Český tenisový svaz
Název:
Turnaj babytenisu
Datum:
23.-24.06.
Pořadatel:
SKT Frýdlant n.O. (200)
Kódové číslo:
916550
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 08:00 hod.
Kontaktní osoba:
RNDr. Pešatová Helena
Karla Čapka 1672
73911 Frýdlant n. O.
Tel. (1):
775 931 504
E-mail:
helena.pesatova@post.cz

Poznámka pořadatele:

24 divek a 24 chlapcu
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Peroutková Eliška 20.05.2009 TK Na Dolině o.s. volná karta
17.03.2018 19:27:05
2.
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava volná karta
03.04.2018 09:55:05
3.
Višňovská Vanessa 28.01.2010 TK Vyškov volná karta
05.04.2018 16:36:58
4.
Indraková Eliška 26.04.2010 TO TJ Nový Jičín volná karta
16.04.2018 21:02:34
5.
Zemanová Zuzana 02.02.2010 Beskydský tenisový klub volná karta
19.05.2018 14:45:37
6.
Novotná Sára Anna 22.05.2011 TJ TO Sokol Stará Bělá volná karta
02.06.2018 17:46:12
7.
Beneš Tomáš 23.10.2009 SK JC Sport Opava volná karta
07.06.2018 08:48:24
8.
Spiller David 07.06.2010 TC BIOCEL Vratimov z.s. volná karta
08.06.2018 06:31:03
9.
Nytrová Sofie 12.06.2009 TJ TO Sokol Stará Bělá volná karta
10.06.2018 16:26:28
10.
Vala Max 04.04.2011 TJ TO Sokol Stará Bělá volná karta
11.06.2018 06:10:01
11.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA volná karta
11.06.2018 16:52:30
12.
Rusňák Adam 18.02.2009 TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE volná karta
13.06.2018 08:52:24
13.
Blažejová Nela 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. volná karta
14.06.2018 08:17:15
14.
volná karta      
volná karta
15.
volná karta      
volná karta
16.
volná karta      
volná karta
17.
volná karta      
volná karta
18.
volná karta      
volná karta
19.
volná karta      
volná karta
20.
volná karta      
volná karta
21.
volná karta      
volná karta
22.
volná karta      
volná karta
23.
volná karta      
volná karta
24.
volná karta      
volná karta
25.
volná karta      
volná karta
26.
volná karta      
volná karta
27.
volná karta      
volná karta
28.
volná karta      
volná karta
29.
volná karta      
volná karta
30.
volná karta      
volná karta
31.
volná karta      
volná karta
32.
volná karta      
volná karta
33.
volná karta      
volná karta
34.
volná karta      
volná karta
35.
volná karta      
volná karta
36.
volná karta      
volná karta
37.
volná karta      
volná karta
38.
volná karta      
volná karta
39.
volná karta      
volná karta
40.
volná karta      
volná karta
41.
volná karta      
volná karta
42.
volná karta      
volná karta
43.
volná karta      
volná karta
44.
volná karta      
volná karta
45.
volná karta      
volná karta
46.
volná karta      
volná karta
47.
volná karta      
volná karta
48.
volná karta      
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Kašpárek Tomáš 06.07.2009 Beskydský tenisový klub  
14.06.2018 21:35:00
2.
Vrba Jan 20.03.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.  
17.06.2018 10:04:04
3.
Výtisk Antonín 15.02.2010 TJ Sokol Dolní Lhota  
19.06.2018 05:37:45
4.
Opat Michal 06.03.2009 TJ Sokol Dolní Lhota  
19.06.2018 18:28:16

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Gaždová Julie 15.12.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí odhlášeno hráčem
23.04.2018 12:17:23
2.
Smíšková Iva 09.03.2010 TO Sokol Nehvizdy odhlášeno hráčem
12.05.2018 20:29:44
3.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
04.06.2018 21:58:04
4.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž odhlášeno hráčem
11.06.2018 20:40:47
5.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s. odhlášeno hráčem
13.06.2018 20:34:13
6.
Špůrková Adéla 20.06.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí odhlášeno hráčem
18.06.2018 16:12:29