Název: |
STŘEDNÍ KURT - 1. Sparťanská pětka L20 |
Datum: |
27.-27.06. |
Pořadatel: |
TK Sparta Praha (200) |
Kódové číslo: |
916554 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v So do 09:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Lásková Leona |
: |
Za Císařským mlýnem 2/1115 |
: |
17000 Praha 7 |
Tel. (1): |
724074000 |
E-mail: |
l.laskova@tkspartapraha.cz |
Poznámka pořadatele: Pozor- turnaj se hraje na střední kurt - pro ročníky 2012 a mladší. Místo konání Tatran naproti Spartě, ulice Za Císařským mlýnem, zelená vrata v zatáčce.
Bude se hrát na betonu i antuce. Hraje se útěcha. Nasazujeme do skupinek podle zimy.
Přijímáme pouze hráče přihlášené pře IS ČTS. Mimo přihlášené dohlášena Pylypchuk. |
|
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Blaščík Matyáš Dominik |
26.09.2013 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
|
22.04.2020 17:10:12 |
2. |
Kurylová Nicole |
04.07.2013 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
24.04.2020 12:05:06 |
3. |
Pribiš Vincent |
13.04.2012 |
SK Aritma Praha |
|
|
|
|
10.05.2020 23:51:41 |
4. |
Koulová Anna |
31.01.2013 |
TK Olymp Praha |
|
|
|
|
13.05.2020 15:06:08 |
5. |
Jezberová Emma |
11.02.2012 |
TK Slavia Plzeň |
|
|
|
|
13.05.2020 20:38:30 |
6. |
Burešová Ella |
06.02.2014 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
14.05.2020 21:42:02 |
7. |
Kabrhelová Nela |
05.07.2013 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
|
27.05.2020 20:47:44 |
8. |
Aguerbi Elisa |
07.12.2012 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
08.06.2020 14:01:08 |
9. |
Roček Vilém |
04.11.2013 |
LTC Modřany 2005 |
|
|
|
|
08.06.2020 14:26:50 |
10. |
Pírek Pavel |
06.08.2014 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
|
15.06.2020 07:11:00 |
11. |
Bernas Skrollan |
24.06.2014 |
TK Olymp Praha |
|
|
|
|
15.06.2020 17:26:44 |
12. |
Junková Denisa |
30.12.2013 |
Tenisová akademie Březno u Loun |
|
|
|
|
15.06.2020 19:57:16 |
13. |
Doubek Jan |
19.02.2013 |
- |
|
|
|
|
17.06.2020 12:41:44 |
14. |
Bukovskij Dmitri |
20.07.2014 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
18.06.2020 14:09:27 |
15. |
Plzáková Dominika |
05.12.2012 |
LTC Modřany 2005 |
|
|
|
|
18.06.2020 14:22:59 |
16. |
Pucci Rosarie |
06.12.2012 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
18.06.2020 14:35:10 |
17. |
Nedoma Nataniel |
08.04.2012 |
CTA Rudná |
|
|
|
|
18.06.2020 17:03:18 |
18. |
Kovandová Veronika |
07.10.2013 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
20.06.2020 16:11:40 |
19. |
Neubergová Natálie |
19.08.2012 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
|
|
|
|
20.06.2020 23:03:49 |
20. |
Bálková Kateřina |
07.07.2013 |
Tenis Akademie Bálek, z.s. |
|
|
|
|
22.06.2020 09:10:30 |
21. |
Nováková Karolína |
27.12.2013 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
23.06.2020 12:02:49 |
22. |
Koláček Lukáš |
30.12.2012 |
Tenis Akademie Bálek, z.s. |
|
|
|
|
23.06.2020 22:24:04 |
23. |
Michálková Daniela |
04.03.2012 |
Tenis Dobříš |
|
|
|
|
24.06.2020 09:00:11 |
24. |
Pírková Ema |
17.06.2012 |
SK HAMR, z.s. |
|
|
|
|
24.06.2020 10:00:31 |
25. |
Plecitý Vilém |
25.03.2013 |
I.ČLTK Praha |
|
|
|
|
24.06.2020 12:50:58 |
26. |
Večeř Dominik |
06.12.2012 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
24.06.2020 17:48:56 |
27. |
Paterová Eliška |
16.05.2013 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
|
25.06.2020 20:53:04 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Toman Bruno |
01.08.2013 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
19.05.2020 22:52:37 |
2. |
Coxon Ben |
06.10.2011 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
14.06.2020 18:10:10 |
3. |
Taiwo Jacqueline |
28.01.2012 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
15.06.2020 20:59:32 |
4. |
Dvořák Jan |
16.10.2013 |
TK Sparta Praha |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
20.06.2020 14:02:43 |
5. |
Vašutová Stella |
05.10.2012 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
24.06.2020 10:40:31 |
|