Název: |
TJ Spartak Hořovice |
Datum: |
15.-15.07. |
Pořadatel: |
Spartak Hořovice (200) |
Kódové číslo: |
916613 |
Dvorců + povrch: |
4 A-B Zlín |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Ne do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Koukol Michal |
Pod Dražovkou 1318 | |
26801 Hořovice | |
Tel. (1): |
728682698 |
E-mail: |
mi.koukol@gmail.com |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hadrabová Radka | 07.01.2011 | Tenis Dobříš | volná karta | 18.03.2018 15:55:39 |
2. |
Hnízdil Michal | 28.03.2010 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 20.03.2018 21:26:15 |
3. |
Šedivcová Nikol | 19.09.2009 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | volná karta | 13.04.2018 21:41:31 |
4. |
Vokroj Marek | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 22.05.2018 20:42:59 |
5. |
Maříková Magdalena | 20.08.2009 | TK Slavia Plzeň | volná karta | 03.06.2018 06:27:57 |
6. |
Ungrová Valentýna | 27.06.2010 | Spartak Hořovice | volná karta | 11.06.2018 12:19:37 |
7. |
Stáňová Šárka | 01.01.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | volná karta | 11.06.2018 16:25:00 |
8. |
Šináglová Nela | 25.06.2010 | TC VITALITY Březnice | volná karta | 17.06.2018 09:24:08 |
9. |
Bělohlávek Petr | 11.01.2011 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 20.06.2018 23:48:26 |
10. |
Janoušová Adéla | 09.09.2009 | TENIS VLAŠIM,z.s. | volná karta | 26.06.2018 13:48:20 |
11. |
Kolářová Daniela | 28.01.2009 | TO Sokol Nehvizdy | volná karta | 27.06.2018 22:37:27 |
12. |
Lepková Stella | 15.09.2010 | TK Škoda Plzeň z.s. | volná karta | 29.06.2018 21:05:03 |
13. |
Hlaváčková Anna | 25.08.2010 | RADOST Králův Dvůr | volná karta | 01.07.2018 15:16:28 |
14. |
Paleta František Ignác | 14.10.2009 | - | volná karta | 01.07.2018 20:04:02 |
15. |
Klika Adam | 02.08.2010 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 04.07.2018 09:47:23 |
16. |
Radová Sofie | 21.01.2010 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 09.07.2018 15:44:28 |
17. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | volná karta | 10.07.2018 23:15:30 |
18. |
Hrnčíř Jakub | 30.10.2009 | TENIS Klánovice | volná karta | 12.07.2018 10:20:36 |
19. |
Cajthamlová Eliška | 08.05.2009 | TK Slavia Plzeň | volná karta | 14.07.2018 13:55:38 |
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Palečková Tereza | 03.04.2009 | TO Dukla Praha | odhlášeno hráčem | 08.04.2018 22:40:07 |
2. |
Vildová Adéla | 30.06.2009 | SK Tenis Mýto, z.s. | odhlášeno hráčem | 22.06.2018 20:09:55 |
3. |
Vokrojová Barbora | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno hráčem | 12.07.2018 17:32:02 |
4. |
Doucek Jan | 28.02.2010 | Lokomotiva Beroun | odhlášeno hráčem | 12.07.2018 21:13:32 |
5. |
Vykysalá Nela | 13.08.2010 | Spartak Hořovice | odhlášeno pořadatelem | 13.07.2018 15:06:34 |
6. |
Vyhnálek Jakub | 30.01.2011 | RADOST Králův Dvůr | odhlášeno pořadatelem | 13.07.2018 15:06:40 |
7. |
Mottl David | 15.04.2009 | RADOST Králův Dvůr | odhlášeno pořadatelem | 13.07.2018 15:06:51 |
8. |
Průša Marek | 08.10.2009 | TC Dvůr Králové, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 14.07.2018 13:54:16 |