Název: |
O pohár Rožnova |
Datum: |
20.-21.07. |
Pořadatel: |
Rožnovský tenisový klub (200) |
Kódové číslo: |
916626 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
64 |
Prezentace v |
So do 08:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Mrlík Jaromír |
Luční 2724 | |
756 61 Rožnov p.R. | |
Tel. (1): |
773 632 724 |
E-mail: |
JardaMrlik@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Indraková Eliška | 26.04.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | sobota | 17.03.2019 16:29:46 |
2. |
Skácelová Natálie Jana | 11.01.2010 | TK SC OSTRAVA | sobota | 26.03.2019 19:16:26 |
3. |
Kunčická Emílie | 09.11.2011 | Rožnovský tenisový klub | sobota | 09.05.2019 11:32:38 |
4. |
Švidrnochová Sára | 16.06.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | sobota | 28.05.2019 19:10:46 |
5. |
Patáková Klára | 18.07.2011 | SK Uherský Brod | sobota | 20.06.2019 20:47:37 |
6. |
Pulcerová Klaudie | 04.08.2010 | TK Slavia Orlová | sobota | 14.07.2019 17:15:30 |
7. |
Drobná Adéla | 28.06.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | sobota | 16.07.2019 09:01:28 |
8. |
Galusová Alice | 01.03.2011 | Rožnovský tenisový klub | sobota | 16.07.2019 10:10:41 |
9. |
Kurková Kateřina | 16.02.2010 | Rožnovský tenisový klub | sobota | 16.07.2019 10:11:36 |
10. |
volná karta | volná karta |
|||
11. |
volná karta | volná karta |
|||
12. |
volná karta | volná karta |
|||
13. |
volná karta | volná karta |
|||
14. |
volná karta | volná karta |
|||
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
|||
33. |
volná karta | volná karta |
|||
34. |
volná karta | volná karta |
|||
35. |
volná karta | volná karta |
|||
36. |
volná karta | volná karta |
|||
37. |
volná karta | volná karta |
|||
38. |
volná karta | volná karta |
|||
39. |
volná karta | volná karta |
|||
40. |
volná karta | volná karta |
|||
41. |
volná karta | volná karta |
|||
42. |
volná karta | volná karta |
|||
43. |
volná karta | volná karta |
|||
44. |
volná karta | volná karta |
|||
45. |
volná karta | volná karta |
|||
46. |
volná karta | volná karta |
|||
47. |
volná karta | volná karta |
|||
48. |
volná karta | volná karta |
|||
49. |
volná karta | volná karta |
|||
50. |
volná karta | volná karta |
|||
51. |
volná karta | volná karta |
|||
52. |
volná karta | volná karta |
|||
53. |
volná karta | volná karta |
|||
54. |
volná karta | volná karta |
|||
55. |
volná karta | volná karta |
|||
56. |
volná karta | volná karta |
|||
57. |
volná karta | volná karta |
|||
58. |
volná karta | volná karta |
|||
59. |
volná karta | volná karta |
|||
60. |
volná karta | volná karta |
|||
61. |
volná karta | volná karta |
|||
62. |
volná karta | volná karta |
|||
63. |
volná karta | volná karta |
|||
64. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Syryčanský Jonáš | 17.11.2011 | TK DEZA Valašské Meziříčí | turnaj v neděli | 15.03.2019 08:07:09 |
2. |
Švec Jakub | 17.10.2011 | - | turnaj v neděli | 06.05.2019 10:17:44 |
3. |
Pečinka Adam | 08.08.2010 | Tenisový klub Studénka z.s. | turnaj v neděli | 29.06.2019 14:31:07 |
4. |
Brauner Michal | 29.01.2010 | TJ Sokol Uherský Brod | turnaj v neděli | 05.07.2019 10:45:09 |
5. |
Kvapil Antonín | 15.08.2010 | SK Týniště nad Orlicí | turnaj v neděli | 08.07.2019 15:29:37 |
6. |
Holík Adam | 17.05.2010 | TK Na Dolině o.s. | turnaj v neděli | 12.07.2019 13:14:44 |
7. |
Novák Richard | 26.04.2012 | TK Zašová | turnaj v neděli | 13.07.2019 09:42:20 |
8. |
Maňák Daniel | 03.08.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | turnaj v neděli | 13.07.2019 15:14:37 |
9. |
Vičar Tomáš | 01.06.2011 | TK Na Dolině o.s. | turnaj v neděli | 14.07.2019 16:24:44 |
10. |
Buba Alexej | 28.05.2010 | TK Havířov, z.s. | turnaj v neděli | 15.07.2019 21:36:57 |
11. |
Vokáč František | 24.03.2010 | Rožnovský tenisový klub | turnaj v neděli | 16.07.2019 10:15:24 |
12. |
Hruška Petr | 05.11.2010 | Rožnovský tenisový klub | turnaj v neděli | 16.07.2019 10:19:35 |
13. |
Výtisk Antonín | 15.02.2010 | TJ Sokol Dolní Lhota | turnaj v neděli | 16.07.2019 19:50:26 |
14. |
Výtisk Josef | 16.05.2012 | TJ Sokol Dolní Lhota | turnaj v neděli | 16.07.2019 19:51:39 |
15. |
Pešek Richard | 06.03.2011 | Rožnovský tenisový klub | turnaj v neděli | 18.07.2019 10:27:40 |
16. |
Bulejka Adam | 06.09.2012 | TK Zlín | turnaj v neděli | 18.07.2019 10:39:06 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Plačková Eliška | 17.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 01.07.2019 10:26:39 |
2. |
Novotná Sára Anna | 22.05.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | odhlášeno hráčem | 06.07.2019 17:43:14 |
3. |
Kořének Richard | 25.01.2010 | SK Zlín-Mladcová | odhlášeno hráčem | 15.07.2019 08:51:26 |
4. |
Pargačová Anna | 19.05.2010 | SKT Frýdlant n.O. | odhlášeno pořadatelem | 16.07.2019 10:09:53 |