Český tenisový svaz
Název:
Okruh JmTS - O pohár hejtmana JMK
Datum:
21.-22.07.
Pořadatel:
SK Tenis Tišnov (200)
Kódové číslo:
916615
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Kunický Zdeněk
Ostrovec 1897
666 01 Tišnov
Tel. (1):
777 245 244
Tel. (2):
732 638 831
E-mail:
tenistisnov@seznam.cz
Internet:
tenis-tisnov.cz

Poznámka pořadatele:

Chlapci hrají v sobotu 21.7.2018 a dívky v neděli 22.7.2018.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Haruštiaková Klára 16.03.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav přijata do turnaje v neděli 22.7.
15.03.2018 00:13:54
2.
Haruštiaková Dáša 03.03.2011 TC BORS CLUB-STK Břeclav přijata do turnaje v neděli 22.7.
15.03.2018 20:14:23
3.
Zat´ko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno přijata do turnaje v neděli 22.7.
16.03.2018 09:09:56
4.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno přijata do turnaje v neděli 22.7.
19.03.2018 09:36:26
5.
Nešporová Sára 21.10.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit. přijata do turnaje v neděli 22.7.
21.03.2018 18:34:41
6.
Mendelová Amálie 24.03.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit. přijata do turnaje v neděli 22.7.
22.03.2018 20:29:24
7.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK AGROFERT Prostějov přijata do turnaje v neděli 22.7.
23.03.2018 14:27:30
8.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo přijata do turnaje v neděli 22.7.
23.03.2018 17:36:20
9.
Semotánová Nelli 03.06.2009 SK Tenis Tišnov přijata do turnaje v neděli 22.7.
26.03.2018 07:41:52
10.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 SK Tenis Tišnov přijata do turnaje v neděli 22.7.
26.03.2018 13:02:00
11.
Gebelová Beata 24.12.2009 LTC Velen Boskovice přijata do turnaje v neděli 22.7.
29.03.2018 13:49:56
12.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno. přijata do turnaje v neděli 22.7.
07.04.2018 14:53:59
13.
Dvořáková Veronika 26.04.2009 TK Bystřice n.Pernštejnem přijata do turnaje v neděli 22.7.
23.04.2018 13:40:20
14.
Čejková Anita 04.03.2010 TC Brno. přijata do turnaje v neděli 22.7.
02.05.2018 21:37:08
15.
Blažková Amálie 29.08.2009 Mosilana Brno přijata do turnaje v neděli 22.7.
16.05.2018 10:50:10
16.
Miklišová Barbora 16.02.2009 Start Brno přijata do turnaje v neděli 22.7.
19.05.2018 15:49:52
17.
Gálfyová Vanesa 18.03.2009 SK Tenis Tišnov přijata do turnaje v neděli 22.7.
22.05.2018 21:40:58
18.
Musilová Amélie 17.06.2010 SK Tenis Tišnov přijata do turnaje v neděli 22.7.
04.06.2018 11:09:11
19.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov přijata do turnaje v neděli 22.7.
05.06.2018 07:54:19
20.
Pospíšilová Nikola 09.04.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. přijata do turnaje v neděli 22.7.
06.06.2018 11:01:51
21.
Majerová Tereza 27.05.2009 Start Brno přijata do turnaje v neděli 22.7.
12.06.2018 21:19:48
22.
Otiepková Viola 04.07.2009 SK Tenis Tišnov přijata do turnaje v neděli 22.7.
22.06.2018 22:19:15
23.
Haviárová Vanesa 01.10.2009 TJ Jiskra Havlíčkův Brod přijata do turnaje v neděli 22.7.
06.07.2018 00:16:14
24.
Hudečková Simona 01.08.2010 TK Šlapanice přijata do turnaje v neděli 22.7.
10.07.2018 12:50:37

