Český tenisový svaz
Název:
Okruh JmTS - O pohár hejtmana JMK
Datum:
14.-15.07.
Pořadatel:
ŽLTC Brno (200)
Místo konání:
BUBENÍČKOVA 52, BRNO
Kódové číslo:
916591
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Babolat
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Komárková Eva
Šumavská 32
602 00 Brno
Tel. (1):
731 776 150
E-mail:
Komarkova.eva@seznam.cz
Internet:
www.zltc.cz

Poznámka pořadatele:

Hoši a dívky hrají zvlášť. Hoši hrají v sobotu 14.7. Prezentace do 9 hodin. Dívky hrají v neděli 15.7. Prezentace do 9 hodin.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Haruštiaková Klára 16.03.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav  
15.03.2018 00:13:17
2.
Truska Vojtěch 25.09.2009 ŽLTC Brno  
15.03.2018 11:00:06
3.
Žák Filip 08.02.2009 ŽLTC Brno  
15.03.2018 11:30:53
4.
Krňávek Daniel 02.03.2011 ŽLTC Brno  
15.03.2018 11:34:34
5.
Landová Kateřina 05.06.2010 ŽLTC Brno  
15.03.2018 14:00:11
6.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč  
15.03.2018 17:18:50
7.
Vábnová Monika 05.01.2009 BLTC Brno  
15.03.2018 19:53:00
8.
Haruštiaková Dáša 03.03.2011 TC BORS CLUB-STK Břeclav  
15.03.2018 20:13:29
9.
Zat´ko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno  
16.03.2018 09:08:36
10.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín  
18.03.2018 13:47:28
11.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno  
19.03.2018 09:34:45
12.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
19.03.2018 12:26:10
13.
Jastrábek Vít 14.06.2011 TC Brno.  
19.03.2018 21:19:23
14.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK AGROFERT Prostějov  
19.03.2018 21:50:32
15.
Nešporová Sára 21.10.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit.  
21.03.2018 18:27:03
16.
Mendelová Amálie 24.03.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit.  
22.03.2018 20:27:40
17.
Semotánová Nelli 03.06.2009 SK Tenis Tišnov  
26.03.2018 07:40:35
18.
Ferenc Ondřej 08.05.2009 ŽLTC Brno  
26.03.2018 10:13:36
19.
Dufek Šimon 18.07.2009 HTK Třebíč  
26.03.2018 21:12:43
20.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 SLOVAN HRANICE, z.s.  
01.04.2018 15:35:00
21.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov  
02.04.2018 21:08:47
22.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 D&M Tennis Academy, z.s.  
02.04.2018 21:52:52
23.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno  
05.04.2018 10:18:25
24.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno.  
07.04.2018 14:53:03
25.
Pařízek Tomáš 04.06.2010 BLTC Brno  
13.04.2018 09:09:43
26.
Kvapil Antonín 15.08.2010 SK Týniště nad Orlicí  
16.04.2018 12:18:36
27.
Borák Lukáš 11.03.2010 Mosilana Brno  
18.04.2018 10:53:32
28.
Sandecky David 24.07.2009 TJ Kraví Hora Brno  
19.04.2018 10:59:45
29.
Brtníček Kuba 30.06.2010 TK Drnovice  
19.04.2018 21:52:37
30.
Staněk Dominik 01.07.2010 BLTC Brno  
19.04.2018 21:59:29
31.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč  
30.04.2018 08:00:24
32.
Něnička Dominik 24.03.2009 NTC Kyjov  
07.05.2018 22:39:38
33.
Miklišová Barbora 16.02.2009 Start Brno  
19.05.2018 15:44:37
34.
Mlčůch Martin 05.01.2009 Start Brno  
21.05.2018 00:43:46
35.
Švecová Karolína 01.04.2009 Start Brno  
24.05.2018 20:54:26
36.
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov  
04.06.2018 10:28:18
37.
Pospíšilová Nikola 09.04.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
06.06.2018 11:00:26
38.
Klieštencová Klára 16.01.2009 -  
07.06.2018 10:28:13
39.
Majerová Tereza 27.05.2009 Start Brno  
10.06.2018 15:03:12
40.
Šmíd Karolína 27.07.2010 TJ Sokol Uherský Brod  
10.06.2018 21:20:44
41.
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem  
11.06.2018 09:55:20
42.
Dvořáková Veronika 26.04.2009 TK Bystřice n.Pernštejnem  
12.06.2018 07:40:29
43.
Hrstka Jakub 24.08.2009 ŽLTC Brno  
13.06.2018 12:37:09
44.
Chocholatý Tobiáš 13.05.2009 SK Tenis Tišnov  
13.06.2018 19:31:47
45.
Bartonkova Dora 12.03.2010 Mosilana Brno  
13.06.2018 20:49:01
46.
Honzíková Natálie 12.09.2009 TJ Kraví Hora Brno  
16.06.2018 13:14:05
47.
Kašparovský Nikola 16.09.2009 BLTC Brno  
17.06.2018 07:32:15
48.
Kubíček Martin 11.07.2010 Tenis Akademie Bálek  
18.06.2018 17:50:38
49.
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.  
20.06.2018 16:23:45

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Šnajdrová Lucie 18.02.2009 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
15.03.2018 19:25:59
2.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod odhlášeno hráčem
20.03.2018 10:21:37
3.
Sluková Nelly 08.03.2009 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
20.03.2018 13:43:55
4.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo odhlášeno hráčem
23.03.2018 20:54:28
5.
Matějek Václav 18.09.2009 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
24.05.2018 09:27:17