Český tenisový svaz
Název:
O pohár města Berouna
Datum:
21.-21.07.
Pořadatel:
Lokomotiva Beroun (200)
Kódové číslo:
916617
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Blecha Václav
Dobrovského 791
266 01 Beroun
Tel. (1):
603167766
E-mail:
vasekblecha@seznam.cz
Internet:
tklb.cz

Poznámka pořadatele:

Pořadí zápasů a čas příjezdu do klubu bude uveden zde během 30 minut.

GPS

N 49'57.733'

E014' 04.900'

https://mapy.cz/s/2Qp6a


Sobota 21.7. 2018

Začátek a pořadí zápasů :

09,00 Rosa-Všetečková, Švec-Melicharová, Klika-Sedlatý, Koňařík-Pištěková, Fialová-Škáchová, Dočekal-Eversfield, Vorošová-Skřivánek,
Šmédský-Dorfl,Matoušková-Valenta, Rosolová-Vejšická

09,30 Mařata, Kubíček,Hlavačková

10,00 ostatní
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Sedlatý Mikuláš 18.05.2010 LTK Liberec volná karta
18.04.2018 18:58:59
2.
Valenta Šimon 09.07.2009 Lokomotiva Beroun volná karta
21.04.2018 13:17:47
3.
Pištěková Agáta 05.03.2009 Tenis Cibulka volná karta
14.05.2018 10:55:10
4.
Mařata Jan 28.02.2010 Lokomotiva Beroun volná karta
20.06.2018 17:08:26
5.
Matoušková Tereza 14.01.2010 Tenis Cibulka volná karta
25.06.2018 23:18:25
6.
Kubíček Martin 11.07.2010 Tenis Akademie Bálek volná karta
30.06.2018 17:31:58
7.
Hlaváčková Anna 25.08.2010 Sokol Králův Dvůr volná karta
01.07.2018 15:20:28
8.
Škachová Miriam 01.09.2009 LTC Slovan Kladno volná karta
02.07.2018 23:02:44
9.
Kovář David 12.04.2009 SK SPORTCENTRUM Roudná volná karta
03.07.2018 20:59:14
10.
Hrabánek Jan 25.02.2009 Slavoj Český Brod volná karta
06.07.2018 13:31:22
11.
Rosa Vojtěch 16.08.2010 Lokomotiva Beroun volná karta
07.07.2018 10:19:33
12.
Švec Daniel 26.01.2010 TJ Slavia Radonice volná karta
10.07.2018 11:23:21
13.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha volná karta
10.07.2018 11:55:06
14.
Klika Adam 02.08.2010 Lokomotiva Zdice volná karta
14.07.2018 19:29:22
15.
Šmejcký Marek 03.11.2010 I.ČLTK Praha volná karta
17.07.2018 19:24:05
16.
Vejšická Alžběta 28.03.2009 TJ Sokol Vysočany volná karta
17.07.2018 21:13:09
17.
Skřivánek Max 29.08.2009 TO Slavoj Davle volná karta
19.07.2018 09:30:19
18.
Dočekal Jakub 20.09.2010 Orel jednota Praha-Balkán volná karta
20.07.2018 11:08:50
19.
Dörfl Tomáš 22.09.2011 TK Roja Příbram z.s. volná karta
20.07.2018 11:09:50
20.
Fialová Barbora 02.07.2010 TK Roja Příbram z.s. volná karta
20.07.2018 11:10:07
21.
Vöröšová Anna 21.10.2009 TK Roja Příbram z.s. volná karta
20.07.2018 11:11:38
22.
volná karta      
volná karta
23.
volná karta      
volná karta
24.
volná karta      
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Poučková Kateřina 09.01.2010 WILSON Tenis Centrum odhlášeno pořadatelem
25.06.2018 17:00:47
2.
Stáňová Šárka 01.01.2011 Tenisový klub Rokycany odhlášeno hráčem
18.07.2018 09:03:15
3.
Vildová Adéla 30.06.2009 SK Tenis Mýto, o.s. odhlášeno hráčem
18.07.2018 20:48:29
4.
Nuslová Amélie 22.08.2011 TK Roja Příbram z.s. odhlášeno pořadatelem
20.07.2018 14:17:42