Český tenisový svaz
Název:
Precheza Cup
Datum:
07.-07.07.
Pořadatel:
TK PRECHEZA Přerov o.s. (200)
Kódové číslo:
916582
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Babolat
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Šubert Marek
Blahoslavova 8
750 02 Přerov
Tel. (1):
725802907
E-mail:
tenis.skola@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Krňávek Daniel 02.03.2011 ŽLTC Brno  
15.03.2018 11:34:15
2.
Vrba Jan 20.03.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
15.03.2018 20:33:23
3.
Ghoubrial Jennifer 18.06.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
16.03.2018 17:01:05
4.
Móler Petr 22.01.2009 Tenisový klub Šternberk, z.s.  
16.03.2018 21:53:13
5.
Piteráková Dominika 08.12.2009 Tenisový klub Veřovice, z.s.  
18.03.2018 17:57:17
6.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.  
18.03.2018 23:55:16
7.
Němec Adam 28.07.2009 TK AGROFERT Prostějov  
20.03.2018 13:03:42
8.
Škrabal Marek 25.10.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
23.03.2018 12:04:45
9.
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov  
25.03.2018 17:03:16
10.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 SLOVAN HRANICE, z.s.  
01.04.2018 15:34:16
11.
Pavelková Zuzana 13.01.2010 TK Bílovec  
18.04.2018 09:20:13
12.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc  
21.04.2018 21:50:02
13.
Vymětalíková Lucie 11.10.2010 Jiskra Otrokovice  
06.05.2018 19:55:47
14.
Hanák Ondřej 03.04.2009 TK Na Dolině o.s.  
09.05.2018 14:45:50
15.
Rybka Jan 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
09.05.2018 19:23:50
16.
Rybka David 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
09.05.2018 19:25:13
17.
Kapsová Barbora 30.01.2009 Sokol Zábřeh  
17.05.2018 22:20:12
18.
Weiler Adam 29.08.2009 SK Véska  
28.05.2018 19:59:41
19.
Krkoška Matyáš 12.10.2010 TJ MSV Studénka, z.s.  
06.06.2018 08:23:04
20.
Krkoška Šimon 16.07.2012 TJ MSV Studénka, z.s.  
06.06.2018 08:23:55
21.
Robenek Štěpán 18.02.2009 TJ MSV Studénka, z.s.  
09.06.2018 00:02:54
22.
Šmíd Karolína 27.07.2010 TJ Sokol Uherský Brod  
10.06.2018 21:18:53
23.
Pumprlová Magdaléna 08.10.2009 SLOVAN HRANICE, z.s.  
11.06.2018 09:30:55
24.
Hořavová Zuzana 07.11.2009 TK Mohelnice, z.s.  
11.06.2018 09:33:55
25.
Lojka Ondřej 25.07.2009 LTC Beroun, z.s.  
19.06.2018 11:04:53

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín odhlášeno hráčem
08.06.2018 21:09:49
2.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod odhlášeno hráčem
11.06.2018 12:12:24