Název: |
Okruh JmTS - O pohár hejtmana JMK |
Datum: |
03.-04.08. |
Pořadatel: |
TENIS SLOVÁCKO z.s. (200) |
Místo konání: |
Salašská 2182, Staré Město |
Kódové číslo: |
916662 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
So do 08:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Štěpánek Pavel |
Salašská 2182 | |
686 03 Staré Město | |
Tel. (1): |
608686199 |
Tel. (2): |
775701618 |
E-mail: |
turnaje@tenisslovacko.cz |
Internet: |
www.sportparkrybnicek.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Jastrábek Vít | 14.06.2011 | TC Brno. | Sobota 3.8. | 16.03.2019 08:00:28 |
2. |
Kiss Jindřich | 13.07.2011 | TK Znojmo | Sobota 3.8. | 19.03.2019 11:06:24 |
3. |
Šlapanský Kryštof | 24.03.2010 | TK Moravský Krumlov z.s. | Sobota 3.8. | 19.03.2019 11:26:43 |
4. |
Pokorný Petr | 10.02.2010 | TK Moravský Krumlov z.s. | Sobota 3.8. | 19.03.2019 11:36:01 |
5. |
Schneebaum Andreas | 30.04.2010 | HTK Třebíč | Sobota 3.8. | 08.04.2019 10:25:41 |
6. |
Hudec David | 11.10.2010 | Start Brno | Sobota 3.8. | 28.04.2019 05:43:44 |
7. |
Sležek Michael | 26.01.2010 | TC Brno. | Sobota 3.8. | 19.05.2019 08:02:12 |
8. |
Šnorich Matias | 19.04.2010 | TK AGROFERT Prostějov | Sobota 3.8. | 22.05.2019 15:22:08 |
9. |
Kučera Lukáš | 19.06.2011 | TJ Sokol Uherský Brod | Sobota 3.8. | 03.06.2019 21:58:47 |
10. |
Pařízek Tomáš | 04.06.2010 | HTK Třebíč | Sobota 3.8. | 23.06.2019 13:33:52 |
11. |
Koc Rafael | 31.10.2011 | TK AGROFERT Prostějov | Sobota 3.8. | 27.06.2019 23:19:11 |
12. |
Fiala Tomáš | 21.12.2011 | TK Benešov | Sobota 3.8. | 02.07.2019 10:02:48 |
13. |
Staněk Dominik | 01.07.2010 | TC Brno. | Sobota 3.8. | 06.07.2019 19:31:02 |
14. |
Skála Marek | 22.06.2010 | LTC Hodonín | Sobota 3.8. | 10.07.2019 16:51:02 |
15. |
Kroupa Michael | 29.10.2010 | Jiskra Otrokovice | Sobota 3.8. | 16.07.2019 21:39:32 |
16. |
Maňák Daniel | 03.08.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | Sobota 3.8. | 22.07.2019 09:56:28 |
17. |
Šenk Jan | 15.08.2011 | TK Zlín | Sobota 3.8. | 22.07.2019 16:23:28 |
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
|||
33. |
volná karta | volná karta |
|||
34. |
volná karta | volná karta |
|||
35. |
volná karta | volná karta |
|||
36. |
volná karta | volná karta |
|||
37. |
volná karta | volná karta |
|||
38. |
volná karta | volná karta |
|||
39. |
volná karta | volná karta |
|||
40. |
volná karta | volná karta |
|||
41. |
volná karta | volná karta |
|||
42. |
volná karta | volná karta |
|||
43. |
volná karta | volná karta |
|||
44. |
volná karta | volná karta |
|||
45. |
volná karta | volná karta |
|||
46. |
volná karta | volná karta |
|||
47. |
volná karta | volná karta |
|||
48. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Tománková Denisa | 08.01.2011 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | Neděle 4.8. | 15.03.2019 09:02:43 |
2. |
Hrdličková Adéla | 01.03.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | Všechny hráčky přijaty!!! | 16.03.2019 01:10:09 |
3. |
Vymětalíková Lucie | 11.10.2010 | Jiskra Otrokovice | 16.03.2019 15:04:29 |
|
4. |
Musilová Amélie | 17.06.2010 | SK Tenis Tišnov | 16.03.2019 22:38:51 |
|
5. |
Bukalová Adriana | 30.11.2010 | SK Tenis Tišnov | 17.03.2019 08:04:11 |
|
6. |
Pěnčíková Tereza | 25.06.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 17.03.2019 12:20:49 |
