Český tenisový svaz
Datum:
24.-24.06.
Pořadatel:
TK Mokrá-Horákov (200)
Kódové číslo:
916552
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
Ne do 08:00 hod.
Kontaktní osoba:
Přerovský Karel
339
66404 Mokrá
Tel. (1):
739412543
E-mail:
karel.prerovsky@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Krňávek Daniel 02.03.2011 ŽLTC Brno volná karta
15.03.2018 11:28:20
2.
Šnajdrová Lucie 18.02.2009 ŽLTC Brno volná karta
25.03.2018 18:36:17
3.
Semotánová Nelli 03.06.2009 SK Tenis Tišnov volná karta
26.03.2018 07:38:27
4.
Jochecová Aneta 28.04.2011 TK Mokrá-Horákov volná karta
11.04.2018 13:40:36
5.
Jochecová Barbora 21.08.2009 TK Mokrá-Horákov volná karta
11.04.2018 13:41:34
6.
Mátl Jiří 27.06.2009 TK Mokrá-Horákov volná karta
11.04.2018 13:45:49
7.
Vodová Veronika 05.05.2009 TK Mokrá-Horákov volná karta
11.04.2018 13:47:13
8.
Laichmann Jakub 09.09.2010 TK Mokrá-Horákov volná karta
11.04.2018 13:47:30
9.
Molíková Zuzana 21.10.2009 TK Znojmo volná karta
22.04.2018 23:35:17
10.
Koláčný Jakub 18.10.2009 SK Tenis Tišnov volná karta
09.05.2018 08:38:43
11.
Vukadinovičová Dita 13.09.2009 TC Brno. volná karta
13.05.2018 19:27:18
12.
Blažková Amálie 29.08.2009 Mosilana Brno volná karta
16.05.2018 10:48:26
13.
Miklišová Barbora 16.02.2009 Start Brno volná karta
19.05.2018 15:41:57
14.
Sedlák Petr 22.03.2010 TC Brno. volná karta
22.05.2018 20:23:52
15.
Sedlák Jakub 22.03.2010 TC Brno. volná karta
22.05.2018 20:24:10
16.
Bednaříková Marie 09.03.2010 TC Brno. volná karta
27.05.2018 07:57:28
17.
Majerová Tereza 27.05.2009 Start Brno volná karta
10.06.2018 14:57:43
18.
Hudečková Simona 01.08.2010 TK Šlapanice volná karta
10.06.2018 22:19:58
19.
Zat´ko Melisa 08.10.2010 ŽLTC Brno volná karta
12.06.2018 06:41:58
20.
Rašovská Viola 09.01.2009 Start Brno volná karta
13.06.2018 10:39:42
21.
Kučera Dominik 18.10.2009 Mosilana Brno volná karta
13.06.2018 18:01:47
22.
Chocholatý Tobiáš 13.05.2009 SK Tenis Tišnov volná karta
13.06.2018 19:21:17
23.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno volná karta
19.06.2018 08:47:35
24.
Bartonkova Dora 12.03.2010 Mosilana Brno volná karta
19.06.2018 13:26:47

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Staněk Dominik 01.07.2010 TC Brno.  
19.04.2018 21:58:28
2.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava  
14.05.2018 21:10:20
3.
Horský Tobiáš 22.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
15.05.2018 08:15:49
4.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno  
28.05.2018 10:45:25
5.
Vondráček Vojtěch 09.01.2009 TC Bajda Kroměříž  
18.06.2018 10:20:34

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Nešporová Sára 21.10.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit. odhlášeno hráčem
03.04.2018 09:35:07
2.
Mendelová Amálie 24.03.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit. odhlášeno hráčem
04.04.2018 15:32:23
3.
Žák Filip 08.02.2009 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
31.05.2018 13:28:47
4.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 D&M Tennis Academy, z.s. odhlášeno hráčem
05.06.2018 17:15:29
5.
Otiepková Viola 04.07.2009 SK Tenis Tišnov odhlášeno hráčem
12.06.2018 16:15:29
6.
Trefil Tobias 09.11.2010 TC Brno. odhlášeno hráčem
15.06.2018 19:38:28
7.
Brtníček Kuba 30.06.2010 TK Drnovice odhlášeno hráčem
15.06.2018 20:59:46
8.
Balcarová Beáta 21.04.2010 TK Blansko odhlášeno hráčem
18.06.2018 07:51:31
9.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko odhlášeno hráčem
18.06.2018 09:44:18
10.
Vábnová Monika 05.01.2009 BLTC Brno odhlášeno hráčem
19.06.2018 07:17:28
11.
Broďáková Karolína 14.08.2010 TK Mokrá-Horákov odhlášeno pořadatelem
19.06.2018 09:19:41
12.
Řeřuchová Leontýna 22.07.2009 TK Mokrá-Horákov odhlášeno pořadatelem
19.06.2018 09:19:57
13.
Čejková Anita 04.03.2010 TC Brno. odhlášeno pořadatelem
19.06.2018 13:24:14
14.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
20.06.2018 19:49:22