Název: |
Dívky - Sparta Head Babytenis Tour II - L20 |
Datum: |
12.-12.07. |
Pořadatel: |
TK Sparta Praha (200) |
Kódové číslo: |
916598 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Head |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
40 |
Prezentace v |
Ne do 13:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Riklová Alice |
Za Císařským mlýnem 1115/2 | |
170 00 Praha 7 | |
Tel. (1): |
608 811 366 |
E-mail: |
ariklova@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Petrásek Ella Martina | 18.08.2011 | TK Sparta Praha | 03.04.2020 07:00:45 |
|
2. |
Hadrabová Radka | 07.01.2011 | Tenis Dobříš | 07.04.2020 11:11:29 |
|
3. |
Halfarová Eva | 04.03.2011 | I.ČLTK Praha | 07.04.2020 14:04:40 |
|
4. |
Tománková Denisa | 08.01.2011 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 08.04.2020 20:26:21 |
|
5. |
Pěnčíková Tereza | 25.06.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 13.04.2020 17:19:05 |
|
6. |
Krejčíková Viktorie | 03.01.2011 | TK Sparta Praha | 01.05.2020 19:42:01 |
|
7. |
Staňková Laura | 05.09.2011 | TK Olymp Praha | 10.05.2020 18:53:35 |
|
8. |
Michna Lisa | 26.07.2012 | TK Sparta Praha | 11.05.2020 22:49:41 |
|
9. |
Jelínková Adéla | 10.01.2011 | TK Olymp Praha | 01.06.2020 10:01:31 |
|
10. |
Hugová Kateřina | 07.07.2012 | LTC Modřany 2005 | 17.06.2020 20:01:35 |
|
11. |
Boudová Johana | 29.10.2011 | SK Aritma Praha | 19.06.2020 13:33:23 |
|
12. |
Gabrielová Edita Luisa | 08.04.2011 | SK Aritma Praha | 21.06.2020 13:20:28 |
|
13. |
Svoboda Adéla | 19.04.2012 | TK Olymp Praha | 22.06.2020 06:53:04 |
|
14. |
Duchoňová Alice | 25.08.2011 | Tenis Cibulka | 28.06.2020 12:23:29 |
|
15. |
Merunová Veronika | 07.03.2011 | LTC Beroun, z.s. | 30.06.2020 18:52:43 |
|
16. |
Blechová Amálka | 30.03.2011 | SK Tenis Kladno | 04.07.2020 14:54:57 |
|
17. |
Hofmanová Eliška | 15.09.2011 | LTC Modřany 2005 | 04.07.2020 23:26:38 |
|
18. |
Jančaříková Anna | 09.08.2011 | TK Hlinsko | 05.07.2020 00:37:06 |
|
19. |
Korencová Hana | 03.05.2011 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 06.07.2020 12:17:09 |
|
20. |
Stáňová Šárka | 01.01.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | 10.07.2020 12:36:59 |
|
21. |
Marešová Beata | 12.07.2012 | TK Sparta Praha | 11.07.2020 11:06:27 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Vondráček Samuel Cristian | 06.04.2011 | Lokomotiva Praha | odhlášeno hráčem | 01.06.2020 22:22:39 |
2. |
Flekalová Lucie | 21.06.2011 | Lokomotiva Praha | odhlášeno hráčem | 08.06.2020 09:52:24 |
3. |
Burešová Karolína | 23.01.2012 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 15.06.2020 17:15:48 |
4. |
Ulč Martin | 26.09.2011 | TK Vimperk | odhlášeno hráčem | 21.06.2020 10:50:20 |
5. |
Farajpourova Aináz | 17.07.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | odhlášeno hráčem | 29.06.2020 13:08:51 |
6. |
Tvrzská Amélie | 21.03.2011 | Tenis Dobříš | odhlášeno hráčem | 29.06.2020 21:37:49 |
7. |
Kubíková Kateřina | 05.04.2012 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 02.07.2020 14:20:55 |
8. |
Jiráková Sofie | 01.08.2012 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 04.07.2020 21:34:51 |
9. |
Brodská Laura | 11.05.2011 | HTK Třebíč | odhlášeno hráčem | 07.07.2020 21:10:42 |
10. |
Mottlová Sofie | 11.07.2011 | TK Slavia Plzeň | odhlášeno hráčem | 08.07.2020 22:56:54 |
11. |
Střihavková Nela | 15.03.2011 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 09.07.2020 09:13:12 |
12. |
Coxon Ben | 06.10.2011 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno pořadatelem | 10.07.2020 12:37:53 |