|
7. |
Šmídová Karolína | 27.07.2010 | TK Zlín | 20.03.2019 21:15:47 |
|
8. |
Brodská Laura | 11.05.2011 | HTK Třebíč | 22.03.2019 06:34:12 |
|
9. |
Filipi Dominika | 25.10.2010 | SK Tenis Tišnov | 23.03.2019 13:32:25 |
|
10. |
Hrdličková Terezie | 28.02.2010 | SK Tenis Tišnov | 25.03.2019 09:24:52 |
|
11. |
Hlobilová Tereza | 27.07.2010 | TK Sokol Vizovice | 26.03.2019 09:10:58 |
|
12. |
Hujíková Agáta | 30.04.2011 | TK Zlín | 03.04.2019 06:42:03 |
|
13. |
Hudcová Eva | 11.10.2010 | Start Brno | 28.04.2019 05:45:36 |
|
14. |
Patáková Klára | 18.07.2011 | SK Uherský Brod | 20.06.2019 20:09:12 |
|
15. |
Nešporová Karolína | 03.07.2010 | Jiskra Otrokovice | 22.06.2019 14:58:35 |
|
16. |
Horehleďová Barbora | 22.11.2010 | TJ Sokol Uherský Brod | 23.06.2019 13:38:36 |
|
17. |
Langášová Zuzana | 19.10.2011 | TC Brno. | 23.06.2019 22:40:39 |
|
18. |
Levinsky Gloria | 09.02.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 22.07.2019 04:46:43 |
|
19. |
Balážová Ella | 03.02.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 23.07.2019 21:32:40 |
|
20. |
Miškovský Nathalie Charlize | 03.03.2011 | TK AGROFERT Prostějov | 27.07.2019 17:34:26 |
|
21. |
Věchtová Nicole | 17.09.2010 | TK Uherské Hradiště | 01.08.2019 09:01:23 |
|
22. |
Procházková Marketa | 31.12.2011 | TC BORS CLUB | 02.08.2019 07:52:31 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Padrnosová Nela | 07.08.2010 | HTK Třebíč | odhlášeno hráčem | 18.07.2019 09:03:37 |
2. |
van Neck Marleen | 06.12.2010 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 20.07.2019 18:31:28 |
3. |
Navrátilová Veronika | 26.07.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 21.07.2019 00:24:20 |
4. |
Čoupková Aneta | 15.06.2010 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 22.07.2019 19:38:00 |
5. |
Pastorek Tobias | 13.10.2010 | ITS Tennis Club, z.s. | odhlášeno hráčem | 25.07.2019 12:00:37 |
6. |
Dřevojanová Anežka | 14.11.2010 | HTK Třebíč | odhlášeno hráčem | 25.07.2019 22:47:46 |
7. |
Šikuta Marek | 01.06.2010 | TK Kyjov | odhlášeno hráčem | 27.07.2019 09:40:22 |
8. |
Čejková Anita | 04.03.2010 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 29.07.2019 18:49:37 |
9. |
Nováková Viktória | 09.01.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | odhlášeno hráčem | 29.07.2019 21:57:13 |
10. |
Prosová Adéla | 07.02.2010 | TK Bystřice n.Pernštejnem | odhlášeno hráčem | 30.07.2019 09:11:43 |
11. |
Chladová Ema | 11.07.2010 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 31.07.2019 07:18:30 |
12. |
Schmidová Nina | 13.10.2011 | TC BORS CLUB | odhlášeno hráčem | 31.07.2019 09:10:59 |
13. |
Haruštiaková Dáša | 03.03.2011 | LTC Hodonín | odhlášeno hráčem | 31.07.2019 18:49:59 |
14. |
Skalická Ela | 15.01.2010 | TJ Kraví Hora Brno | odhlášeno pořadatelem | 01.08.2019 12:34:35 |
15. |
Vurm Gustav | 03.02.2011 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno pořadatelem | 01.08.2019 18:01:29 |
16. |
Pohanková Adina | 08.02.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | odhlášeno pořadatelem | 02.08.2019 07:51:43 |
17. |
Skácelová Natálie Jana | 11.01.2010 | TK SC OSTRAVA | odhlášeno pořadatelem | 02.08.2019 13:56:41 |
18. |
Bartovic Artur | 27.04.2010 | TK Zlín | odhlášeno pořadatelem | 02.08.2019 17:58:07 |