Název: |
HIT CUP |
Datum: |
25.-25.07. |
Pořadatel: |
SK HIT Hradec Králové z.s. (200) |
Kódové číslo: |
916621 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Macura Viktor |
Hradecká 775/115 | |
500 11 Hradec Králové | |
Tel. (1): |
722674616 |
E-mail: |
macura@sportparkhit.cz |
Internet: |
www.sportparkhit.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Dorazil Tadeáš | 20.11.2011 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | 02.04.2020 22:35:09 |
|
2. |
Havlásek Vojtěch | 29.11.2011 | TC Dvůr Králové, z.s. | 03.05.2020 14:43:33 |
|
3. |
Čižinský Filip | 06.09.2013 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 16.05.2020 09:27:14 |
|
4. |
Čižinský David | 05.02.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 16.05.2020 09:39:40 |
|
5. |
Coyago Patrick | 24.04.2011 | TC Chrudim z.s. | 18.05.2020 17:15:52 |
|
6. |
Motal David | 21.05.2012 | TK AGROFERT Prostějov | 29.05.2020 23:17:02 |
|
7. |
Jaša Dominik | 30.03.2011 | Slavoj Žiželice | 11.06.2020 12:36:37 |
|
8. |
Filip Mathias | 10.03.2011 | LTC Pardubice | 12.06.2020 10:25:48 |
|
9. |
Svědíková Alexandra | 04.09.2011 | LTC Pardubice | 15.06.2020 21:07:55 |
|
10. |
Adamcová Veronika | 27.06.2012 | TO SK Žamberk | 25.06.2020 15:39:44 |
|
11. |
Kindl Samuel | 01.01.2012 | TJ Lázně Bělohrad | 26.06.2020 21:21:47 |
|
12. |
Hofmanová Kristýna | 02.04.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 05.07.2020 16:16:41 |
|
13. |
Pilný Matouš | 18.01.2011 | TO TJ Tesla Pardubice | 06.07.2020 10:58:02 |
|
14. |
Dušková Sofie | 20.09.2012 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 13.07.2020 07:41:54 |
|
15. |
Kujal Matyáš | 11.05.2012 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 15.07.2020 19:02:41 |
|
16. |
Škorpíková Natálie | 05.01.2011 | TO TJ Svitavy | 15.07.2020 21:27:23 |
|
17. |
Tmějová Nela | 16.04.2012 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 16.07.2020 15:37:57 |
|
18. |
O'Neill Henry | 08.02.2011 | TC Chrudim z.s. | 16.07.2020 16:41:55 |
|
19. |
Korencová Hana | 03.05.2011 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 18.07.2020 13:08:57 |
20. |
Horký Damián | 24.09.2011 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | volná karta | 19.07.2020 12:26:39 |
21. |
Šafránek Šimon | 25.03.2011 | Slavoj Žiželice | volná karta | 20.07.2020 09:55:18 |
22. |
Douša Adam | 04.07.2014 | LTC Kolín | volná karta | 20.07.2020 14:52:14 |
23. |
Svobodová Pavlína | 01.06.2011 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 20.07.2020 21:12:36 |
24. |
Havlín Oskar | 05.11.2012 | Slavoj Žiželice | volná karta | 20.07.2020 22:19:25 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Palme Ondřej | 27.06.2011 | TK Kunštát | přijat do turnaje | 20.07.2020 22:50:40 |
2. |
Roček Eduard | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | přijat do turnaje | 21.07.2020 08:43:55 |
3. |
Skalická Eliška | 23.10.2013 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | přijata do turnaje | 21.07.2020 10:44:24 |
4. |
Roček Vilém | 04.11.2013 | LTC Modřany 2005 | přijat do turnaje | 21.07.2020 10:55:54 |
5. |
Henychová Mia | 15.09.2011 | SK Týniště nad Orlicí | přijata do turnaje | 22.07.2020 09:59:59 |
6. |
Držmíšková Kristýna | 25.01.2011 | TK Choceň | přijata do turnaje | 23.07.2020 20:34:20 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Němcová Ella | 10.08.2011 | LTC Pardubice | odhlášeno hráčem | 20.07.2020 09:43:30 |
2. |
Pažoutová Ema | 31.12.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 21.07.2020 11:38:50 |