Název: |
BABOLAT TOUR 2019 - léto |
Datum: |
21.-21.07. |
Pořadatel: |
TREND SPORT, z.s. (200) |
Místo konání: |
Olomouc MILO-2 |
Kódové číslo: |
916634 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Ne do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Machovský Dušan |
Hlavní náměstí 96/1 | |
794 01 Krnov | |
Tel. (1): |
602704959 |
E-mail: |
machovsky.d@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
van Neck Marleen | 06.12.2010 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 16.03.2019 21:21:26 |
2. |
Palacký Jakub | 06.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 23.03.2019 20:41:51 |
3. |
Hloušková Vendula | 27.01.2011 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | volná karta | 24.03.2019 18:00:14 |
4. |
Dorazil Tadeáš | 20.11.2011 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | volná karta | 26.03.2019 20:50:19 |
5. |
Přikrylová Kristýna | 10.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 07.04.2019 19:48:05 |
6. |
Grohmann Šimon | 22.02.2010 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | volná karta | 11.04.2019 21:11:49 |
7. |
Vala Max | 04.04.2011 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | volná karta | 23.04.2019 12:47:02 |
8. |
Kohoutková Samantha | 18.07.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 10.05.2019 11:04:42 |
9. |
Jurásková Adélka | 28.06.2011 | TK Unex Uničov | volná karta | 14.05.2019 16:09:56 |
10. |
Slováková Karolína | 05.03.2011 | TK Milo Olomouc | volná karta | 20.05.2019 09:43:16 |
11. |
Malina Lukáš | 08.12.2010 | TK Unex Uničov | volná karta | 31.05.2019 08:13:47 |
12. |
Holoubek Ondřej | 23.01.2010 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | volná karta | 13.06.2019 12:14:25 |
13. |
Rutarová Julie | 22.07.2011 | TK Mohelnice, z.s. | volná karta | 18.06.2019 16:44:09 |
14. |
Skácelíková Klára | 18.01.2011 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | volná karta | 23.06.2019 15:50:27 |
15. |
Smékalová Barbora | 14.01.2010 | TK Milo Olomouc | volná karta | 23.06.2019 22:34:15 |
16. |
Hanzal Šimon | 08.03.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | volná karta | 29.06.2019 05:50:54 |
17. |
Bury Lukasz | 03.01.2011 | TK Slavia Orlová | volná karta | 30.06.2019 14:08:01 |
18. |
Plačková Eliška | 17.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 01.07.2019 10:27:05 |
19. |
Gebauerová Agáta | 06.04.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | volná karta | 01.07.2019 17:15:22 |
20. |
Levinsky Gloria | 09.02.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 06.07.2019 22:35:34 |
21. |
Slováček Martin | 02.03.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | volná karta | 07.07.2019 20:48:31 |
22. |
Gerišer David | 25.02.2011 | TO TJ Svitavy | volná karta | 08.07.2019 22:07:21 |
23. |
Nantlová Ella | 09.03.2010 | TK Milo Olomouc | volná karta | 09.07.2019 15:59:34 |
24. |
Koukolová Tereza | 27.04.2010 | TK Opava | volná karta | 13.07.2019 20:39:21 |
25. |
Mullerová Karolína | 23.12.2010 | TK Opava | volná karta | 14.07.2019 08:28:35 |
26. |
Orlita Josef Sebastian | 11.08.2010 | TK Zlín | volná karta | 16.07.2019 08:07:32 |
27. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 17.07.2019 20:44:30 |
28. |
Abendroth Lilly | 30.12.2010 | TK EZE Olomouc z.s. | volná karta | 19.07.2019 13:25:26 |
29. |
Pajer Vítek | 27.05.2010 | TK Milo Olomouc | volná karta | 19.07.2019 13:26:29 |
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Holmanová Karolína | 03.12.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 15.04.2019 20:22:19 |
|
2. |
Stanovská Kristýna | 28.01.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 23.04.2019 14:00:54 |
|
3. |
Prstecký Jan | 16.08.2011 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | 29.06.2019 20:49:07 |
|
4. |
Goláňová Leona | 02.01.2010 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 10.07.2019 13:54:36 |
|
5. |
Smolík David | 22.10.2010 | SKT Frýdlant n.O. | 12.07.2019 16:14:28 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Motalová Hana | 28.07.2011 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | odhlášeno hráčem | 02.07.2019 15:27:56 |
2. |
Válkyová Tereza | 07.11.2010 | TC Brno. | odhlášeno pořadatelem | 06.07.2019 17:03:50 |
3. |
Dufková Viktorie | 09.07.2010 | SK Vitality Slezsko o.s. | odhlášeno hráčem | 16.07.2019 08:41:13 |
4. |
Hrdličková Adéla | 01.03.2010 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | odhlášeno hráčem | 17.07.2019 10:35:46 |