Název: |
Babolat Tour 2018 |
Datum: |
30.06-01.07. |
Pořadatel: |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (200) |
Kódové číslo: |
916554 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Hollý Martin |
1.Čs.arm. sboru 1555/11 | |
708 00 Ostrava - Poruba | |
Tel. (1): |
777329931 |
Tel. (2): |
596960926 |
E-mail: |
holly@start-ostrava.cz |
Internet: |
www.start-ostrava.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Švidrnoch Viktor | 05.07.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 18.03.2018 11:18:41 |
|
2. |
Palacký Jakub | 06.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 28.03.2018 13:03:24 |
|
3. |
Myslivcová Lucie | 14.01.2009 | TK Havířov, z.s. | 29.03.2018 15:33:30 |
|
4. |
Ploskuňáková Lucie | 19.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 30.03.2018 22:08:22 |
|
5. |
Holmanová Karolína | 03.12.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 03.04.2018 10:00:11 |
|
6. |
Varinský Tibor | 10.04.2009 | TREND SPORT, z.s. | 05.04.2018 17:43:13 |
|
7. |
Kliment Matúš | 03.01.2009 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 30.04.2018 23:03:40 |
|
8. |
Adamovský Jan | 16.12.2009 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 12.05.2018 21:59:17 |
|
9. |
Urbánoš Filip | 12.08.2009 | TREND SPORT, z.s. | 14.05.2018 22:28:18 |
|
10. |
Martinovič Lukáš | 12.06.2009 | TO VOKD Ostrava-Poruba | 20.05.2018 19:35:17 |
|
11. |
Zemanová Zuzana | 02.02.2010 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | 22.05.2018 19:33:00 |
|
12. |
Kollár Markus | 05.08.2009 | SK Zlín-Mladcová | 28.05.2018 09:48:31 |
|
13. |
Frič Martin | 17.05.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 31.05.2018 07:47:14 |
|
14. |
Novotná Sára Anna | 22.05.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 02.06.2018 17:47:05 |
|
15. |
Krkoška Matyáš | 12.10.2010 | Tenisový klub Studénka z.s. | 06.06.2018 08:16:07 |
|
16. |
Krkoška Šimon | 16.07.2012 | Tenisový klub Studénka z.s. | 06.06.2018 08:21:21 |
|
17. |
Caltík Sebastián | 09.02.2009 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 07.06.2018 09:14:08 |
|
18. |
Baránek Denis | 20.01.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 07.06.2018 09:14:24 |
|
19. |
Robenek Štěpán | 18.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 07.06.2018 11:41:24 |
|
20. |
Nytrová Sofie | 12.06.2009 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 10.06.2018 16:31:23 |
|
21. |
Vrajíková Rozálie | 07.04.2009 | Tennis Hill Havířov o.s. | 13.06.2018 20:33:54 |
|
22. |
Holoubek Ondřej | 23.01.2010 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | 14.06.2018 14:43:26 |
|
23. |
Gebauerová Agáta | 06.04.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 14.06.2018 18:27:25 |
|
24. |
Furmánková Natalie | 15.03.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | 14.06.2018 19:58:32 |
|
25. |
Drozdová Ella | 17.05.2009 | TC Ostrava Nová Ves | 15.06.2018 12:06:16 |
|
26. |
Dufková Viktorie | 09.07.2010 | SK Vitality Slezsko o.s. | 15.06.2018 19:46:19 |
|
27. |
Fárek Tadeáš | 06.01.2009 | Tenisový klub Studénka z.s. | 17.06.2018 08:58:53 |
|
28. |
Slováček Martin | 02.03.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 17.06.2018 20:03:57 |
|
29. |
Klimentová Barbora | 26.01.2011 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 20.06.2018 22:02:40 |
|
30. |
Kašpárek Tomáš | 06.07.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 21.06.2018 18:30:14 |
|
31. |
Serafin Samuel | 14.03.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 24.06.2018 19:27:37 |
|
32. |
Minarovičová Nina | 31.05.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 25.06.2018 08:56:21 |
|
33. |
Šipula David | 21.05.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 25.06.2018 09:33:19 |
|
34. |
Borowik Julia | 31.01.2009 | - | 25.06.2018 09:55:17 |
|
35. |
Čech Jakub | 13.07.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 25.06.2018 15:48:38 |
|
36. |
Tykva David | 17.01.2009 | DTJ Tenis Vřesina | 25.06.2018 21:08:23 |
|
37. |
Blažejová Nela | 03.01.2009 | TC Ostrava Nová Ves | 25.06.2018 22:03:30 |
|
38. |
Kazík Martin | 23.09.2009 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | 26.06.2018 22:06:43 |
|
39. |
Škrabal Marek | 25.10.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 27.06.2018 15:18:26 |
|
40. |
Vládková Veronika | 29.10.2009 | TC Ostrava Nová Ves | 27.06.2018 20:18:48 |
|
41. |
Sněhotová Karolína | 13.11.2009 | SK JC Sport Opava | 27.06.2018 21:05:31 |
|
42. |
Polášek Petr | 02.07.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 28.06.2018 10:36:14 |
|
43. |
Smékalová Barbora | 14.01.2010 | TK Milo Olomouc | 28.06.2018 10:40:29 |
|
44. |
Trunečka Tomáš | 21.01.2010 | ČLTK 1928 Olomouc | 29.06.2018 08:21:31 |
|
45. |
Smolík David | 22.10.2010 | SKT Frýdlant n.O. | 29.06.2018 08:22:22 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hartingerová Sára | 02.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 01.06.2018 10:01:10 |
2. |
Beneš Tomáš | 23.10.2009 | SK JC Sport Opava | odhlášeno hráčem | 07.06.2018 08:49:53 |
3. |
Samek Jakub | 12.03.2009 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | odhlášeno hráčem | 24.06.2018 20:56:47 |
4. |
Havel Tomáš | 14.03.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 26.06.2018 08:44:33 |
5. |
Drlík David | 25.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno pořadatelem | 29.06.2018 08:21:05 |
6. |
Holeňa Jakub | 29.10.2009 | TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek | odhlášeno pořadatelem | 29.06.2018 08:46:02 |