Datum: |
03.-03.08. |
Pořadatel: |
LTC Pardubice (200) |
Kódové číslo: |
916660 |
Dvorců + povrch: |
11 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Kucharová Michaela |
Ráby 150 | |
53200 Ráby | |
Tel. (1): |
723276726 |
E-mail: |
kucharova@seznam.cz |
Internet: |
www.ltcpardubice.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Marková Adéla | 24.02.2011 | Sokol Smiřice | volná karta | 30.06.2019 16:35:46 |
2. |
Pozdílek Vojtěch | 25.08.2010 | Sokol Smiřice | volná karta | 02.07.2019 21:20:00 |
3. |
Coyago Patrick | 24.04.2011 | TC Chrudim z.s. | volná karta | 08.07.2019 19:48:44 |
4. |
Drobílková Kristýna | 12.05.2010 | TCD Donovalská | volná karta | 08.07.2019 21:35:56 |
5. |
Sejpalová Šárka | 07.06.2011 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | volná karta | 13.07.2019 13:53:26 |
6. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 13.07.2019 22:01:56 |
7. |
Málek Matouš | 05.02.2010 | TC Chrudim z.s. | volná karta | 16.07.2019 09:23:30 |
8. |
Trunečka Tomáš | 21.01.2010 | ČLTK 1928 Olomouc | volná karta | 19.07.2019 08:03:34 |
9. |
Meixnerová Izabela | 30.03.2010 | TK Choceň | volná karta | 22.07.2019 09:30:49 |
10. |
Šmejc Jakub | 22.03.2011 | TK Holice | volná karta | 22.07.2019 18:05:32 |
11. |
Volšička Vojtěch | 21.10.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 23.07.2019 22:07:54 |
12. |
Mrkvička František | 22.02.2010 | Chlumec n/Cidlinou | volná karta | 25.07.2019 08:46:49 |
13. |
Kovárník Vojtěch | 10.06.2010 | TO TJ Tesla Pardubice | volná karta | 26.07.2019 08:39:21 |
14. |
Pažoutová Ema | 31.12.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 27.07.2019 10:09:58 |
15. |
Kubát Vojtěch | 27.08.2010 | LTC Pardubice | volná karta | 27.07.2019 10:18:48 |
16. |
Cecava Patrick | 19.09.2012 | TK TENNISPOINT FM | volná karta | 28.07.2019 20:47:27 |
17. |
Žďárský Lukáš | 03.10.2010 | TC Chrudim z.s. | volná karta | 28.07.2019 21:11:31 |
18. |
Sodomka Daniel | 18.12.2010 | DTK Skuteč | volná karta | 29.07.2019 14:09:57 |
19. |
Fenyková Tereza | 29.03.2012 | Tenisový klub Jan Ševeček | volná karta | 29.07.2019 18:27:00 |
20. |
Jelínková Adéla | 10.01.2011 | TK Olymp Praha | volná karta | 29.07.2019 23:29:48 |
21. |
Novotný Jakub | 27.09.2010 | LTC Pardubice | volná karta | 30.07.2019 17:21:18 |
22. |
Sviták Matěj | 09.06.2010 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 30.07.2019 19:32:14 |
23. |
Klusáčková Barbora | 20.07.2011 | TO TJ Tesla Pardubice | volná karta | 30.07.2019 22:22:36 |
24. |
Čipera Antonín | 22.05.2011 | TK Choceň | volná karta | 01.08.2019 21:54:53 |
25. |
Wanka Till | 26.02.2011 | - | volná karta | 01.08.2019 21:55:55 |
26. |
Fajmanová Leontýna | 26.08.2011 | LTC Pardubice | volná karta | 01.08.2019 21:57:02 |
27. |
Seidl Václav | 24.06.2011 | LTC Pardubice | volná karta | 01.08.2019 21:57:35 |
28. |
Korencová Hana | 03.05.2011 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 01.08.2019 21:58:16 |
29. |
Jaša Dominik | 30.03.2011 | Slavoj Žiželice | volná karta | 01.08.2019 21:58:48 |
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Pilný Matouš | 18.01.2011 | TO TJ Tesla Pardubice | odhlášeno hráčem | 18.07.2019 09:53:47 |
2. |
Dočekal Jakub | 20.09.2010 | TJ Sokol Vysočany | odhlášeno hráčem | 22.07.2019 08:52:13 |
3. |
Sýkora Michal | 05.02.2010 | TO TJ Tesla Pardubice | odhlášeno hráčem | 26.07.2019 08:21:22 |
4. |
Oulehla Antonín | 01.08.2011 | TO TJ Tesla Pardubice | odhlášeno hráčem | 28.07.2019 17:01:23 |
5. |
Solfronková Sofie | 26.10.2010 | Lokomotiva Trutnov | odhlášeno hráčem | 28.07.2019 22:27:05 |
6. |
Baudyš Vít | 21.12.2011 | LTC Pardubice | odhlášeno hráčem | 31.07.2019 10:18:37 |