16.07.2016 20:40:33 |
|
54. |
Soukupová Lucie | 26.02.2007 | TK Písek | 18.07.2016 00:30:42 |
|
55. |
Klepáč Adam | 29.07.2007 | Lokomotiva Zdice | 24.07.2016 21:35:03 |
|
56. |
Rašín Jakub | 22.06.2007 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. | 25.07.2016 10:57:33 |
|
57. |
Celina Tobiáš | 21.06.2007 | TK Bohutín, z.s. | 26.07.2016 22:50:26 |
|
58. |
Melicharová Kateřina | 18.03.2008 | TK Sparta Praha | 28.07.2016 23:22:40 |
|
59. |
Linhartová Nela | 12.04.2007 | I.ČLTK Praha | 30.07.2016 12:40:43 |
|
60. |
Jarolímková Nikol Marie | 15.03.2008 | Sokol Říčany | 31.07.2016 14:27:57 |
|
61. |
Kločurek Daniel | 08.03.2007 | TK Sparta Praha | 02.08.2016 12:27:41 |
|
62. |
Ftorková Ella | 09.10.2007 | SK Vitality Slezsko o.s. | 02.08.2016 13:42:55 |
|
63. |
Samsonová Laura | 10.03.2008 | TK Sparta Praha | 03.08.2016 11:49:45 |
|
64. |
Šidlík Jan | 07.04.2008 | TJ Sokol Vysočany | 03.08.2016 14:37:35 |
|
65. |
Blažek Dan | 04.08.2007 | SK Aritma Praha | 06.08.2016 16:23:01 |
|
66. |
Shejbalová Tereza | 01.06.2007 | LTC Pardubice | 07.08.2016 18:48:34 |
|
67. |
PROCHÁZKA Adam | 29.03.2008 | TK Neridé | 08.08.2016 10:42:12 |
|
68. |
Košárko Filip | 31.05.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 10.08.2016 17:56:00 |
|
69. |
Jumar Jakub | 08.10.2007 | TK Horní Měcholupy | 11.08.2016 13:50:52 |
|
70. |
Čechová Natali | 24.05.2008 | SK HAMR, z.s. | 14.08.2016 16:39:08 |
|
71. |
Slabý Michal | 16.02.2007 | Tenis Akademie Bálek, z.s. | 15.08.2016 09:21:03 |
|
72. |
Jiroušková Monika | 31.01.2008 | TK Neridé | 18.08.2016 14:52:28 |
|
73. |
Kudrnáčová Eliška | 05.05.2007 | SK HAMR, z.s. | 18.08.2016 15:05:54 |
|
74. |
ZAVŘEL JAROSLAV | 06.03.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 18.08.2016 22:52:27 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Dvořák Filip | 28.05.2007 | TK Ústí n.Labem | odhlášeno hráčem | 17.03.2016 13:23:43 |
2. |
Rakoušová Kateřina | 11.09.2007 | TO TJ Svitavy | odhlášeno hráčem | 14.05.2016 18:43:40 |
3. |
Kolářová Nikolka | 26.09.2007 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | odhlášeno hráčem | 23.05.2016 15:36:11 |
4. |
Strnadová Naďa | 23.05.2009 | - | odhlášeno hráčem | 03.07.2016 20:55:09 |
5. |
Tikalová Žaneta | 01.10.2007 | TJ Radlice z.s. | odhlášeno hráčem | 18.07.2016 16:31:52 |
6. |
Lepková Simona | 31.12.2007 | TK Škoda Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 26.07.2016 20:18:49 |
7. |
Kozák Pavel | 10.01.2008 | Severočeská tenisová o.s. | odhlášeno hráčem | 31.07.2016 14:54:34 |
8. |
Zíta Josef | 13.04.2007 | LTC Houštka | odhlášeno hráčem | 02.08.2016 09:37:12 |
9. |
Harásek Tomáš | 09.08.2007 | TK Vyškov | odhlášeno hráčem | 05.08.2016 07:03:12 |
10. |
El Gazzar Tarek | 12.03.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | odhlášeno hráčem | 07.08.2016 11:57:54 |
11. |
Hloušek František | 19.05.2008 | HTK Třebíč | odhlášeno hráčem | 08.08.2016 07:34:08 |
12. |
Sedlář Josef | 01.05.2007 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 08.08.2016 13:51:57 |
13. |
Skamenová Kristýna | 14.01.2007 | LTC Litvínov | odhlášeno hráčem | 09.08.2016 10:47:11 |
14. |
Poklemba Filip | 09.04.2007 | - | odhlášeno hráčem | 09.08.2016 17:58:10 |
15. |
Donald Natalie | 27.08.2008 | TK Olymp Praha | odhlášeno hráčem | 11.08.2016 08:38:30 |
16. |
Kubec Filip | 07.04.2007 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 12.08.2016 08:47:20 |
17. |
Vaigl Martin | 03.09.2007 | I. ČLTPK Čerčany | odhlášeno hráčem | 14.08.2016 09:38:34 |
18. |
Šmejcký Jakub | 09.02.2008 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 14.08.2016 14:56:06 |
19. |
Vachková Valentina | 22.03.2007 | LTK Liberec | odhlášeno hráčem | 15.08.2016 15:02:28 |
20. |
Raková Viola | 07.06.2008 | LTC Kolín | odhlášeno hráčem | 16.08.2016 15:30:53 |
21. |
Piteráková Natálie | 27.08.2007 | TK Na Dolině o.s. | odhlášeno hráčem | 16.08.2016 19:33:27 |
22. |
Schleiss Benedikt | 10.07.2007 | TK Letohrad | odhlášeno hráčem | 16.08.2016 21:09:33 |
23. |
Martínek Tobiáš | 05.06.2008 | LTC Mladá Boleslav z.s. | odhlášeno hráčem | 16.08.2016 22:22:43 |
24. |
Sanders Oliver | 09.10.2007 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 17.08.2016 20:49:25 |
25. |
Švejcarová Marie | 14.05.2008 | Tenis Semice a.s. | odhlášeno hráčem | 17.08.2016 22:10:15 |
26. |
Krejčí Matyáš | 12.10.2007 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 17.08.2016 23:16:25 |
27. |
Linhart Adam | 19.06.2009 | Sportovní centrum Linhart | odhlášeno hráčem | 18.08.2016 08:06:37 |