Datum: |
28.-28.07. |
Pořadatel: |
TK Chomutov (250) |
Kódové číslo: |
916643 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Rychtecká Andrea |
Cihlářská 4031 | |
43004 Chomutov | |
Tel. (1): |
776034091 |
E-mail: |
andrearychtecka@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Skořepa Adam | 11.06.2010 | TK Most | volná karta | 21.03.2018 20:21:46 |
2. |
Balatková Nikola | 14.02.2009 | TK Žatec | volná karta | 24.03.2018 20:08:39 |
3. |
Soprová Valerie | 03.02.2009 | TK Sokolov | volná karta | 04.05.2018 21:43:03 |
4. |
Kotěšovcová Ema | 16.07.2010 | - | volná karta | 02.06.2018 22:44:27 |
5. |
Vohryzková Laura | 17.04.2010 | TCG Karlovy Vary | volná karta | 03.06.2018 22:34:14 |
6. |
Petrlíková Daniela | 10.12.2010 | TK Louny | volná karta | 04.06.2018 09:16:06 |
7. |
Lásková Natálie | 17.04.2009 | TK Louny | volná karta | 04.06.2018 11:01:20 |
8. |
Havlíková Viktorie | 08.11.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 13.06.2018 08:47:19 |
9. |
Červená Eliška | 07.01.2009 | TK Chomutov | volná karta | 17.06.2018 09:49:22 |
10. |
Šťastná Eliška | 18.02.2010 | TK Louny | volná karta | 10.07.2018 19:26:48 |
11. |
Vrána Václav | 23.04.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 11.07.2018 13:11:07 |
12. |
Procházková Adriana | 08.04.2010 | TK Chomutov | volná karta | 24.07.2018 16:18:07 |
13. |
volná karta | volná karta |
|||
14. |
volná karta | volná karta |
|||
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Jeřábek Daniel | 20.11.2009 | TKX Tennis Team Krupka z.s. | odhlášeno hráčem | 10.07.2018 11:55:58 |
2. |
Smrž Patrik | 07.05.2009 | LTC Panorama Teplice | odhlášeno hráčem | 16.07.2018 07:08:08 |
3. |
Veselá Viktorie | 13.03.2009 | TK Most | odhlášeno hráčem | 17.07.2018 08:06:30 |
4. |
Špelda Vít | 05.05.2009 | TK Kadaň | odhlášeno hráčem | 19.07.2018 11:18:23 |
5. |
Koubek Tomáš | 31.07.2010 | TK Litvínov z.s. | odhlášeno hráčem | 19.07.2018 11:22:11 |