Název: |
Okruh JmTS - O pohár hejtmana JMK |
Datum: |
27.-27.07. |
Pořadatel: |
TK Zlín (200) |
Místo konání: |
Sportovní areál Vršava |
Kódové číslo: |
916645 |
Dvorců + povrch: |
12 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
64 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Macharáček Jan |
Severní Vršava 4445 | |
761 05 Zlín | |
Tel. (1): |
602 404 680 |
E-mail: |
macharacek.jan@volny.cz |
Internet: |
www.jihomoravsky.cztenis.cz/ |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Dřevojanová Anežka | 14.11.2010 | HTK Třebíč | 15.03.2019 00:19:26 |
|
2. |
Tománková Denisa | 08.01.2011 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 15.03.2019 09:02:21 |
|
3. |
Vymětalíková Lucie | 11.10.2010 | Jiskra Otrokovice | 16.03.2019 15:03:39 |
|
4. |
Miškovský Nathalie Charlize | 03.03.2011 | TK AGROFERT Prostějov | 16.03.2019 20:49:51 |
|
5. |
van Neck Marleen | 06.12.2010 | SK HAMR, z.s. | 16.03.2019 21:16:51 |
|
6. |
Musilová Amélie | 17.06.2010 | SK Tenis Tišnov | 16.03.2019 22:38:04 |
|
7. |
Bukalová Adriana | 30.11.2010 | SK Tenis Tišnov | 17.03.2019 08:03:18 |
|
8. |
Šmídová Karolína | 27.07.2010 | TK Zlín | 20.03.2019 21:12:47 |
|
9. |
Filipi Dominika | 25.10.2010 | SK Tenis Tišnov | 23.03.2019 13:30:00 |
|
10. |
Hrdličková Terezie | 28.02.2010 | SK Tenis Tišnov | 25.03.2019 09:25:17 |
|
11. |
Zaťko Melisa | 08.10.2010 | ŽLTC Brno | 25.03.2019 11:55:13 |
|
12. |
Hlobilová Tereza | 27.07.2010 | TK Sokol Vizovice | 26.03.2019 09:09:27 |
|
13. |
Hujíková Agáta | 30.04.2011 | TK Zlín | 03.04.2019 06:29:23 |
|
14. |
Pohanková Adina | 08.02.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | 15.04.2019 07:23:35 |
|
15. |
Ivanová Stella | 16.09.2010 | TC BORS CLUB | 10.06.2019 17:37:26 |
|
16. |
Přerovská Ella | 12.07.2010 | TK Sparta Praha | 12.07.2019 22:17:05 |
|
17. |
Čejková Anita | 04.03.2010 | TC Brno. | 15.07.2019 20:51:12 |
|
18. |
Váňová Eliška | 20.03.2011 | TK Zlín | 20.07.2019 10:23:25 |
|
19. |
Levinsky Gloria | 09.02.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 20.07.2019 12:01:47 |
|
20. |
Sedláčková Sára | 17.01.2011 | TK Mohelnice, z.s. | 21.07.2019 15:17:31 |
|
21. |
Kohoutková Samantha | 18.07.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 22.07.2019 19:46:13 |
|
22. |
Gregorová Sofie | 18.01.2011 | TC Bajda Kroměříž | 22.07.2019 21:56:59 |
|
23. |
Prosová Adéla | 07.02.2010 | TK Bystřice n.Pernštejnem | 23.07.2019 14:42:47 |
|
24. |
Kutejová Klára | 04.07.2011 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 23.07.2019 16:54:18 |
|
25. |
Věchtová Nicole | 17.09.2010 | TK Uherské Hradiště | 25.07.2019 10:01:53 |
|
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
|||
33. |
volná karta | volná karta |
|||
34. |
volná karta | volná karta |
|||
35. |
volná karta | volná karta |
|||
36. |
volná karta | volná karta |
|||
37. |
volná karta | volná karta |
|||
38. |
volná karta | volná karta |
|||
39. |
volná karta | volná karta |
|||
40. |
volná karta | volná karta |
|||
41. |
volná karta | volná karta |
|||
42. |
volná karta | volná karta |
|||
43. |
volná karta | volná karta |
|||
44. |
volná karta | volná karta |
|||
45. |
volná karta | volná karta |
|||
46. |
volná karta | volná karta |
|||
47. |
volná karta | volná karta |
|||
48. |
volná karta | volná karta |
|||
49. |
volná karta | volná karta |
|||
50. |
volná karta | volná karta |
|||
51. |
volná karta | volná karta |
|||
52. |
volná karta | volná karta |
|||
53. |
volná karta | volná karta |
|||
54. |
volná karta | volná karta |
|||
55. |
volná karta | volná karta |
|||
56. |
volná karta | volná karta |
|||
57. |
volná karta | volná karta |
|||
58. |
volná karta | volná karta |
