Český tenisový svaz
Název:
Ridera cup
Datum:
22.-22.07.
Pořadatel:
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (200)
Kódové číslo:
916628
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Ne do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Rola Jiří
Rozcestí 1266/4C
72400 Ostrava
Tel. (1):
603464720
E-mail:
jrola@seznam.cz
Internet:
www.riderasport.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace je v neděli 22.7. do 8.30 hod v areálu Ridera Sport, Závodní 2885/86, Ostrava-Vítkovice (Městský stadion Vítkovice).
Po prezentaci přítomných bude turnaj zahájen.

Hraje se dle pravidel turnajů Babolat Baby Tour (www.babolatbabytour.cz), tj. nejprve ve skupinách po 4 nebo 3 hráčích a hráčkách.
Turnaje budou zvlášť pro chlapce a zvlášť pro děvčata.
Do hlavní soutěže postupují první 2 hráči a 2 hráčky ze skupin, zbývající hrají soutěž útěchy.
Hraje se na 4 vítězné gamy až do konečného umístění.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Fedor Jakub 15.03.2009 TK SC OSTRAVA volná karta
23.03.2018 19:35:08
2.
Samek Jakub 12.03.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s. volná karta
05.04.2018 17:19:30
3.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA volná karta
14.04.2018 20:51:19
4.
Višňovská Vanessa 28.01.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí volná karta
27.04.2018 21:36:51
5.
Holoubek Ondřej 23.01.2010 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. volná karta
06.06.2018 13:38:10
6.
Vala Max 04.04.2011 TK ARBREX-OSTRAVA volná karta
11.06.2018 06:06:36
7.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s. volná karta
13.06.2018 20:03:23
8.
Furmánková Natalie 15.03.2010 TC BIOCEL Vratimov z.s. volná karta
14.06.2018 20:03:14
9.
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov volná karta
21.06.2018 09:51:19
10.
Tykva David 17.01.2009 DTJ Tenis Vřesina volná karta
25.06.2018 21:08:58
11.
Martincová Denisa 04.09.2009 SK Satalice volná karta
01.07.2018 13:54:24
12.
Serafin Samuel 14.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá volná karta
08.07.2018 12:05:05
13.
Baránek Denis 20.01.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. volná karta
08.07.2018 18:53:54
14.
Telnar Adam 17.05.2011 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. volná karta
12.07.2018 15:32:03
15.
Knápek Vojtěch 16.10.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá volná karta
12.07.2018 20:38:54
16.
Kokešová Kateřina 19.04.2011 TJ TO Sokol Stará Bělá volná karta
12.07.2018 22:28:34
17.
Pavelcová Ema 02.02.2011 TJ TO Sokol Stará Bělá volná karta
12.07.2018 22:29:50
18.
Sybicka Oliwia 28.07.2009 - volná karta
13.07.2018 13:47:22
19.
Frič Martin 17.05.2009 TREND SPORT, z.s. volná karta
16.07.2018 08:08:12
20.
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. volná karta
16.07.2018 13:49:17
21.
Pončík Jan 27.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s. volná karta
17.07.2018 09:16:51
22.
Dufková Viktorie 09.07.2010 Family Tennis Ostrava volná karta
17.07.2018 15:17:23
23.
Václavek Tomáš 16.04.2010 TK AGROFERT Prostějov volná karta
18.07.2018 18:23:20
24.
Vládková Veronika 29.10.2009 TC Ostrava Nová Ves volná karta
18.07.2018 18:32:59
25.
Drlík David 25.03.2010 TK Na Dolině o.s. volná karta
19.07.2018 10:56:11
26.
Smolík David 22.10.2010 Beskydský tenisový klub volná karta
19.07.2018 18:02:13
27.
Vaculová Markéta 22.05.2009 SKT Frýdlant n.O. volná karta
19.07.2018 19:08:27
28.
Borovská Barbora 08.01.2010 SKT Frýdlant n.O. volná karta
19.07.2018 19:08:58
29.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK Natali volná karta
19.07.2018 21:01:53
30.
Varinský Tibor 10.04.2009 TREND SPORT, z.s. volná karta
19.07.2018 22:55:17
31.
Rozmahelová Leontýna 22.03.2010 TK SC OSTRAVA volná karta
20.07.2018 10:54:22
32.
Mikeš Filip 24.12.2009 TK AGROFERT Prostějov volná karta
20.07.2018 16:20:37
33.
volná karta      
volná karta
34.
volná karta      
volná karta
35.
volná karta      
volná karta
36.
volná karta      
volná karta
37.
volná karta      
volná karta
38.
volná karta      
volná karta
39.
volná karta      
volná karta
40.
volná karta      
volná karta
41.
volná karta      
volná karta
42.
volná karta      
volná karta
43.
volná karta      
volná karta
44.
volná karta      
volná karta
45.
volná karta      
volná karta
46.
volná karta      
volná karta
47.
volná karta      
volná karta
48.
volná karta      
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Hejduková Elizabeth 14.01.2009 TC Ostrava Nová Ves odhlášeno hráčem
07.07.2018 14:50:13