Český tenisový svaz
Název:
Okruh JmTS - O pohár hejtmana JMK
Datum:
14.-15.07.
Pořadatel:
ŽLTC Brno (200)
Místo konání:
BUBENÍČKOVA 52, BRNO
Kódové číslo:
916591
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Babolat
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Komárková Eva
Šumavská 32
602 00 Brno
Tel. (1):
731 776 150
E-mail:
Komarkova.eva@seznam.cz
Internet:
www.zltc.cz

Poznámka pořadatele:

Hoši a dívky hrají zvlášť. Hoši hrají v sobotu 14.7. Prezentace do 9 hodin. Dívky hrají v neděli 15.7. Prezentace do 9 hodin.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Truska Vojtěch 25.09.2009 ŽLTC Brno volná karta
15.03.2018 11:00:06
2.
Krňávek Daniel 02.03.2011 ŽLTC Brno volná karta
15.03.2018 11:34:34
3.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč volná karta
15.03.2018 17:18:50
4.
Ferenc Ondřej 08.05.2009 ŽLTC Brno volná karta
26.03.2018 10:13:36
5.
Dufek Šimon 18.07.2009 HTK Třebíč volná karta
26.03.2018 21:12:43
6.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno volná karta
05.04.2018 10:18:25
7.
Pařízek Tomáš 04.06.2010 BLTC Brno volná karta
13.04.2018 09:09:43
8.
Kvapil Antonín 15.08.2010 SK Týniště nad Orlicí volná karta
16.04.2018 12:18:36
9.
Sandecky David 24.07.2009 TJ Kraví Hora Brno volná karta
19.04.2018 10:59:45
10.
Brtníček Kuba 30.06.2010 TK Drnovice volná karta
19.04.2018 21:52:37
11.
Staněk Dominik 01.07.2010 BLTC Brno volná karta
19.04.2018 21:59:29
12.
Něnička Dominik 24.03.2009 NTC Kyjov volná karta
07.05.2018 22:39:38
13.
Mlčůch Martin 05.01.2009 Start Brno volná karta
21.05.2018 00:43:46
14.
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov volná karta
04.06.2018 10:28:18
15.
Hrstka Jakub 24.08.2009 ŽLTC Brno volná karta
13.06.2018 12:37:09
16.
Chocholatý Tobiáš 13.05.2009 SK Tenis Tišnov volná karta
13.06.2018 19:31:47
17.
Kašparovský Nikola 16.09.2009 BLTC Brno volná karta
17.06.2018 07:32:15
18.
Kubíček Martin 11.07.2010 Tenis Akademie Bálek volná karta
18.06.2018 17:50:38
19.
Košťál Jakub 05.08.2009 HTK Třebíč volná karta
27.06.2018 01:03:51
20.
Koláčný Jakub 18.10.2009 SK Tenis Tišnov volná karta
28.06.2018 08:25:43
21.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno volná karta
29.06.2018 08:40:30
22.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava volná karta
01.07.2018 14:56:52
23.
Kučera Dominik 18.10.2009 Mosilana Brno volná karta
08.07.2018 18:05:06
24.
Heger Daniel 09.05.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit. volná karta
10.07.2018 22:47:47
25.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo volná karta
11.07.2018 21:24:47
26.
volná karta      
volná karta
27.
volná karta      
volná karta
28.
volná karta      
volná karta
29.
volná karta      
volná karta
30.
volná karta      
volná karta
31.
volná karta      
volná karta
32.
volná karta      
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Haruštiaková Klára 16.03.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav Přijata do turnaje 15.7.
15.03.2018 00:13:17
2.
Landová Kateřina 05.06.2010 ŽLTC Brno Přijata do turnaje 15.7.
15.03.2018 14:00:11
3.
Vábnová Monika 05.01.2009 BLTC Brno Přijata do turnaje 15.7.
15.03.2018 19:53:00
4.
Haruštiaková Dáša 03.03.2011 TC BORS CLUB-STK Břeclav Přijata do turnaje 15.7.
15.03.2018 20:13:29
5.
Zat´ko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno Přijata do turnaje 15.7.
16.03.2018 09:08:36
6.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín Přijata do turnaje 15.7.
18.03.2018 13:47:28
7.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. Přijata do turnaje 15.7.
19.03.2018 12:26:10
