Datum:
11.-11.07.
Pořadatel:
Jiskra Otrokovice (200)
Kódové číslo:
916590
Dvorců+povrch:
8 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
32
Prezentace
v So do 09:00 hod.


Kontaktní osoba:
Paták Kamil
:
Machová 189
:
76301 Machová
Tel. (1):
737662033
E-mail:
kamil.patak@centrum.cz
Internet:
www.tenis-otrokovice


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Švecová Lena 05.02.2012 TK Zlín
 
 
 
volná karta
25.04.2020 20:31:05
2.
Beneš Mathias 20.07.2012 TJ Sokol Vizovice
 
 
 
volná karta
02.05.2020 11:18:23
3.
Patáková Klára 18.07.2011 Jiskra Otrokovice
 
 
 
volná karta
09.05.2020 09:59:40
4.
Slováková Karolína 05.03.2011 TK Milo Olomouc
 
 
 
volná karta
12.05.2020 19:19:09
5.
Váňová Eliška 20.03.2011 TK 2000 Luhačovice
 
 
 
volná karta
15.05.2020 11:09:54
6.
Lešingr Jiří 28.01.2012 TK Zlín
 
 
 
volná karta
19.05.2020 10:42:25
7.
Přikrylová Nicol 12.08.2011 TC Bajda Kroměříž
 
 
 
volná karta
09.06.2020 13:48:41
8.
Bulejka Adam 06.09.2012 TENIS SLOVÁCKO z.s.
 
 
 
volná karta
20.06.2020 10:53:58
9.
Jagoš Jan 08.02.2011 Tenisový klub Vnorovy, z.s.
 
 
 
volná karta
21.06.2020 16:07:47
10.
Ambrožová Aneta 27.11.2011 Jiskra Otrokovice
 
 
 
volná karta
21.06.2020 19:08:03
11.
Sanitráková Eva 30.06.2013 Jiskra Otrokovice
 
 
 
volná karta
21.06.2020 19:11:43
12.
Marušáková Kristýna 30.04.2011 TK Zlín
 
 
 
volná karta
22.06.2020 00:53:56
13.
Sehnalová Klára 29.03.2012 TENIS SLOVÁCKO z.s.
 
 
 
volná karta
24.06.2020 06:43:31
14.
Pospíšil Matyáš 30.08.2011 TC Bajda Kroměříž
 
 
 
volná karta
26.06.2020 12:57:40
15.
Hujíková Agáta 30.04.2011 TK Zlín
 
 
 
volná karta
27.06.2020 08:04:20
16.
Vančura Jakub 04.11.2011 TK DEZA Valašské Meziříčí
 
 
 
volná karta
29.06.2020 12:47:45
17.
Kutejová Klára 04.07.2011 TENIS SLOVÁCKO z.s.
 
 
 
volná karta
01.07.2020 23:03:01
18.
Kutejová Natália 20.11.2013 TENIS SLOVÁCKO z.s.
 
 
 
volná karta
01.07.2020 23:18:10
19.
Gregorová Sofie 18.01.2011 TC Bajda Kroměříž
 
 
 
volná karta
03.07.2020 07:43:35
20.
Šenk Jan 15.08.2011 TK Bystřice p.H.
 
 
 
volná karta
04.07.2020 07:20:40
21.
Ostravská Taťána 07.08.2012 TK Zlín
 
 
 
volná karta
05.07.2020 08:40:21
22.
Tichy Jan 06.06.2011 TK Sport Kolovraty
 
 
 
volná karta
06.07.2020 11:57:45
23.
Koplík Tomáš 27.07.2011 NTC Kyjov
 
 
 
volná karta
07.07.2020 08:53:35
24.
Kunčická Emílie 09.11.2011 Rožnovský tenisový klub
 
 
 
volná karta
07.07.2020 10:43:00
25.
Ježková Ema 06.01.2013 TC Bajda Kroměříž
 
 
 
volná karta
08.07.2020 18:35:43
26.
Macháň Jan 18.02.2011 TK Bystřice p.H.
 
 
 
volná karta
09.07.2020 08:59:01
27.
Šimkovič Vojtěch 22.02.2012 LTC Hodonín
 
 
 
volná karta
10.07.2020 16:52:55
28.
Minarovičová Linda 23.11.2012 TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
 
 
volná karta
10.07.2020 16:54:09
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Veselý Matěj 12.07.2013 TC Bajda Kroměříž
 
 
 
odhlášeno hráčem
24.06.2020 19:33:32
2.
Mrlik Jakub 25.05.2012 Rožnovský tenisový klub
 
 
 
odhlášeno hráčem
05.07.2020 20:59:57
3.
Kučera Lukáš 19.06.2011 TJ Sokol Uherský Brod
 
 
 
odhlášeno hráčem
08.07.2020 22:56:11