Český tenisový svaz
Název:
Okruh JmTS - O pohár hejtmana JMK
Datum:
28.-29.07.
Pořadatel:
TENIS SLOVÁCKO z.s. (200)
Místo konání:
Salašská 2182, St. Město,
Kódové číslo:
916639
Dvorců + povrch:
5 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
So do 08:00 hod.
Kontaktní osoba:
Štěpánek Pavel
Salašská 2182
686 03 Staré Město
Tel. (1):
775701618
E-mail:
bubin1@seznam.cz
Internet:
www.sportparkrybnicek.cz

Poznámka pořadatele:

Hoši a dívky hrají zvlášť. Hoši hrají v sobotu 28.7. Prezentace do 8 hodin. Dívky hrají v neděli 29.7. Prezentace do 8 hodin. Do kazdého dne bude přijato max 24 hráčů
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Něnička Dominik 24.03.2009 NTC Kyjov volná karta
07.05.2018 22:44:28
2.
Laššan Radek 10.08.2009 Tenisový klub Mikulov, spolek volná karta
10.05.2018 22:48:12
3.
Stanislav Tobiáš 06.05.2009 TK Fatra Napajedla volná karta
12.05.2018 21:09:21
4.
Doležal David 22.07.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s. volná karta
15.05.2018 15:42:25
5.
Žiška Matěj 02.10.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s. volná karta
18.05.2018 11:14:04
6.
Mlčůch Martin 05.01.2009 Start Brno volná karta
21.05.2018 00:44:19
7.
Varinský Tibor 10.04.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s. volná karta
23.05.2018 22:19:27
8.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč volná karta
28.05.2018 08:42:19
9.
Novák Petr 10.05.2009 Tenisový klub Bzenec volná karta
02.06.2018 17:47:43
10.
Kotek Dan 03.06.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s. volná karta
02.06.2018 18:17:30
11.
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov volná karta
04.06.2018 10:29:45
12.
Kolář Patrik 27.02.2009 TK Zlín volná karta
10.06.2018 22:40:54
13.
Prusenovský Jan 21.08.2009 TK Zlín volná karta
26.06.2018 16:35:32
14.
Žák Filip 08.02.2009 ŽLTC Brno volná karta
09.07.2018 07:20:32
15.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava volná karta
10.07.2018 09:51:20
16.
Weiler Adam 29.08.2009 SK Véska volná karta
13.07.2018 17:42:54
17.
Truska Vojtěch 25.09.2009 ŽLTC Brno volná karta
14.07.2018 07:07:17
18.
Košťál Jakub 05.08.2009 HTK Třebíč volná karta
20.07.2018 11:31:33
19.
Chaloupka Timotej 04.02.2009 LTC Hodonín volná karta
21.07.2018 17:49:17
20.
Lačňák Tobiáš 17.02.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s. volná karta
22.07.2018 10:12:36
21.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo volná karta
24.07.2018 15:40:02
22.
Robenek Štěpán 18.02.2009 TJ MSV Studénka, z.s. volná karta
26.07.2018 20:21:27
23.
Majc André 25.09.2009 TK Zlín volná karta
27.07.2018 12:07:09
24.
volná karta      
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Haruštiaková Klára 16.03.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav  
15.03.2018 00:14:40
2.
Haruštiaková Dáša 03.03.2011 TC BORS CLUB-STK Břeclav  
15.03.2018 20:15:13
3.
Ghoubrial Jennifer 18.06.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
16.03.2018 17:04:57
4.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín  
17.03.2018 22:26:44
5.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod  
20.03.2018 10:11:02
6.
Mendelová Amálie 24.03.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit.  
22.03.2018 20:32:12
7.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK AGROFERT Prostějov  
23.03.2018 14:34:33
8.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 SLOVAN HRANICE, z.s.  
01.04.2018 15:35:42
9.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov  
02.04.2018 21:09:55
10.
Nešporová Sára 21.10.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit.  
03.04.2018 09:36:37
11.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 SK Tenis Tišnov  
05.04.2018 15:59:01
12.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TJ Sokol Uherský Brod  
17.04.2018 20:26:11
13.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo  
23.04.2018 20:22:30
14.
Vymětalíková Lucie 11.10.2010 Jiskra Otrokovice  
06.05.2018 19:58:08
15.
Věchtová Nicole 17.09.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.  
23.05.2018 17:24:43
16.
Tománková Denisa 08.01.2011 TENIS SLOVÁCKO z.s.  
30.05.2018 23:20:00
17.
Pospíšilová Nikola 09.04.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
06.06.2018 11:05:41
18.
Nešporová Karolína 03.07.2010 Jiskra Otrokovice  
27.06.2018 19:56:17
19.
Šenková Sára 26.07.2009 Jiskra Otrokovice  
29.06.2018 09:34:00
20.
Cimmermannová Natália 13.07.2009 TC Brno.  
02.07.2018 08:24:22
21.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov  
19.07.2018 17:41:02
22.
Semotánová Nelli 03.06.2009 SK Tenis Tišnov  
19.07.2018 19:24:32
23.
Bachanová Karolina 29.06.2010 -  
20.07.2018 13:42:47
24.
Gálfyová Vanesa 18.03.2009 SK Tenis Tišnov  
22.07.2018 16:44:00
25.
Musilová Amélie 17.06.2010 SK Tenis Tišnov  
22.07.2018 21:39:22
26.
Skálová Veronika 15.07.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
23.07.2018 14:37:33
27.
Balážová Ella 03.02.2010 -  
24.07.2018 08:49:32

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Vrba Jan 20.03.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. odhlášeno hráčem
15.04.2018 13:37:43
2.
Němec Adam 28.07.2009 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
25.07.2018 07:41:47
3.
Dufek Šimon 18.07.2009 HTK Třebíč odhlášeno hráčem
25.07.2018 10:04:34