Název: |
LOMAX CUP |
Datum: |
09.-09.08. |
Pořadatel: |
Sokol Lanžhot (200) |
Kódové číslo: |
916652 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Ne do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Kacr Vladimír |
Masarykova 337/55 | |
69151 Lanžhot | |
Tel. (1): |
777674696 |
E-mail: |
vkacr@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Ryšavý Robin | 20.05.2011 | TJ Slavoj Velké Pavlovice | volná karta | 01.04.2020 08:06:29 |
2. |
Haruštiaková Dáša | 03.03.2011 | LTC Hodonín | volná karta | 10.04.2020 10:22:11 |
3. |
Šilinek Jiří | 01.11.2012 | ŽLTC Brno | volná karta | 12.05.2020 23:40:28 |
4. |
Hrnčiřík David | 15.11.2012 | TC BORS CLUB | volná karta | 24.05.2020 11:10:51 |
5. |
Jagoš Jan | 08.02.2011 | Tenisový klub Vnorovy, z.s. | volná karta | 21.06.2020 16:06:59 |
6. |
Rusnok Alex | 06.10.2011 | Sokol Lanžhot | volná karta | 24.07.2020 10:37:26 |
7. |
Nešpor David | 20.10.2011 | Sokol Lanžhot | volná karta | 26.07.2020 09:31:40 |
8. |
Uher Lukáš | 31.05.2013 | TC BORS CLUB | volná karta | 01.08.2020 09:27:51 |
9. |
Blažejová Nela | 01.09.2013 | TC BORS CLUB | volná karta | 01.08.2020 09:29:47 |
10. |
Veselý Matěj | 12.07.2013 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 01.08.2020 15:20:47 |
11. |
Procházková Marketa | 31.12.2011 | TC BORS CLUB | volná karta | 02.08.2020 23:16:02 |
12. |
Pospíšilová Anna | 08.03.2014 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 03.08.2020 11:38:33 |
13. |
Čechman Matyáš | 31.10.2011 | BLTC Brno | volná karta | 03.08.2020 21:20:17 |
14. |
Kohoutková Terezie | 19.01.2011 | TK Natali | volná karta | 04.08.2020 19:58:50 |
15. |
Springer Jaroslav | 16.03.2011 | TJ Slavoj Velké Pavlovice | volná karta | 05.08.2020 19:12:17 |
16. |
Musilová Charlotte | 08.10.2013 | SK Tenis Tišnov | volná karta | 05.08.2020 21:07:36 |
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Přikrylová Nicol | 12.08.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 06.07.2020 14:09:49 |
2. |
Sehnalová Klára | 29.03.2012 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | odhlášeno hráčem | 12.07.2020 09:32:24 |
3. |
Didov Matěj | 03.04.2013 | Sokol Lanžhot | odhlášeno pořadatelem | 03.08.2020 19:23:03 |
4. |
Slezáková Stella | 18.03.2011 | Sokol Lanžhot | odhlášeno pořadatelem | 04.08.2020 22:44:14 |
5. |
Šimkovič Vojtěch | 22.02.2012 | LTC Hodonín | odhlášeno pořadatelem | 06.08.2020 12:12:16 |
6. |
Richterová Emílie | 30.06.2015 | Orel jednota Praha-Balkán | odhlášeno pořadatelem | 07.08.2020 12:42:53 |