Název: |
STŘEDNÍ KURT - 2. Sparťanská pětka L20 |
Datum: |
18.-18.07. |
Pořadatel: |
TK Sparta Praha (200) |
Kódové číslo: |
916608 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Head |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Lásková Leona |
Za Císařským mlýnem 2/1115 | |
17000 Praha 7 | |
Tel. (1): |
724074000 |
E-mail: |
l.laskova@tkspartapraha.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Blaščík Matyáš Dominik | 26.09.2013 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 22.04.2020 17:14:12 |
|
2. |
Kurylová Nicole | 04.07.2013 | TK Sparta Praha | 24.04.2020 12:31:20 |
|
3. |
Burešová Ella | 06.02.2014 | TK Sparta Praha | 17.05.2020 01:40:59 |
|
4. |
Roček Vilém | 04.11.2013 | LTC Modřany 2005 | 08.06.2020 14:41:40 |
|
5. |
Bernas Skrollan | 24.06.2014 | TK Olymp Praha | 15.06.2020 17:27:57 |
|
6. |
Hasilík Vítek | 10.06.2014 | I.ČLTK Praha | 24.06.2020 22:19:19 |
|
7. |
Sudková Dorota | 10.04.2013 | LTC Modřany 2005 | 02.07.2020 11:51:13 |
|
8. |
Aguerbi Elisa | 07.12.2012 | TK Sparta Praha | 07.07.2020 11:12:38 |
|
9. |
Pylypchuk Sofija | 13.02.2013 | TJ Solidarita Praha 10 | 10.07.2020 14:49:16 |
|
10. |
Bezouška Antonín | 27.09.2012 | Pála Vízner Tennis z.s. | 12.07.2020 17:04:10 |
|
11. |
Junková Denisa | 30.12.2013 | Tenisová akademie Březno u Loun | 12.07.2020 18:07:09 |
|
12. |
Plzáková Dominika | 05.12.2012 | LTC Modřany 2005 | 12.07.2020 18:20:52 |
|
13. |
Čechová Ellen | 12.02.2012 | TK Spartak Jihlava | 13.07.2020 08:41:25 |
|
14. |
Kovárník Lukáš | 21.03.2013 | TO TJ Tesla Pardubice | 13.07.2020 13:51:28 |
|
15. |
Neubergová Natálie | 19.08.2012 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 13.07.2020 14:04:18 |
|
16. |
Pírková Ema | 17.06.2012 | SK HAMR, z.s. | 13.07.2020 19:50:11 |
|
17. |
Pírek Pavel | 06.08.2014 | SK HAMR, z.s. | 13.07.2020 19:52:29 |
|
18. |
Bálková Kateřina | 07.07.2013 | Tenis Akademie Bálek, z.s. | 13.07.2020 23:39:41 |
|
19. |
Plecitý Vilém | 25.03.2013 | I.ČLTK Praha | 14.07.2020 15:31:10 |
|
20. |
Nedoma Nataniel | 08.04.2012 | CTA Rudná | 15.07.2020 17:36:43 |
|
21. |
Večeř Dominik | 06.12.2012 | TK Sparta Praha | 15.07.2020 22:55:19 |
|
22. |
Koláček Lukáš | 30.12.2012 | Tenis Akademie Bálek, z.s. | 16.07.2020 17:51:37 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Dvořák Jan | 16.10.2013 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 28.06.2020 07:33:31 |
2. |
Sirový Šimon | 28.11.2011 | TJ Solidarita Praha 10 | odhlášeno hráčem | 08.07.2020 19:53:25 |
3. |
Vondráček Samuel Cristian | 06.04.2011 | Lokomotiva Praha | odhlášeno hráčem | 08.07.2020 20:53:38 |
4. |
Kabrhelová Nela | 05.07.2013 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 14.07.2020 11:32:00 |
5. |
Taiwo Jacqueline | 28.01.2012 | TK Sparta Praha | odhlášeno pořadatelem | 16.07.2020 17:51:52 |