|||
59. |
volná karta | volná karta |
|||
60. |
volná karta | volná karta |
|||
61. |
volná karta | volná karta |
|||
62. |
volná karta | volná karta |
|||
63. |
volná karta | volná karta |
|||
64. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kiss Jindřich | 13.07.2011 | TK Znojmo | přijat do soutěže | 19.03.2019 11:05:41 |
2. |
Pokorný Petr | 10.02.2010 | TK Moravský Krumlov z.s. | přijat do soutěže | 19.03.2019 11:35:15 |
3. |
Ostravský Jiří | 19.08.2010 | TK Zlín | přijat do soutěže | 20.03.2019 10:01:12 |
4. |
Krňávek Daniel | 02.03.2011 | TC Brno. | přijat do soutěže | 29.03.2019 18:54:06 |
5. |
Schneebaum Andreas | 30.04.2010 | HTK Třebíč | přijat do soutěže | 08.04.2019 10:25:15 |
6. |
Staněk Dominik | 01.07.2010 | TC Brno. | přijat do soutěže | 05.05.2019 14:18:59 |
7. |
Bartovic Artur | 27.04.2010 | TK Zlín | přijat do soutěže | 12.05.2019 22:22:00 |
8. |
Šnorich Matias | 19.04.2010 | TK AGROFERT Prostějov | přijat do soutěže | 22.05.2019 15:21:41 |
9. |
Orlita Josef Sebastian | 11.08.2010 | TK Zlín | přijat do soutěže | 26.05.2019 18:38:13 |
10. |
Vurm Gustav | 03.02.2011 | TK AGROFERT Prostějov | přijat do soutěže | 09.06.2019 16:04:54 |
11. |
Pastorek Tobias | 13.10.2010 | ITS Tennis Club, z.s. | přijat do soutěže | 11.06.2019 21:12:27 |
12. |
Pařízek Tomáš | 04.06.2010 | HTK Třebíč | přijat do soutěže | 23.06.2019 13:33:16 |
13. |
Koc Rafael | 31.10.2011 | TK AGROFERT Prostějov | přijat do soutěže | 27.06.2019 23:31:31 |
14. |
Maňák Daniel | 03.08.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | přijat do soutěže | 06.07.2019 21:24:12 |
15. |
Kroupa Michael | 29.10.2010 | Jiskra Otrokovice | přijat do soutěže | 16.07.2019 21:39:04 |
16. |
Kvapil Antonín | 15.08.2010 | SK Týniště nad Orlicí | přijat do soutěže | 17.07.2019 10:47:30 |
17. |
Pagáč Lukáš | 20.06.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | přijat do soutěže | 23.07.2019 16:45:14 |
18. |
Novák Richard | 26.04.2012 | TK Zašová | přijat do soutěže | 23.07.2019 23:30:14 |
19. |
Kopal Pavel | 11.11.2011 | SK Zlín-Mladcová | přijat do soutěže | 25.07.2019 15:24:06 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Skácelová Natálie Jana | 11.01.2010 | TK SC OSTRAVA | odhlášeno hráčem | 30.06.2019 23:04:24 |
2. |
Janoviaková Renata | 29.11.2010 | TK TENNISPOINT FM | odhlášeno hráčem | 05.07.2019 09:01:42 |
3. |
Šilinek Adam | 08.06.2010 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 06.07.2019 12:48:24 |
4. |
Pěnčíková Tereza | 25.06.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 11.07.2019 20:54:20 |
5. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 15.07.2019 10:28:06 |
6. |
Dufková Viktorie | 09.07.2010 | SK Vitality Slezsko o.s. | odhlášeno hráčem | 16.07.2019 08:41:14 |
7. |
Hrdličková Adéla | 01.03.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | odhlášeno hráčem | 17.07.2019 10:35:47 |
8. |
Patáková Klára | 18.07.2011 | SK Uherský Brod | odhlášeno hráčem | 19.07.2019 14:25:10 |
9. |
Schmidová Nina | 13.10.2011 | TC BORS CLUB | odhlášeno hráčem | 20.07.2019 14:51:22 |
10. |
Jastrábek Vít | 14.06.2011 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 20.07.2019 15:55:12 |
11. |
Brodská Laura | 11.05.2011 | HTK Třebíč | odhlášeno hráčem | 22.07.2019 20:46:16 |
12. |
Kučera Lukáš | 19.06.2011 | TJ Sokol Uherský Brod | odhlášeno hráčem | 22.07.2019 21:03:17 |
13. |
Šlapanský Kryštof | 24.03.2010 | TK Moravský Krumlov z.s. | odhlášeno hráčem | 22.07.2019 21:40:15 |
14. |
Chladová Ema | 11.07.2010 | ŽLTC Brno | odhlášeno pořadatelem | 26.07.2019 13:49:11 |
15. |
Kořének Richard | 25.01.2010 | SK Zlín-Mladcová | odhlášeno pořadatelem | 26.07.2019 17:41:37 |