Název: |
TKMH OPEN |
Datum: |
09.-10.08. |
Pořadatel: |
TK Mnichovo Hradiště (300) |
Kódové číslo: |
916655 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Ne do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Hron Pavel |
Komenského 526 | |
29501 Mnichovo Hradiště | |
Tel. (1): |
728886979 |
E-mail: |
pa-h@post.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Čižinská Mia | 29.02.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 01.04.2020 00:20:08 |
2. |
Zbořil JAKUB | 14.08.2011 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | volná karta | 04.04.2020 20:13:18 |
3. |
Havlík Jan | 12.04.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 04.04.2020 20:48:55 |
4. |
Kašprišin Beata | 02.09.2011 | TC Dvůr Králové, z.s. | volná karta | 02.05.2020 20:52:01 |
5. |
Čižinský Filip | 06.09.2013 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 16.05.2020 09:28:10 |
6. |
Čižinský David | 05.02.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 16.05.2020 09:40:04 |
7. |
Tůma Adam | 29.04.2011 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | volná karta | 01.06.2020 20:21:07 |
8. |
Plešková Eliška | 14.02.2011 | LTC Mladá Boleslav z.s. | volná karta | 15.06.2020 20:50:36 |
9. |
Lochman Lukáš | 02.11.2011 | TK Mnichovo Hradiště | volná karta | 30.06.2020 11:47:38 |
10. |
Skramuská Ema | 16.11.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 08.07.2020 19:13:04 |
11. |
Černý Jakub | 15.12.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 13.07.2020 14:31:28 |
12. |
Železný Alan | 01.04.2011 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 16.07.2020 15:55:21 |
13. |
Kolesár Jaroslav | 04.04.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 23.07.2020 22:38:59 |
14. |
Plichta Tomáš | 05.12.2011 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | volná karta | 27.07.2020 20:03:11 |
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Jerman Vojtěch | 07.12.2012 | TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. | 29.07.2020 08:16:04 |
|
2. |
Říha Marek | 17.09.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 01.08.2020 13:02:40 |
|
3. |
Repšová Nicol | 26.11.2011 | TK Mnichovo Hradiště | 01.08.2020 17:21:36 |
|
4. |
Krejčová Kateřina | 27.02.2011 | TC Dvůr Králové, z.s. | 02.08.2020 16:53:08 |
|
5. |
Hamouz Petr | 24.05.2012 | Sokol Řeporyje | 06.08.2020 20:34:41 |
|
6. |
Přikrylová Valentýna | 13.09.2013 | TK AGROFERT Prostějov | 08.08.2020 09:08:40 |
|
7. |
Kraušner Jakub | 13.03.2012 | TK Mnichovo Hradiště | 08.08.2020 09:10:48 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Novotný Lukáš | 05.07.2011 | TK Zlín | odhlášeno pořadatelem | 17.06.2020 11:57:56 |
2. |
Kavenská Nella | 26.07.2011 | SK Matchball Česká Lípa | odhlášeno pořadatelem | 31.07.2020 18:44:12 |
3. |
Novotný Lukáš | 02.07.2012 | SK Matchball Česká Lípa | odhlášeno pořadatelem | 31.07.2020 18:44:29 |
4. |
Novotná Tereza | 16.02.2012 | SK Matchball Česká Lípa | odhlášeno pořadatelem | 05.08.2020 21:48:27 |
5. |
Pažoutová Ema | 31.12.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno pořadatelem | 08.08.2020 17:43:33 |