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Krňávek Daniel 02.03.2011 ŽLTC Brno přijat do turnaje v sobotu 21.7.
15.03.2018 11:35:17
2.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava přijat do turnaje v sobotu 21.7.
21.03.2018 12:35:48
3.
Dufek Šimon 18.07.2009 HTK Třebíč přijat do turnaje v sobotu 21.7.
26.03.2018 21:11:13
4.
Košťál Jakub 05.08.2009 HTK Třebíč přijat do turnaje v sobotu 21.7.
03.04.2018 00:26:41
5.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno přijat do turnaje v sobotu 21.7.
05.04.2018 10:19:04
6.
Sandecky David 24.07.2009 TJ Kraví Hora Brno přijat do turnaje v sobotu 21.7.
19.04.2018 11:08:22
7.
Brtníček Kuba 30.06.2010 TK Drnovice přijat do turnaje v sobotu 21.7.
19.04.2018 21:53:59
8.
Staněk Dominik 01.07.2010 BLTC Brno přijat do turnaje v sobotu 21.7.
19.04.2018 22:00:13
9.
Průdek Šimon 23.03.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav přijat do turnaje v sobotu 21.7.
05.05.2018 17:52:38
10.
Koláčný Jakub 18.10.2009 SK Tenis Tišnov přijat do turnaje v sobotu 21.7.
09.05.2018 08:41:55
11.
Laššan Radek 10.08.2009 Tenisový klub Mikulov, spolek přijat do turnaje v sobotu 21.7.
10.05.2018 22:46:23
12.
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov přijat do turnaje v sobotu 21.7.
04.06.2018 10:28:42
13.
Chocholatý Tobiáš 13.05.2009 SK Tenis Tišnov přijat do turnaje v sobotu 21.7.
13.06.2018 19:32:49
14.
Ferenc Ondřej 08.05.2009 ŽLTC Brno přijat do turnaje v sobotu 21.7.
17.06.2018 18:54:52
15.
Žák Filip 08.02.2009 ŽLTC Brno přijat do turnaje v sobotu 21.7.
19.06.2018 12:34:00
16.
Kostka Dominik 10.06.2009 TK Blansko přijat do turnaje v sobotu 21.7.
22.06.2018 21:36:58
17.
Kostka Daniel 10.06.2009 TK Blansko přijat do turnaje v sobotu 21.7.
22.06.2018 21:38:51
18.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí přijat do turnaje v sobotu 21.7.
28.06.2018 10:57:36
19.
Poňuchálek Pavel 01.04.2009 SK Tenis Tišnov přijat do turnaje v sobotu 21.7.
13.07.2018 14:37:03
20.
Buzrla Bartoloměj 24.06.2009 SK Tenis Tišnov přijat do turnaje v sobotu 21.7.
13.07.2018 14:37:32
21.
Crhová Gabriela 14.07.2010 TO TJ Svitavy přijata do turnaje v neděli 22.7.
15.07.2018 08:44:11
22.
Vondráček Tomáš 19.08.2009 TC Brno. přijat do turnaje v sobotu 21.7.
17.07.2018 12:39:41
23.
Vondráček Robert 19.08.2009 TC Brno. přijat do turnaje v sobotu 21.7.
17.07.2018 12:39:58
24.
Všetečka Josef 02.09.2009 TJ Kraví Hora Brno přijat do turnaje v sobotu 21.7.
17.07.2018 13:52:36
25.
Kij Samuel 16.04.2010 TK Třebíč přijat do turnaje v sobotu 21.7.
17.07.2018 15:37:54
26.
Rychtářová Hana 28.09.2010 SK Tenis Tišnov přijata do turnaje v neděli 22.7.
17.07.2018 19:21:14

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč odhlášeno hráčem
13.06.2018 11:36:48
2.
Vábnová Monika 05.01.2009 BLTC Brno odhlášeno hráčem
25.06.2018 18:22:44
3.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč odhlášeno hráčem
09.07.2018 06:03:37
4.
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem odhlášeno hráčem
09.07.2018 19:13:39
5.
Truska Vojtěch 25.09.2009 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
14.07.2018 07:04:25
6.
Frič Martin 17.05.2009 TREND SPORT, z.s. odhlášeno hráčem
16.07.2018 08:07:39
7.
Grecová Tereza 14.07.2009 TK TILIA Brno odhlášeno hráčem
16.07.2018 08:55:08
8.
Pařízek Tomáš 04.06.2010 BLTC Brno odhlášeno hráčem
16.07.2018 18:34:02
9.
Trefil Tobias 09.11.2010 TC Brno. odhlášeno hráčem
17.07.2018 17:37:41
10.
Němec Adam 28.07.2009 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
18.07.2018 12:50:58
11.
Něnička Dominik 24.03.2009 NTC Kyjov odhlášeno pořadatelem
18.07.2018 17:06:45
12.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. odhlášeno hráčem
18.07.2018 19:50:22