Český tenisový svaz
Název:
Čtyřhry - Sparta Head Babytenis Tour IV- L18
Datum:
28.-28.07.
Pořadatel:
TK Sparta Praha (200)
Kódové číslo:
916638
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Head
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Lásková Leona
Za Císařským mlýnem 2/1115
17000 Praha 7
Tel. (1):
724074000
E-mail:
l.laskova@tkspartapraha.cz
Internet:
www.spartababytenis.cz

Poznámka pořadatele:

Pozor - na tomto turnaji se hrají pouze čtyřhry.

Dvojice pro čtyřhru mouhou být složené pouze z chlapců nebo jen z dívek nebo mohou být smíšené.

Domluvené dvojice zasílejte předem na l.laskova@tkspartapraha.cz.

Seznam přihlášených dvojic najdete na www.spartababytenis.cz.

Turnaj je součástí série Sparta Head Babytenis Tour, která se skládá ze 6 základních turnajů a je zakončená Masters (2.9.2018). Pravidla turnajů najdete na www.spartababytenis.cz.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Zapský Tobiáš 12.01.2011 TK Sparta Praha  
16.03.2018 11:05:42
2.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Olymp Praha  
17.03.2018 20:44:08
3.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň  
17.03.2018 22:36:13
4.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 -  
18.03.2018 17:02:06
5.
Fejka Štěpán 13.07.2011 TK Slavia Plzeň  
19.03.2018 13:03:11
6.
Strnadová Naďa 23.05.2009 TK Olymp Praha  
19.03.2018 20:22:25
7.
Kusý Jakub 06.05.2009 -  
20.03.2018 10:08:42
8.
Gaborík Luboš 13.07.2009 TK Škoda Plzeň z.s.  
20.03.2018 15:48:31
9.
Slavík Jakub 18.10.2009 TK RAPID LIBEREC  
20.03.2018 21:49:50
10.
Kolas Maryia 19.05.2009 I.ČLTK Praha  
21.03.2018 21:41:55
11.
Pavlu Denis 01.07.2010 TK RAPID LIBEREC  
21.03.2018 23:50:08
12.
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Neridé  
22.03.2018 17:58:27
13.
Votava Lukáš 05.03.2009 Lokomotiva Zdice  
23.03.2018 19:45:23
14.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice  
23.03.2018 20:17:35
15.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha  
24.03.2018 15:00:47
16.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs  
24.03.2018 19:45:51
17.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Slavia Plzeň  
26.03.2018 08:18:12
18.
Růžek Matyáš 26.03.2009 TJ Solidarita Praha 10  
26.03.2018 20:28:12
19.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha  
27.03.2018 19:31:24
20.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš  
27.03.2018 20:22:35
21.
Melicharová Michaela 09.06.2009 -  
27.03.2018 23:32:21
22.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha  
29.03.2018 19:53:01
23.
Nguyen Lukáš 01.11.2009 -  
02.04.2018 08:50:17
24.
Kreysa Jan 02.09.2009 -  
03.04.2018 21:16:20
25.
Bílek Dominik 22.11.2010 TO Sokol Nehvizdy  
05.04.2018 22:07:09
26.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha  
05.04.2018 22:14:08
27.
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Olymp Praha  
09.04.2018 10:12:05
28.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart  
23.04.2018 16:52:22
29.
Stoyanov Daniel 10.03.2009 TC ESO Praha z.s.  
08.05.2018 16:46:35
30.
Benáčková Veronika 22.06.2009 TC ESO Praha z.s.  
08.05.2018 16:46:41
31.
Krška Tomáš 29.04.2009 -  
15.05.2018 21:10:07
32.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov  
25.06.2018 09:57:22
33.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice  
01.07.2018 14:44:03
34.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice  
01.07.2018 21:19:08
35.
Záhornický Matyáš 09.07.2009 TO TJ Tesla Pardubice  
05.07.2018 21:33:06
36.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice  
06.07.2018 21:20:31
37.
VAVERKA DAN 30.01.2009 LTC Pardubice  
06.07.2018 22:38:22
38.
Vantuchová Aneta 19.04.2009 -  
10.07.2018 16:55:25
39.
Mašata David 06.09.2009 TK PTA Kolín  
11.07.2018 13:26:47
40.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.  
15.07.2018 09:57:20
41.
Šmejcký Marek 03.11.2010 I.ČLTK Praha  
17.07.2018 06:18:47
42.
Dvořák Petr 25.04.2009 LTK Liberec  
17.07.2018 15:56:18
43.
Drul Matvij 11.02.2009 -  
17.07.2018 16:17:51
44.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005  
17.07.2018 17:39:29
45.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice  
17.07.2018 21:31:44
46.
Kolka Tomáš 08.12.2009 TK Roja Příbram z.s.  
18.07.2018 09:49:43
47.
Macinauer Dan 11.03.2009 TK Neridé  
18.07.2018 11:05:56
48.
Špelda Vít 05.05.2009 TK Kadaň  
19.07.2018 11:18:45
49.
Koubek Tomáš 31.07.2010 LTC Litvínov  
19.07.2018 11:22:32
50.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Roja Příbram z.s.  
20.07.2018 11:10:40
51.
Pelda Martin 26.03.2010 LTK Liberec  
21.07.2018 06:49:55
52.
Mojžíšová Vendula 26.02.2009 SKT Planá n.Luž.  
21.07.2018 21:25:16
53.
Sekerková Veronika 03.09.2009 I.ČLTK Praha  
22.07.2018 08:12:44
54.
Hettlerová Sofie 21.03.2009 TK Škoda Plzeň z.s.  
23.07.2018 17:54:37
55.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Olymp Praha  
23.07.2018 17:56:23
56.
Sloboda Leon 30.03.2009 -  
23.07.2018 17:59:31

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo odhlášeno hráčem
23.04.2018 20:21:05
2.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005 odhlášeno hráčem
03.05.2018 20:10:11
3.
Havlíková Viktorie 08.11.2010 LTC Slovan Kladno odhlášeno hráčem
13.06.2018 08:46:58
4.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s. odhlášeno hráčem
17.06.2018 19:44:03
5.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. odhlášeno hráčem
02.07.2018 18:48:54
6.
Novotný Bořek Jan 04.03.2009 TK Konstruktiva, z.s. odhlášeno hráčem
03.07.2018 13:23:19
7.
Hüblová Karolína 19.06.2009 - odhlášeno hráčem
11.07.2018 18:26:44
8.
Wilson Carly 01.03.2009 LTC Litvínov odhlášeno hráčem
16.07.2018 17:48:28
9.
Petrásek Anna Marie 03.12.2009 SK Meteor Praha odhlášeno hráčem
18.07.2018 20:30:39
10.
Herdická Nicole Emma 28.03.2009 TJ Zbrojovka Vsetín odhlášeno pořadatelem
23.07.2018 17:54:06
11.
Stehlik Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha odhlášeno pořadatelem
23.07.2018 17:58:54