8.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK AGROFERT Prostějov Přijata do turnaje 15.7.
19.03.2018 21:50:32
9.
Nešporová Sára 21.10.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit. Přijata do turnaje 15.7.
21.03.2018 18:27:03
10.
Mendelová Amálie 24.03.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit. Přijata do turnaje 15.7.
22.03.2018 20:27:40
11.
Semotánová Nelli 03.06.2009 SK Tenis Tišnov Přijata do turnaje 15.7.
26.03.2018 07:40:35
12.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 SLOVAN HRANICE, z.s. Přijata do turnaje 15.7.
01.04.2018 15:35:00
13.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov Přijata do turnaje 15.7.
02.04.2018 21:08:47
14.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 D&M Tennis Academy, z.s. Přijata do turnaje 15.7.
02.04.2018 21:52:52
15.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno. Přijata do turnaje 15.7.
07.04.2018 14:53:03
16.
Miklišová Barbora 16.02.2009 Start Brno Přijata do turnaje 15.7.
19.05.2018 15:44:37
17.
Švecová Karolína 01.04.2009 Start Brno Přijata do turnaje 15.7.
24.05.2018 20:54:26
18.
Pospíšilová Nikola 09.04.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. Přijata do turnaje 15.7.
06.06.2018 11:00:26
19.
Klieštencová Klára 16.01.2009 - Přijata do turnaje 15.7.
07.06.2018 10:28:13
20.
Majerová Tereza 27.05.2009 Start Brno Přijata do turnaje 15.7.
10.06.2018 15:03:12
21.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TJ Sokol Uherský Brod Přijata do turnaje 15.7.
10.06.2018 21:20:44
22.
Dvořáková Veronika 26.04.2009 TK Bystřice n.Pernštejnem Přijata do turnaje 15.7.
12.06.2018 07:40:29
23.
Honzíková Natálie 12.09.2009 TJ Kraví Hora Brno Přijata do turnaje 15.7.
16.06.2018 13:14:05
24.
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s. Přijata do turnaje 15.7.
20.06.2018 16:23:45
25.
Grecová Tereza 14.07.2009 TK TILIA Brno Přijata do turnaje 15.7.
27.06.2018 09:25:57
26.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo Přijata do turnaje 15.7.
28.06.2018 07:53:28
27.
Cimmermannová Natália 13.07.2009 TC Brno. Přijata do turnaje 15.7.
30.06.2018 16:01:25
28.
Barháčová Sofia 20.07.2009 LTC Hodonín Přijata do turnaje 15.7.
01.07.2018 14:42:15
29.
Balážová Ella 03.02.2010 - Přijata do turnaje 15.7.
03.07.2018 18:51:33
30.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov Přijata do turnaje 15.7.
09.07.2018 14:25:03
31.
Venclíková Lea 14.11.2009 ŽLTC Brno Přijata do turnaje 15.7.
10.07.2018 12:08:09
32.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo Přijata do turnaje 15.7.
10.07.2018 17:56:19

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Šnajdrová Lucie 18.02.2009 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
15.03.2018 19:25:59
2.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod odhlášeno hráčem
20.03.2018 10:21:37
3.
Sluková Nelly 08.03.2009 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
20.03.2018 13:43:55
4.
Matějek Václav 18.09.2009 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
24.05.2018 09:27:17
5.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč odhlášeno hráčem
28.06.2018 05:56:09
6.
Borák Lukáš 11.03.2010 Mosilana Brno odhlášeno hráčem
01.07.2018 14:19:01
7.
Žák Filip 08.02.2009 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
09.07.2018 07:10:02
8.
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem odhlášeno hráčem
09.07.2018 19:13:25
9.
Jastrábek Vít 14.06.2011 TC Brno. odhlášeno hráčem
09.07.2018 20:52:21
10.
Bartonkova Dora 12.03.2010 Mosilana Brno odhlášeno pořadatelem
10.07.2018 22:39:40
11.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno odhlášeno hráčem
11.07.2018 07:53:26