Český tenisový svaz
Název:
Hamerský babytenisový okruh
Datum:
23.-23.06.
Pořadatel:
SK HAMR, z.s. (200)
Místo konání:
Praha
Kódové číslo:
916549
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 13:30 hod.
Kontaktní osoba:
Havelka Ladislav
K Vodě 3200/3
106 00 Praha 10
Tel. (2):
724 160 083
E-mail:
havelka.ladislav@gmail.com
Internet:
www.hamrsport.cz

Poznámka pořadatele:

Rozdělení hráčů do hlavní soutěže a náhradníků proběhne v pondělí 18.6. Info pro náhradníky: následně sledujte odhlášky z hlavní soutěže do pátku do 18 hodin, následně už se pořadí v systému nemůže změnit. Neomluvená účast hráčů, kteří byli v hlavní soutěži, má vliv na pořadí pro přijetí na další turnaje. Ladislav Havelka



Turnaj je součástí Letního hamerského babytenisového okruhu, který se skládá z 11 turnajů. Do celkového pořadí se započítávají výsledky ze všech turnajů.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs volná karta
15.03.2018 06:26:59
2.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice volná karta
15.03.2018 08:01:56
3.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005 volná karta
15.03.2018 18:27:48
4.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha volná karta
15.03.2018 18:48:31
5.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s. volná karta
16.03.2018 13:28:57
6.
Stehlik Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha volná karta
17.03.2018 21:20:41
7.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň volná karta
17.03.2018 22:32:17
8.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s. volná karta
18.03.2018 23:38:24
9.
Chmelař Marek 09.07.2010 TK Sparta Praha volná karta
19.03.2018 22:14:03
10.
Souček Lukáš 18.10.2009 SK HAMR, z.s. volná karta
22.03.2018 11:19:02
11.
Růžek Matyáš 26.03.2009 TJ Solidarita Praha 10 volná karta
26.03.2018 20:24:04
12.
Novotný Bořek Jan 04.03.2009 TK Konstruktiva, z.s. volná karta
28.03.2018 16:38:35
13.
Michna Gabriel 06.07.2011 SK HAMR, z.s. volná karta
08.04.2018 21:07:03
14.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s. volná karta
09.04.2018 12:06:20
15.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005 volná karta
12.04.2018 21:09:29
16.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Sparta Praha volná karta
20.04.2018 16:07:47
17.
Blahová Veronika 11.09.2009 TJ Radlice volná karta
24.04.2018 21:30:34
18.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec volná karta
25.04.2018 09:39:41
19.
Rieser Sedrik Aurelius 15.01.2010 SK Tenis Mýto, o.s. volná karta
26.04.2018 23:16:02
20.
Buldra Jan 20.02.2010 Sport club Na Zámečku volná karta
27.04.2018 21:51:44
21.
Vantuchová Aneta 19.04.2009 TK PTA Kolín volná karta
14.05.2018 17:32:48
22.
Hrubeš Jan 05.09.2009 Lob S.A. Bohnice, zs volná karta
27.05.2018 17:31:34
23.
Matějka Lukáš 22.11.2009 SK HAMR, z.s. volná karta
10.06.2018 06:55:31
24.
Michna Lisa 26.07.2012 SK HAMR, z.s. volná karta
11.06.2018 12:15:05
25.
Pugner Robin 28.07.2010 TJ Tatran Střešovice volná karta
11.06.2018 22:04:29
26.
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Neridé volná karta
12.06.2018 21:27:59
27.
Pecka Matěj 24.11.2009 SK HAMR, z.s. volná karta
18.06.2018 16:26:11
28.
Rakušan Elisa Sophia 16.08.2009 TK Horní Měcholupy volná karta
20.06.2018 11:27:40
29.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice volná karta
20.06.2018 12:15:26
30.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice volná karta
20.06.2018 12:15:45
31.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov volná karta
20.06.2018 19:49:58
32.
volná karta      
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava odhlášeno hráčem
14.05.2018 21:09:02
2.
Vohralík Jan Jonáš 07.10.2009 SK HAMR, z.s. odhlášeno pořadatelem
21.05.2018 11:47:43
3.
Jourdren Philippe 29.01.2010 TK Sparta Praha odhlášeno hráčem
22.05.2018 20:14:41
4.
Krechler Daniel 21.04.2009 LTK Liberec odhlášeno hráčem
31.05.2018 13:26:18
5.
Macinauer Dan 11.03.2009 TK Neridé odhlášeno hráčem
11.06.2018 18:19:09
6.
Sirotková Julie 06.06.2009 TC ESO Praha z.s. odhlášeno hráčem
12.06.2018 10:59:35
7.
Stoyanov Daniel 10.03.2009 TC ESO Praha z.s. odhlášeno hráčem
16.06.2018 15:53:12
8.
Zeman Patrik 04.01.2010 LTC Modřany 2005 odhlášeno hráčem
17.06.2018 22:47:19
9.
Chovanec Samuel 04.06.2009 TK Neridé odhlášeno hráčem
18.06.2018 09:49:05
10.
Černý Matyáš 13.03.2010 SK Žalov odhlášeno hráčem
18.06.2018 13:29:03
11.
Kovařík Dominik 04.02.2010 SK Aritma Praha odhlášeno hráčem
19.06.2018 09:22:56
12.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 SK HAMR, z.s. odhlášeno hráčem
19.06.2018 22:14:18
13.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha odhlášeno hráčem
19.06.2018 23:40:14
14.
Vacková Vanessa 13.08.2010 TGC Kunratice odhlášeno pořadatelem
20.06.2018 12:16:53
15.
Heřmanová Tereza 27.06.2009 SK HAMR, z.s. odhlášeno pořadatelem
20.06.2018 12:17:09
16.
Witoš Ondřej 25.12.2009 SK HAMR, z.s. odhlášeno pořadatelem
20.06.2018 12:17:24
17.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Olymp Praha odhlášeno hráčem
20.06.2018 12:46:24
18.
Kolas Maryia 19.05.2009 I.ČLTK Praha odhlášeno pořadatelem
20.06.2018 19:30:12
19.
Langer Filip 11.04.2009 Lob S.A. Bohnice, zs odhlášeno hráčem
20.06.2018 22:10:02
20.
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005 odhlášeno hráčem
20.06.2018 22:52:55
21.
Cízner Maxim 10.10.2009 SK HAMR, z.s. odhlášeno pořadatelem
21.06.2018 12:28:54
22.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha odhlášeno pořadatelem
21.06.2018 19:14:54
23.
Drbalová Linda 30.06.2009 SK Meteor Praha odhlášeno pořadatelem
22.06.2018 08:52:33
24.
Sekerková Veronika 03.09.2009 I.ČLTK Praha odhlášeno pořadatelem
22.06.2018 08:52:52